blank
FILMY
" & ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Filmy

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2020
Ročník26.
Termín konání12.06.2020 - 13.06.2020
Uzávěrka23.02.2020
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Ocenění  


Přijaté filmy

Autoři do 10 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Auto jede na kytky Michal Dalecký Animovaný 00:01:03
Dovolenka Maximilián Lazor Animovaný 00:01:29
Hokej medzi nebom a zemou Oliver Skokan Animovaný 00:01:55
Hračky na úteku Katarína Šavelová, Bianka Ilenčíková Animovaný 00:05:16
Jablka a pomeranče prchají před duhou Dan Čudejko, Daniel Fikar Animovaný 00:00:35
Meloun a trampolína Michal Dalecký Animovaný 00:00:38
Pomotaná dovolenka Soňa Janíčková Animovaný 00:02:50
Kapka Pavel Pekař, Růžena Pekařová Experiment 00:06:05
00:19:51

Autoři 11 - 14 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta do hlbín Hugo Hyben Animovaný 00:01:12
Detektív Maximilian Kips Animovaný 00:01:32
Drak Bára Dobrá Animovaný 00:00:55
Fčely Kryštof Sobotka, Šimon Sochor Animovaný 00:01:30
Jake a Bob Gabriel Michal Ondrejička Animovaný 00:01:28
Lietadlový čaj Natália Kloudová, Alica Mlynarčíková Animovaný 00:02:00
Mliečna dráha Andrej Mlynarčík, Marek Horký Animovaný 00:02:40
Nepozvaní hostia Jakub Mereš Animovaný 00:03:31
Strelení ovocníci Matúš Ursíny, Samo Vargan Animovaný 00:00:50
Titanic 2 Bára Dobrá, Daniel Sacher Animovaný 00:01:05
U Zdeněčka v kuchyni Michael Kazmirowski Animovaný 00:01:20
Vaříme se Zdeněčkem játrový knedlíček Daniel Sacher Animovaný 00:01:15
Sen Ema Kúšiková, Erik Kmeť Hraný 00:04:57
Štvorlístok Eliška Knoppová, Klára Lepeňová Hraný 00:02:35
Šťastné a veselé Matúš Dubina, Sarah Procnerová Klip 00:03:18
00:30:08

Autoři 15 - 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Červený a černý [A] Zdeněk Putna Animovaný 00:03:25
Súznenie Martina Kvaková Animovaný 00:03:28
Bůh Karolina Hovězáková Dokument 00:08:54
Zero Waste(d) Natali Bublová Dokument 00:14:30
Ako to bolo doslova 3 Eliška Knoppová, Timotej Ziman Hraný 00:02:16
Brokendeck Andrej Mathis Reidinger Hraný 00:05:55
Crowface Štěpán Šimek Hraný 00:05:17
F_804-7 [A] Vojtěch Rajchert Hraný 00:06:45
Nevědomí Nicolas Gospič Hraný 00:03:44
Ranní rutina [A] Kateřina Ryšlavá Hraný 00:01:19
Za zrcadlem Max Rabštejnek Hraný 00:05:05
I believe Adriana Nečasová Klip 00:02:45
Léta dozrávání Zdeněk Picpauer Klip 00:04:31
Slušnosť Eliška Knoppová, Martina Považanová Klip 00:03:54
01:11:48

Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ako Martin myslel a vymyslel Poprad ZUŠ SŠ Letná Animovaný 00:02:08
Donutovo dobrodružství Česká Kamenice ZUŠ Animovaný 00:00:43
Dva krátké filmy o setkání kolektiv Animatěj Animovaný 00:02:10
Emócie Poprad ZUŠ SŠ Letná Animovaný 00:03:28
Flekův případ [A] Kolektiv Nářez štětcem Animovaný 00:09:32
Jarné Hniezdenie Poprad ZUŠ SŠ Letná Animovaný 00:01:17
Kouzelný koncert Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:24
Kulatá láska [A] Timofej Girč Animovaný 00:03:03
Leuens Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:39
Mezičas Karla Zemana Muzeum Animovaný 00:02:46
O Bivojovi Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:14
Polepšený černokněžník Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:02
Pomalu a klidně [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:07
Strom v poušti Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:05:32
Úklid Afriky Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:02:47
Úklid vesmíru Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:00
Vianoce Poprad ZUŠ SŠ Letná Animovaný 00:03:05
Zagreb renegade Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:18
Záměna Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:15
Zrada Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:41
Světlo Vimperk ZUŠ Experiment 00:03:40
V barvách [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:03:14
"Strážci svobody" Kolektiv FK Lávka Hraný 00:08:36
Masíčko [A] Gabriela Tahalová Hraný 00:04:09
Skořápkář II. - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:03:38
The Sims - In Real Life aneb Chytě všecki! [A] Anna Hajdanková Hraný 00:09:05
Valery [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:09:29
Vražda v muzeu Karla Zemana Muzeum Hraný 00:05:18
Instakamarád - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Klip 00:02:38
Slizík a pan profesor Rakovník 1. ZŠ Nezjištěno 00:03:00
01:55:58

Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
Název filmu Autor Kategorie Délka
Oblast 51 [A] David Jabůrek Hraný 00:17:06
Cesta k pramenu Kolektiv TS Večernice Klip 00:06:30
00:23:36

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank