blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Filmy

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2022
Ročník64.
Termín konání07.10.2022 - 09.10.2022
Uzávěrka31.08.2022
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Webhttp://www.rychnovska8.cz
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Ocenění  


Přijaté filmy

Dokumenty a reportáže
Název filmu Autor Kategorie Délka
Desatero řemesel - Poniklá Nadia Kandová Dokument 00:12:00
Drevuliaci Ing. Ján Kuska Dokument 00:18:08
Flucht und Vertreibung Erwin Sprenger Dokument 00:04:42
Fotograf – Olda Jenka Miroslav Šolc Dokument 00:15:10
I do not search, I find – Beate Winkler Helmut Schwarz Dokument 00:08:11
Intarzovaný svět Jana Maříka Hana Svačinová (Steffani) Dokument 00:11:08
Košíkář Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:13:45
Litograf [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:13:55
Palda a Baobab [A] Petr Baran Dokument 00:13:34
Porážky [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:22:55
Půjdem spolu do Pekléma Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:06:23
Stříbrné opojení [A] Danuše Kubátová Dokument 00:15:42
Šediváčkův long Jaromír Schejbal Dokument 00:17:00
Tänzerin im Sturm Wolfgang Schwaiger Dokument 00:14:32
Zpátky v čase [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:18:46
Chrám v bílém Petr Hejcman Reportáž 00:06:10
Jadran [A] Václav Šimek Wetu Reportáž 00:15:00
Jak získat snadno tisíce Karel Pokorný Reportáž 00:08:30
Obyčejná neděle? [A] Milan Kaňák Reportáž 00:13:37
S barlami na lyžiach [A] Ing. Ľubor Patsch Reportáž 00:05:37
04:14:45

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dlouhá noc [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:05:00
Facka [A] MUDr. Bohumír Novák Hraný 00:01:00
Jsem v pořádku Sofia Geislerová Hraný 00:02:13
Nešika [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:00
O kouzelné lahvi Jan Kočí Hraný 00:32:40
Peeping Marco Hermann Leitner Hraný 00:06:16
Servírka v akci díl 1. - Restaurace v ohrožení, mladá Paní! Diana Wonder Hraný 00:12:36
V lázních [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:00
Výpomoc [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:00
Vzpomínka Ondřej Vasilovčík Hraný 00:08:34
01:11:19

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
A jéje, ... umělá inteligence! Jáchym Jakoubek Animovaný 00:08:34
Dárek Multimediální tvorba ZUŠ Světlá nad sázavou Animovaný 00:04:43
JÁSÁMOV [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:19:40
Skluzavka Adam Hoza Animovaný 00:03:21
Smaženice Dana Morávková Animovaný 00:01:00
Toulky s rodinou Rádsetoulavou Marie Klowersová Animovaný 00:03:51
Záchrana pokladu Ema Rolová Animovaný 00:01:36
00:42:45

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Art of insanity Ondřej Vasilovčík Experiment 00:01:41
Autoportrét Ondřej Vasilovčík Experiment 00:01:47
Tremere [A] Ing. Mgr. Lukáš Horáček MSc Experiment 00:06:00
Zvyk je železná hůl Martin Láník, Ivo Zemek Experiment 00:13:10
CALXOPHOBIA Dave Lojek Hraný 00:03:50
Kokaín [A] Peter Rybín Klip 00:11:36
00:38:04

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Až vyrostu Ester Kasalová Animovaný 00:03:33
Mefisto Jakub Pustay Animovaný 00:06:12
Mraky a jablka Alexandra Volfová Animovaný 00:06:19
Na konec spirály Eliška Kerbachová Animovaný 00:04:31
Na dosah Nikola Šlancová Dokument 00:15:54
Listopad Elvira Dulskaia Experiment 00:04:50
2 až 3 minuty Vojtěch Konečný Hraný 00:10:52
Pan Trenér Radim Grzybek Hraný 00:14:58
Prázdná přepážka Jan Jansa Hraný 00:24:04
Tichá domácnost Pavol Hirjak Hraný 00:07:50
Arose Roman Vašička Klip 00:06:39
Oslavy 17. listopadu Filip Blažek Reportáž 00:04:35
01:50:17


Nepřijaté filmy

Dokumenty a reportáže
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dvojky, nuly a lesy - přepracovaná verze [A] Milan Kaňák Dokument 00:14:11
Mezi profesionály [A] Karel Tvrdík Dokument 00:18:10
Šerm světelným mečem Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:04:04
Zlaté ruce, vroucí srdce [A] Ing. Miroslav Štěpán Dokument 00:11:20
Amatéři [A] Zdeněk Zbořil Reportáž 00:23:00
Na sv. Václava již popáté [A] Milan Kaňák Reportáž 00:21:54
Pátek pod atomy [A] Milan Kaňák Reportáž 00:21:00
01:53:39

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Inspektor Koníček zasahuje Jan Kočí Hraný 00:26:50
Komunikace Ing. Vladimír Pasler Hraný 00:01:00
Old Shatterhand v KC Dunaj [A] Ladislav Biznár Hraný 00:02:15
Špatným směrem [A] Ing. David Březina Hraný 00:25:00
Tak si tu žijeme [A] Ing. Jaroslav Kolčava Hraný 00:21:30
Téměř kontakt [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:12:53
Teorie úspěchu Vladimír Hamouz Hraný 00:32:13
02:01:41

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
exebot e06 romeo julie a satan [A] Dracula von Bambula Animovaný 00:12:30
LEGO The Robbery Thomas Speckhofer Animovaný 00:08:10
The revenge Matyáš Rola Animovaný 00:01:18
00:21:58

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Blízkost [A] Josef Svoboda Experiment 00:19:41
Ladění Prahy [A] Nadia Kandová Experiment 00:02:00
Stavy rozšířeného vědomí [A] MUDr. Bohumír Novák Experiment 00:12:00
Billie Jean [A] Peter Rybín Klip 00:05:35
Veky [A] Peter Rybín Klip 00:06:32
00:45:48

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Návod na použití mozku Sarah Lomenová Dokument 00:23:24
SLAM Sára Zíchová Dokument 00:15:18
Spor československo-polský [A] Lukáš Rybka Dokument 00:27:31
Bludička Šimon Šebo Hraný 00:33:02
Jsem první Silvestr Horák Hraný 00:12:57
Okovy Tereza Petroušová Hraný 00:10:37
S Tebou Mai Nguyen Huyen Hraný 00:19:35
V obraze Daniel Fréhar Hraný 00:18:26
02:40:50

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank