blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Filmy

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2019
Ročník25.
Termín konání22.03.2019 - 23.03.2019
Uzávěrka24.02.2019
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Autoři do 10 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Boží gól Vilém Kalous Animovaný 00:01:46
Dračí život Lea Masaryková Animovaný 00:02:55
Kolobeh ryby Andrej Mlynarčík, Marek Horký Animovaný 00:01:40
Mačacie športy Matej Jakub Gemza Animovaný 00:02:23
Návštěva z Afriky Bianka Ilenčíková, Karolína Graindová Animovaný 00:01:30
Nečekaný poklad Soňa Janíčková, Liliana Laučeková Animovaný 00:01:20
Nočný útek Marek Tokarčík Animovaný 00:02:28
Rex a priatelia Maximilián Lazor, Zuzana Lukačková Animovaný 00:01:50
Útek Amélia Vaňová Animovaný 00:01:38
Víla Zdravienka Katarína Šavelová, Eliška Kubinská Animovaný 00:01:10
Poslouchej světlo Růžena Pekařová, Pavel Pekař Experiment 00:02:23
00:21:03

Autoři 11 - 14 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Čaj Adéla Růžičková, Adéla Vandová Animovaný 00:00:35
Dvě tetičky Julie Martínková, Kateřina Píbalová Animovaný 00:01:03
Infinity Gréta Galajda Animovaný 00:02:05
Já vás vidím ZUŠ SŠ Letná 34 Stanislava Hozzová Animovaný 00:01:10
Jedlík Julie Nováková Animovaný 00:00:42
Kuře Michael Kazmirowski Animovaný 00:00:24
Lodičky Adam Valluš, Emil Tomáš Faban Animovaný 00:01:01
Magická škola Hanka Eliášová Animovaný 00:01:48
Markova máma Daniel Sacher Animovaný 00:01:10
Matriošky Ema Ivanová, Natalie Monica Dudaško Animovaný 00:01:55
Modelovanie Timea Lešková Animovaný 00:01:05
Muž, chladnička a jogurt Hugo Michalík Animovaný 00:03:00
Povídá se Zuzana Sellnerová, Nikola Voržáčková Animovaný 00:00:24
Psí záchrana Denis Horáček, Matěj Horáček Animovaný 00:01:14
Rudá brambora a rohlík Kryštof Sobotka Animovaný 00:01:18
Řehoř Anežka Krásová Animovaný 00:00:47
Sen Sára Smolíková Animovaný 00:01:13
Sen malej andulky ZUŠ SŠ Letná 34 Stanislava Hozzová Animovaný 00:03:18
Sklo Adam Valluš, Emil Tomáš Faban Animovaný 00:01:20
Vznik sněhuláka Bětka Kaplanová Animovaný 00:01:08
Historka z našeho studia Vojtěch Mikolášek, Tadeáš Topinka Experiment 00:10:50
Kámen Martin Opršal Experiment 00:03:25
Ako to bolo doslova 2 Eliška Knoppová Hraný 00:01:51
We love horrors Ema Kúšiková, Erik Kmeť Hraný 00:02:15
Zahráme sa Ema Kúšiková, Sarah Procnerová Hraný 00:03:09
Swing Ema Kúšiková, Sarah Procnerová Klip 00:02:43
Cesta piva Eliška Knoppová, Klára Lepeňová Reportáž 00:02:34
Noc hradov a zrúcanín Lea Lepeňová, Timotej Ziman Reportáž 00:02:35
00:56:02

Autoři 15 - 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
EXIT Lucia Halčinová Animovaný 00:01:24
Hračky Katka Gertli Animovaný 00:01:42
Nedotčená příroda [A] Michal Kubík Dokument 00:01:51
Beze Slova [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:09:45
Tico-tico no fubá aneb co se může přihodit [A] Zdeněk Picpauer Experiment 00:02:50
Karkulčiny prázdniny Mája Neužiolová Hraný 00:04:36
Nový žák [A] David Jabůrek Hraný 00:12:56
O(d)pojení Natali Bublová Hraný 00:05:39
Find Me Karolína Kunová Klip 00:03:19
Český rekord ve skládání lodiček Tomáš Milostný Reportáž 00:03:06
Pěšky na Sněžku [A] Filip Kaplan, Vojtěch Rajchert Reportáž 00:17:20
01:04:28

Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Když ožijí... Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno Animovaný 00:08:11
Kubálek Strakonice ZUŠ Animovaný 00:05:01
Na rozloučenou pohádka nádražní čekárny Strakonice ZUŠ Animovaný 00:01:39
Naši Italové Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:11:12
Nenastoupili Josefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ Animovaný 00:10:48
Romantický výbuch Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:49
Vláček [A] Mgr. Alena Krejčová Animovaný 00:02:14
Želví putování Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:42
Osmnáctého první [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:15:00
Ticho hluku [A] Karolína Šrámková Experiment 00:02:52
Tygří příběh [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:08
Tyrkysová Karkůlka [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:35
Ztraceni v džungli [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:18
Cesta za babičkou [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:01:10
Druzí na drátě - SOŠ multimediální a propagační EDUSO, Vilém Zavadil Hraný 00:03:01
Oživlé muzeum [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:00:22
Pivo pro štěstí - SOŠ multimediální a propagační EDUSO, Vít Modrák Hraný 00:03:19
Rande [A] Filip Matějka Hraný 00:10:00
Skořápkář - SOŠ multimediální a propagační EDUSO, Jan Pokorný Hraný 00:01:46
Výměna manželů [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:05:11
Ztráty v hereckém muzeu [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:00:24
01:30:42

Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
Název filmu Autor Kategorie Délka
Po stopách dobrodružství [A] Michal Martinek Experiment 00:20:27
Voda... Jana Vitáková, Petr Mann Klip 00:04:46
00:25:13

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank