blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116
Ověření

Abychom zabránili automatickému vkládání reklamy, musíme si ověřit, zda nejste robot. Prosím přepište ochranný kód na obrázku.

Přepište kód na tomto obrázku. Jestli nemůžete text na obrázku přečíst, zašlete text který chcete vložit E-mailem na adresu info@filmdat.cz
Jméno
E-mail
Zpráva
1 2 3 4 5
Jaroslav Šika
30.11.2016 09:15
Můžete si dát inzerát do naší inzerce nebo o sobě napsat nějaký poutací článek na hlavní stranu FILMDATu.
Michael Knoten
04.08.2016 09:46
dobrý den, mám otázku ohledně filmové tvorby. jistý čas skládám hudbu a mám velký sen tvořit pro filmy či pc hry. samozřejmě vše závisí na představách samotných filmových tvůrcích. potřeboval bych poradit, jak a koho oslovit k k případné spolu práci... zde odkaz na mou hudbu, ať máte představu. nebráním se jakékoliv spolupráci a hudebnímu stylu: https://www.youtube.com/channel/UCV 4Ox0Sf0PpFvarkTPxhikg
jana
17.07.2016 00:14
Našla jsem bezva stránku s online filmy a seriály filmyserialy.cz novinky v češtině tak bych se chtěla podělit s vámi určitě se tam koukněte budete spokojený Jana
Martin
21.04.2016 16:38
Rozumím a děkuji za odpověď. Je to těžká situace.
Jaroslav Šika
21.04.2016 15:59
Je to všechno na lidech. Jednak autoři své filmy neregistrují, čímž pořadatelům přidávají práci a ti pak systém nevyužívají. Snažíme se alespoň od pořadatelů získat výsledky. V těch je většinou tak málo informací, že nejdou do databáze zadat. POkud pořadatele projeví zájem, tak jim můžeme nabídnout kompletní soutěžní servis. Sami autoři na pořadatele nijak netlačí, takže není poptávka. FILMDAT sám nemá prostředky na to, aby obě skupiny uživatelů nějak motivoval. Autorům, kteří projeví zájem o kompletaci svých výsledků v systému a mají film plnohodnotně a autorizovaně zaregistrován, na požádání vždy výsledky doplníme.
Martin
21.04.2016 14:52
Je škoda, že zde není sledováno i funkční vyplnění zúčastněných filmů a výsledků soutěží. Organizátoři často uvedou obsah a výsledek jen textem bez propojení na databázi a databáze pak není kompletní, už jen co do účasti i výsledků festivalů. Ano, je to pohodlné, to je pravda. Jen je to škoda.
Kristýna Mášová
24.09.2015 16:41
Hudební skladatel Andrej Željazkov rád naváže spolupráci s režisérem, kameramanem nejen jako jeho dvorní skladatel. více na zeljazkov.com
Jaroslav Šika
26.05.2014 11:56
Omlouvám se, ale nějak jsem tu platbu přehlédl. Už by to mělo být v pořádku. Jako bolestné platím v Ústí na národní panáka.
Bohumír Novák
26.05.2014 11:19
Ahoj, Jaroslave. Došel, prosím, na Váš účet poplatek 390,- Kč za 3 filmy jako žádost o licenci? Je to už měsíc a stále mám u filmů napsáno podána žádost, ale ne, že už byl zaplacen poplatek. Díky Bohumír Novák
17.01.2014 23:05
Trochu se zpožděním oznamuji, že 29.12.2013 tragicky skončil život známého tachovského filmového amatéra Petra Karbana. Zemřel při dopravní nehodě krátce po svých třiašedesátých narozeninách.
Jaroslav Šika
24.09.2013 17:15
Nevadí, přehodil jsem vám správu vaší osoby a filmu pod ten nový účet. Můžete si to nyní editovat i v tomto novém. Ten původní profil zruším.
Přemysl Časar
24.09.2013 17:10
Možná jsem to neudělal správně, ale zaregistroval jsem se znovu.
Pavel Koníček
02.05.2013 11:23
Přátelé, za návštěvu stojí stránky www.fs-konicek.cz
Jana Hnilicová
10.12.2012 12:51
Ahoj všem, co jste se nebáli přihlásit svůj film k nám. Uvidíme jak vše dopadne.Proto se nebojte hlasováním podpořit své kolegy filmaře/videokreativce./viz. pojem níže.
Uvidíme, kdo bude mít větší "úder". Porota nebo divák. Určitě písnu i postřehy ze celého dění. Janis
Videoflot
07.12.2012 13:46
Před nedávnem se na internetu objevila nová platforma s názvem Videoflot určená pro komunitu filmařů a videokreativců. Máte někdo zkušenosti?
webitech.cz/videoflot-nova-komunitawebitech.cz/videoflot-nova-komunita
Zdenek Hefka
25.09.2012 19:17
Filmový festival Dobromysl, 5 a 6 října 2012
www.dobromysl.net

Sr dečně zveme
Rosana Zvelebilová
10.03.2012 17:01
M.Vlad. Procházka
08.02.2012 17:11
....čekal jsem po dva dny a to po následujícm mailu na odpověď organizátorů soutěže "Střekovská kamera", ale protože zřejmě mají dosti starostí s vyřizováním těch videosnímků, jež prošly posouzením o vhodnosti a to předvýběrové komise k tomuto určené, tak si dovoluji i další, naší amatérské skupince následujícím znění a pouze ještě připomenout, že i snad my lidé od lopat, motyk, rýšů, pluhů, prostě i od těch prostých lidí snad máme právo si "zafilmovat", byť s obyčejným, neškoleným hlasem , či moudrostí, aniž bychom při svém učebním oboru museli pobírat na přilepšenou nějastipendia apod....:
Vážení, to je mi docela jasné, že předvýběrová komise........, ale mne by zajímalo PROČ??? Věřte, že nejsem ješita, ale pokud si budu myslet, že je to snad k vzhledem závěru tohoto, pro Vás nevhodného snímku a to snad s textem a výrokem našeho duchovního otce Karla Kryla "...a ryjeme držkou zemi!" , tak pak ještě sdělím, že mne o to více mrzelo! Obzvláště, kdyby měli o jeho nezařazení s vyjádřením : "NEVYHOVĚNÍ PODMÍNEK" měli uvažovat důchodci v mém věku (70 let) . A to ještě když si mám uvědomit,jsem neustále několik let v pracovním zatížením v oblasti kultury a také v regiónu kde bydlím, k veřejnosti věcem prospěšným ! Prostě a podotýkám:POUZE ZDARMA - BEZ MZDY(!) V prvé řadě nechci mladým lidem ubírat práci. Chápu, že mají rodiny, chtějí je živit! Já se věnuji kultuře, pobavení a rád organizuji různé akce, ale ne proto, že jsem odfáral plných 15 let na Uranových dolech v Příbrami . Odešel jsem coby inv. důchodce, takže již 20 let konám práce zdarma (!), ale ne proto bych do Vámi pořádané soutěže vynakládal peníze za poštovné a ještě také vklad 50,- Kč ! To nemíním brát jako nějakou srandičku a to možná od Vás a možná pracujících důchodců a tím "páprdů", kteří nejen že kradou práci mladým, ale ještě vymáhají takovýmto způsobem peníze i na nás a mně podobně vyhlížejícím! (Jak je to s fin. politikou u nás důchodců, tak to snad již usoudíte sami!) U nás na Dobříši by se to při org. soutěží nestalo !!! A pokud se těch, kteří k nám jezdí se svými filmy,třeba pozeptáte na pravdivost mých slov a to o našich organizovaných dvou soutěží, tak Vám sdělí, že navíc máme pro ně ještě možnost jim podávat občerstvení a to zdarma !!!

Mirek Vladimír Procházka - Dobříš
Jaroslav Šika
11.01.2012 17:32
Vážený pane Lejsku, nový e-mail jsem nastavil k vašemu účtu, takže zprávy by zase měly chodit. V případě problémů se ozvěte.
Zdeněk Lejsek
11.01.2012 15:33
Jsem registrovaným členem a v důsledku havarije počítače jsem musel změnit E-mail z původního lejsek.z@seznam.cz na nový, výše uvedený. Tím jsem s Vámi ztratil spojení, již nedostávám informace. Prosil bych Vás, pokud je to možné, o nápravu. Případně mi sdělte, co bych měl učinit, abych opět dostával od Vás informace.
Děkuji Ing. Zdeněk Lejsek
1 2 3 4 5

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank