blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: Zemřel Eduard Mocek
ze dne 03.05.2024, autor článku: Jaroslav Šika

Komentář ze dne: 03.05.2024 22:01:49     Reagovat
Autor: [sika] - Petr Baran (fotobaran@seznam.cz)
Titulek: Sbohem Edo
Ještě jsem mohl popřát v předvečer 19.4.Edu Mockovi k jeho narozeninám. Protože jsem věděl, že mu řeč už moc neslouží, tak jsem mu poslal mail. Odpověděl: Milý Petře, děkuji Ti za milé přání, které mne velmi potěšilo. Vše co jsi mi napsal, bych lépe nevystihl. Odmlčel jsem se, velmi churavím, ale stále jsem s Tebou v kontaktu prostřednictvím NOE a filmdatu. Moc Ti děkuji za společné krásné roky za kamerou i před kamerou. Mám na co vzpomínat. Eda.

Těch roků poznávání, soupeření, kamarádství. Bylo jich hodně, ale najednou mám pocit, že jsme jen tak nějak proletěli časem. Zbylo po něm hodně obrázků v dokumentech. Zkusím asi někdy v červnu v Noe udělat v Klapce vzpomínkový večer na něho. Pokud byste někdo chtěl, pošlete mi krátkou vzpomínku na video pásce. Nemusí to být smutné, vždyť svého času těmito filmy žil a my je obdivovali.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank