blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Krajské kolo CSNFT ČR Červený Kostelec › Filmy

fotoNázevKrajské kolo CSNFT ČR Červený Kostelec
Rok konání2023
Ročník70.
Termín konání29.04.2023
Uzávěrka12.04.2023
AnotaceSoutěž
Místo konáníKino Luník, Manželů Burdychových 367, 549 41 Červený Kostelec
OkresHradec Králové
StátČeská republika
Webhttp://www.cuahk.cz
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Balkánské peřiny [A] Michal Martinek Dokument 00:27:11
Ďábel, umělec a kozy Jaromír Schejbal Dokument 00:17:00
Hanácké Benátky Václav Šimek Wetu Dokument 00:04:14
Ovocnář Rudolf Zábraha Dokument 00:12:24
Semínka dobrodějů Josef Dvořák Dokument 00:26:00
Sladkobol Jiří Dostál Dokument 00:29:00
Splavnění [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:08:35
Starosta - Václav Vlk [A] Ing. David Březina Dokument 00:10:00
Mezinárodní Vostatkovej maškarní průvod Miroslav Šolc Reportáž 00:13:45
02:28:09

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Aikido Street Story 3 Lukáš Šimandl Hraný 00:04:00
Inspektor Koníček & Bludička korálových ostrovů Jan Kočí Hraný 00:30:53
Poslední klapka [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:13:56
Stay with me Michal Čáp Hraný 00:08:38
Všechny barvy podzimu Jakub Kopecký Hraný 00:08:00
Vzkaz pro Tebe [A] Ing. David Březina Hraný 00:07:51
01:13:18

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nothing Lasts Forever Zuzana Fersterová Animovaný 00:04:37
00:04:37

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Autoportrét Michael Dolejší Experiment 00:04:27
Find the salmon Nikola Beková, Adam Kučera Experiment 00:04:00
FLUERE [A] Lukáš Horáček Experiment 00:04:36
00:13:03

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Houpavá ukolébavka Jana Pujinová Animovaný 00:05:14
Na Dyji Václav Šimek Wetu Klip 00:02:49
00:08:03

Filmy studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
2027 Daniel Geisseder Animovaný 00:03:00
Spor československo-polský [A] Lukáš Rybka Dokument 00:27:32
LesT jménem Branišov Jakub Šindler Hraný 00:13:00
Nehoda Stefan Lambert Hraný 00:12:00
Osamocený David Lekeš Hraný 00:15:00
Rome a Julie? Jan Daniel Hraný 00:24:00
01:34:32

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank