blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Filmy

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2019
Ročník61.
Termín konání13.09.2019 - 15.09.2019
Uzávěrka08.08.2019
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
ChemDay a ChemNight 2018 Tomáš Droba Reportáž 00:02:35
V sobotu vo Vlkolínci Ing. Ján Kuska Reportáž 00:06:31
Život nás baví [A] Stanislav Domanský MPSA Reportáž 00:04:30
00:13:36

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
301 salašníků Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:02:01
Ajrín [A] Václav Fořt Dokument 00:20:00
Betlém Zdenka Farského Miroslav Šolc Dokument 00:09:15
Countdown (Odpočítávání) Rolf Mandolesi Dokument 00:09:34
Dalo [A] Ing. Ľubor Patsch Dokument 00:21:10
Kapličáci [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:13:30
Kovář [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:11:19
NEW YORK NEJSOU JENOM MRAKODRAPY [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 00:17:51
Obrazy Altaje [A] Michal Martinek Dokument 00:16:01
Sourozenci Eliška a Petr [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:17:56
Tak to vidím PhDr. Eduard Mocek Dokument 00:06:55
Towen [A] Danuše Kubátová Dokument 00:14:59
Úle Eda Hogla Ing. Ján Kuska Dokument 00:16:51
Viděno rukama 2 Jaromír Schejbal Dokument 00:15:00
ZÁCHRANÁŘI [A] Miroslav Trudič Dokument 00:17:40
Zůstat klukem [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:13:23
Židovka [A] Petr Baran Dokument 00:21:00
04:04:25

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Až skončí léto Rudolf Mašata Hraný 00:07:33
Mama poraď Emil Chlebničan Hraný 00:01:08
Náhoda [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:07:53
Pivo [A] Pavel Kubát Hraný 00:00:59
Ružová je nová modrá Tomáš Droba Hraný 00:01:41
Stíny barev [A] Daniel Dandul Hraný 00:14:57
Talizman Emil Chlebničan Hraný 00:02:20
Vůně [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:36
00:38:07

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hmyzák Patrik Šupšak Animovaný 00:05:03
Bodyguard Kateřina Vestfálová Dokument 00:09:15
Hledání ztracené tmy Tomáš Kosek Dokument 00:15:00
Já jsem práce Radim Grzybek Dokument 00:11:11
Jan Borna Karolína Volfová Dokument 00:14:49
Mária Mokrišová Katarina Kaĺatová, Valér Futej Dokument 00:04:06
Nahoře bez Hannah Saleh Dokument 00:05:40
Život velkoměsta Ekaterina Dontsova Dokument 00:04:35
Delirium [A] Petr Dvořák Hraný 00:10:10
Inhaereo Karolína Korejsová Hraný 00:10:57
Milosrdná lež [A] Patrik Ulrich Hraný 00:27:30
MK 10:9 [A] Valeria Recmanová Hraný 00:14:16
Okno [A] Efim Groutskij Hraný 00:05:46
Vlaštovka Radim Grzybek Hraný 00:06:55
Zradné srdce Valér Futej Hraný 00:05:45
02:30:58

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cestující Martina Vodičková Animovaný 00:03:36
Diskriminace [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
DIVA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:02:50
DŘEVĚNÝ PENZISTA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:05:25
Dva havrani Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:03
Kačák Veronika Samková Animovaný 00:03:45
Křeček Anna Hartmanová Animovaný 00:01:59
Magnifück [A] Ivo Dandul, Daniel Dandul Animovaný 00:01:30
Mikrofon Štěpánka Pospíšilová Animovaný 00:01:51
Morální vítěz [A] Milan Štajer Animovaný 00:07:45
Naši Italové Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:11:12
Nenastoupili Josefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ Animovaný 00:10:48
PIRATENLOS (PIRÁTSKÝ ÚDĚL) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:07
Postavím si dům z obilí Aneta Rajdlová Animovaný 00:02:51
RANDOM DREAM, Phase 2017 [A] Rolf BIRN Animovaný 00:03:53
Tři Tečky František Kroček Animovaný 00:04:02
Voda Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:09
Výročí Ema a Jonáš Nietscheovi Animovaný 00:01:47
ZUM GLÜCK FAUL GEWESEN (NAŠTĚSTÍ BYL LÍNÝ) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:53
01:16:26

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Tico-tico no fubá aneb co se může přihodit [A] Zdeněk Picpauer Experiment 00:02:50
Petr Lüftner – Kareta [A] David Surý Klip 00:03:25
Psáno na vodě [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:04:25
Talk About Blues [A] Ivo Zemek, Martin Láník, Jan E. Sedláček Klip 00:06:55
00:17:35


Nepřijaté filmy

Reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Mizející Afrika [A] Josef Říha Dokument 00:28:07
Divadlo Kĺud - Cicho bo skajpujem s dzifku Tomáš Telepák Reportáž 00:03:50
Chiva [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:08:16
Křest kroniky ve Svídnici [A] Ing. Jaroslav Kolčava Reportáž 00:10:43
Zetor 25 Cup Ing. Ján Kuska Reportáž 00:15:24
Ztracené město (Ciudad Perdida) [A] David Surý Reportáž 00:13:12
01:19:32

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
1000 zapomenutých předků Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:01:54
IZRAEL 1.díl [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 00:19:33
Já kačer [A] Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:01:40
Nenechte si nikým ukrást svůj sen [A] Eduard Pech Dokument 00:15:00
O zaniklé Karvinné [A] Monika Vodáková Dokument 00:39:39
Profesor [A] Václav Fořt Dokument 00:18:13
Přítel nějvěrnější, aneb zlatý retrívr Karel Pokorný Dokument 00:15:05
Vilkova trieda Jaro Ondo Dokument 00:12:15
Zo života horského meteorológa [A] Milan Ohurniak Dokument 00:21:27
02:24:46

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bar-B-Que Ladislav Biznár Hraný 00:06:31
Boj Tomáš Droba Hraný 00:12:59
Clamor [A] BcA. Filip Sýkora Hraný 00:29:00
Můžu dál? [A] Tomáš Krauz Hraný 00:19:56
Poisoned Marek Ančinec Hraný 00:31:44
Poradíte, prosím? Emil Chlebničan Hraný 00:01:03
Upozornenie Emil Chlebničan Hraný 00:01:04
Večera Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
TARIUM [A] Lukáš Rybka Hraný dokument 00:08:51
01:52:08

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Eugen [A] Štěpán Uždil, Adam Černich Hraný 00:19:11
Nápad Tomáš Bucher Hraný 00:06:36
Plán F Igor Sobolev Hraný 00:11:54
Sprievodca Tomáš Bucher Hraný 00:17:00
00:54:41

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Coffee Break Štěpánka Pospíšilová Animovaný 00:04:33
Kávová odysea Vojtěch Devátý Animovaný 00:02:24
Omega World David Šulc Animovaný 00:02:29
Šikana Filip Ovdijenko Animovaný 00:00:43
00:10:09

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pod hladinou [A] Josef Svoboda Experiment 00:20:56
CHIHUAHUA [A] MUDr. Bohumír Novák Klip 00:03:40
I Wanna Feel Love Josef Drahoš Baránek Klip 00:03:08
Kerá je ta hviezdička má? - Ecce Jazz Tomáš Telepák Klip 00:02:55
Pod strážní věží [A] Jiří Kotas Klip 00:03:45
00:34:24

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank