blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2019
Ročník66.
Termín konání14.06.2019 - 15.06.2019
Uzávěrka20.05.2019
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategorii
Hlavní cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dokumenty
Zlatá medaileZÁCHRANÁŘI [A]Miroslav Trudič
Stříbrná medaileŽidovka [A]Petr Baran
Bronzová medaileKovář [A]Zdeněk Zbořil
Čestné uznáníZtracené město (Ciudad Perdida) [A]David Surý
Čestné uznáníTowen [A]Danuše Kubátová
Soutěžní kategorie: Reportáže a publicistika
Zlatá medailePříběh stromu [A]Stanislav Domanský
Stříbrná medaileSečeni lóke [A]Růžena Bézová
Bronzová medailePutování s huculem [A]Bohumil Kheil
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
Zlatá medaileOkno [A]Efim Groutskij
Stříbrná medaileZa dveřmi [A]Martin Doležal
Bronzová medaileStíny barev [A]Daniel Dandul
Čestné uznáníPovídky z městského parku [A]Miroslav Rosendorf
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky
Zlatá medaileReset života 1. část [A]Milan Formánek
Zlatá medaileReset života 2. část [A]Milan Formánek
Stříbrná medaileNevolnost [A]Alžběta Kroupová
Bronzová medaileCONESENOC [A]Martin Láník, Ivo Zemek
Čestné uznáníPod hladinou [A]Josef Svoboda
Čestné uznáníProbuzení [A]Jana Hunterová
Soutěžní kategorie: Animované snímky
Zlatá medaileDiskriminace [A]Bohumír Novák
Stříbrná medaileDŘEVĚNÝ PENZISTA [A]Jaroslav Nykl
Bronzová medaileCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Videoklipy
Zlatá medaileONI [A]Václav Baron
Stříbrná medailePsáno na vodě [A]Stanislav Domanský
Bronzová medaileCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Snímky filmových škol
Zlatá medaileTři [A]Ida Ralevská
Stříbrná medaileVe vlastním světě [A]Jaroslav Beran
Bronzová medaileCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Minuta film
Zlatá medaileVečeraJán Kuska
Stříbrná medailePivo [A]Pavel Kubát
Bronzová medaileDiskriminace [A]Bohumír Novák
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena starosty města Ústí n/ODOBRÁ FIRMA [A]Jaroslav Nykl

Porota
PorotceMilan Šebesta
PorotceKlára Belicová
PorotceMgr. Jiří Horníček
PorotceLubomír Krupka

Vyjádření poroty
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank