blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Střekovská kamera › Filmy

fotoNázevStřekovská kamera
Rok konání2022
Ročník55.
Termín konání14.10.2022 - 15.10.2022
Uzávěrka20.09.2022
AnotaceSoutěž
Místo konáníDům dětí a mládeže, Velká Hradební 19, Ústí nad Labem
OkresÚstí nad Labem
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokument a reportáž
Název filmu Autor Kategorie Délka
Anjel bez krídel [A] Ing. Ľubor Patsch Dokument 00:14:02
Desatero řemesel - Poniklá Nadia Kandová Dokument 00:12:00
Dvojky, nuly a lesy - přepracovaná verze [A] Milan Kaňák Dokument 00:14:11
Fotograf – Olda Jenka Miroslav Šolc Dokument 00:15:10
Košíkář Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:13:45
Mezi profesionály [A] Karel Tvrdík Dokument 00:18:10
Milan Kašuba muzikant a učitel Petr Baran Dokument 00:17:16
Pohádkové zámky a šílený král [A] Eduard Pech Dokument 00:05:40
Půjdem spolu do Pekléma Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:06:23
Sto let létání v Kroměříži [A] Ing. Ladislav Ženožička Dokument 00:16:00
Stříbrné opojení [A] Danuše Kubátová Dokument 00:15:42
To nejlepší z Londýna 2. den, dopoledne [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 00:20:47
Zpátky v čase [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:18:48
Železnô Ing. Ján Kuska Dokument 00:21:43
Život s vůní skla Václav Fořt Dokument 00:10:25
03:40:02

Hraný film a Videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
Brýle [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:22
Byznys [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:05:06
CALXOPHOBIA Dave Lojek Hraný 00:03:50
Facka [A] MUDr. Bohumír Novák Hraný 00:01:00
Komunikace Ing. Vladimír Pasler Hraný 00:01:00
Old Shatterhand v KC Dunaj [A] Ladislav Biznár Hraný 00:02:15
Servírka v akci díl 1. - Restaurace v ohrožení, mladá Paní! Diana Wonder Hraný 00:12:36
Špatným směrem [A] Ing. David Březina Hraný 00:25:00
Tak si tu žijeme [A] Ing. Jaroslav Kolčava Hraný 00:21:30
V lázních [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:00
Všechno na Mars Jaroslava Šťastná Hraný 00:03:11
Výpomoc [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:00
Za to ručím [A] Eduard Pech Hraný 00:01:00
Billie Jean [A] Peter Rybín Klip 00:05:35
Když nám bývalo šestnáct [A] Bohumil Kheil Klip 00:02:45
Krok sun krok [A] Vladimír Hosnedl, Jiří Kotas Klip 00:04:25
Někdo to rád horké [A] Staňa Domanský MPSA Klip 00:04:00
Newyorská rapsodie [A] Vladimír Chudomel Klip 00:03:25
Veky [A] Peter Rybín Klip 00:06:32
01:46:32

Animovaný film a Experiment
Název filmu Autor Kategorie Délka
DIVA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:02:50
Kdo jsem? Markéta Hadravová Animovaný 00:02:03
Stavy rozšířeného vědomí [A] MUDr. Bohumír Novák Experiment 00:12:00
Tremere [A] Lukáš Horáček Experiment 00:06:00
Zvyk je železná hůl [A] Martin Láník, Ivo Zemek Experiment 00:13:25
Im Korallenriff Rolf BIRN Hraný 00:01:47
Pilzsuppe Rolf BIRN Hraný 00:01:36
00:39:41

Tematická kategorie "Naše voda"
Název filmu Autor Kategorie Délka
MOKRÁ POHÁDKA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:08:00
Voda je krásná [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:07:00
Balada o vodě Miloš Bláha Experiment 00:04:04
Ladění Prahy [A] Nadia Kandová Experiment 00:02:00
Mezi břehy [A] MVDr. Lubomír Hájek Experiment 00:04:13
Enjoy of Silence [A] Jiří Kotas Klip 00:03:45
Hluboko, hluboko [A] Danuše Kubátová Klip 00:03:09
Sólo pro tanker [A] Jan Vačlena, Ing. Reportáž 00:02:50
00:35:01


Nepřijaté filmy

Dokument a reportáž
Název filmu Autor Kategorie Délka
MIRI - DIRI Nadia Kandová Dokument 00:11:34
Porážky [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:22:55
Vertikální divadlo [A] Karel Tvrdík Dokument 00:14:00
Na sv. Václava již popáté [A] Milan Kaňák Reportáž 00:21:54
Obyčejná neděle? [A] Milan Kaňák Reportáž 00:13:37
01:24:00

Hraný film a Videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dlouhá noc [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:05:00
Nešika [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:00
Pod závojem tmy David Puc Hraný 00:26:05
Kokaín [A] Peter Rybín Klip 00:11:36
00:43:41

Animovaný film a Experiment
Název filmu Autor Kategorie Délka
Baba Jaga Rolf BIRN Animovaný 00:01:34
Eiche im Schnee Rolf BIRN Animovaný 00:01:45
exebot e06 romeo julie a satan [A] Dracula von Bambula Animovaný 00:12:30
00:15:49

Tematická kategorie "Naše voda"
Název filmu Autor Kategorie Délka
Loďka [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:50
Poděbradské jezero na jaře [A] Miloslav Jehlička Dokument 00:06:40
Pražské fontány a kašny Milan Haškovec Dokument 00:06:35
Vodní nádrž Švihov [A] Miloslav Jehlička Dokument 00:08:10
Vodopády v Jedlovém dole [A] Ing. Jaroslav Kolčava Dokument 00:07:53
Pátek pod atomy [A] Milan Kaňák Reportáž 00:21:00
00:52:08

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank