blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › FAF - Festival Ambroziádních Filmů › Propozice

fotoNázevFAF - Festival Ambroziádních Filmů
Rok konání2024
Ročník6.
Termín konání31.08.2024
Uzávěrka27.08.2024
AnotaceFestival
Místo konáníPraha - Kino Dlabačov
OkresPraha
StátČeská republika
Webhttp://ambrofest.cz/

Propozice   Program  Filmy  

Propozice

Pro zájemce o začátečnické umělecko-vzdělávací kurzy (8-18 let)

Za dvě dekády prošly našimi kurzy tisíce účastníků a pro některé z nich to bylo první setkání s natáčením filmu. Získané zkušenosti nyní uplatňují, točí své nezávislé filmy, nebo se někteří rozhodli film studovat a dnes jsou z nich profesionálové v praxi.

Ambroziáda nabízí i další obory jako herectví, muzikál, tanec a multimédia.

Letos v létě si můžete vybrat z turnusů v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Karlových Varech, Olomouci, Českých Budějovicích, Jihlavě, Vsetíně, nebo z osmi turnusů u moře, v naší vile v Chorvatsku.

Přehled filmů vytvořených na našich kurzech naleznete na našem profilu na Filmdatu (zde jen nové od r. 2023 - celkově jich je cca 500), nebo na našem YouTube kanále, spolu s další dílčí tvorbou.

Více informací o kurzech a přihlášky najdete na www.ambroziada.cz


Promo video pro kurzy v České republice Promo video pro kurzy v Chorvatsku

Pro zájemce o pokročilé umělecko-vzdělávací kurzy (15+ let)

Letos v létě jsou otevřené dva pokročilé kurzy:
 
Filmový kurz:

Během první části kurzu se účastníci budou školit v rámci odborných seminářů. Výuka bude rozdělena do několika bloků, které se soustředí na dané obory filmu, a to konkrétně: režie a základy herectví, scénář, kamera, střihzvuk. Proběhnou také castingy na filmové role a rozdělení do pozic v rámci výroby filmu.

V druhé části kurzu se bude celá skupina soustředit na výrobu vlastního filmu. Z předešlých bloků již budou disponovat odbornými znalostmi ohledně snímacích technologií a budou mít připraveny základní podklady pro výrobu projektu. V druhé části bude skupina rozdělena do dvou skupin – herecká a technická. Ve skupinách budou samostatně pracovat herci na hereckém projevu a produkční složka na přípravě záběrů, střihu a celkové řemeslné realizaci.
 
V průběhu kurzu budou probíhat také exkurze do filmových studií, návštěva kina, či další aktivity spojené s filmovou produkcí. Proběhne také nábor do profesionálních castingových agentur a proškolení ohledně castingů. Bonusem je odpočinkový wellness den, který všechny čeká v polovině kurzu.
 

Pro zájemce o lektorování umělecko-vzdělávacích kurzů (starší 18 let)

Kvůli vysoké poptávce po kurzech máme dveře otevřené i pro nové lektory.


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank