blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › UNICA 2017 › Ocenění

fotoNázevUNICA 2017
Rok konání2017
Ročník77.
Termín konání05.08.2017 - 12.08.2017
Uzávěrka14.06.2017
AnotaceMezinárodní festival
Místo konáníDortmund
Okres-
StátNěmecko
Webhttp://www.unica2017.de

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  


Vyjádření poroty

Amatérští autoři

Zlatá medaile

Rozchod/The Separation - Danuše Kubátová (Czech Rep.)

Golden Love/Golden Love - Pavlo Ostrikov (Ukraine)
Fugit/Fugit - Marta Bayarri Valls (Spain)

Stříbrná medaile


Un des Nôtres/Un des Nôtres - Youssef El Behi & Halim Jerbi (Tunisia)
Entrez dans l'histoire/Be Part of History - Baptiste Kaspriwicz (Luxembourg)
Le Dernier Trait/The Last Trawl - Gérard Corporon (France)
Gewähltes Glück/Chosen Happiness - Günther Haller (Italy)
Напрокат/For Rent - Sergii Storoznev (Ukraine)
В Стороне/Edge - Alexandra Averyanova (Russia)
Семья Offline/Family Offline - George Porotov (Russia)

Bronzová medaile

Sama Słodycƶ/Pure Sweetness - Dave Lojek and his team (Germany)
Im Reich des Laubfrosches/In the Empire of the Tree Frog - Frank Lauter (Germany)
The Interview/The Interview - Finchley Film Makers (Adam Jeayes) (United Kingdom)
Bröder i midnattssol/Brothers in the Midnight Sun - Lars Vega (Sweden)
Den Andre/The Other - Robert Selin (Sweden)
Ur mörker/Out of Darkness - Frederik Doohan (Sweden)
Les Entretiens/Sleeping Beauty - James Chan-A-Sue (Luxembourg)
Des zebus et des hommes/Of Zebus and Men - M. et J-L. Jarousseau (France)
Convergence/Convergence - Jean-Marc Lonfils (Belgium)
Biograf u staré Turbíny/Cinema of an old Turbine - B.  Novák (Czech Rep.)
Fini und Tini/Fini and Tini - OGABLICK Film (Wolfgang Tschallener) (Austria)
Arachne/Arachne - Dieter Leitner & Dave Lojek (Austria)
Весільний Коровай/Wedding Bridecake - Dimitri Vovk (Ukraine)
Eis Toraja: Viure per Pagar la Mort/The Toraja: Living to Pay for Death - Josep Rota Paris (Spain)

Čestné uznání

Tim & Tom/Tim & Tom - Lutz Gottschalk (Germany)
Sirat/Sirat - Khalil Gobji (Tunisia)
Nuuksio/Nuuksio - Petri Suominen (Finland)
Exploding Hearts/Exploding Hearts - Liam Sanderson (United Kingdom)
Dans le corps, du texte/In the Body, Text - Charles Ritter (France)
One Take/One Také - M. Meluš, A. Karlubík, D. Pecho, A. Pinak (Slovakia)
De Meterstand/The Meter Reader - Werner Haegeman (Belgium)
Dívka s knihou/Girl with a Book - Václav Veselý (Czech Rep.)
Das verklärte Paradies/Paradise Glorified - Wolfgang Schwaiger (Austria)
The Ancient Child/The Ancient Child - Fabricio Polpettini (Switzerland)
Ein Tag in Afrika/A Day in Africa - Hansueli Holzer (Switzerland)
Invisibili/Invisible - Leto Giuseppe (Italy)
Kariboes, de Jaarlykse Trek/Caribou, the Annual Migration - Paul Wolff (Netherlands)
Klem/Klem - Auke de Witte (Netherlands)
Да Опитаме Отново/Let’s Try it Again - Angel Nenov (Bulgaria)


Amatérští mladí autoři

Zlatá medaile

Verticale/Verticals - Lorna Kunčić (Croatia)
Solntsevo/Solntsevo - Aleksandra Borissova (Estonia)

Stříbrná medaile

Povesť O Kapušlanskom Hrade/The Story about the Castle of Kapsany - Adela Križovenská (Slovakia)

Sudam/Sudam - Kim Eun-Kyung (South Korea)
Segundito/Jiffy - Roberto Valle (Spain)

Bronzová medaile

Zerreissprobe/Ordeal - Aygül Özden (Germany)
Секунда... До Вечноста/A Second ... to Eternity - Ana Andonova (Macedonia)
Orkestris Repetitsia/Orchestra Rehearsal - Nini Dumbadze (Georgia)
Kärbsesööja/A Fly-Catcher - Lyon Leitzinger (Estonia)

Čestné uznání

Kevin/Kevin - Mediafactory Marienthal (Luxembourg)
Ein ganz normaler Tag/A Completely Normal Day - Thomas Speckhofer (Austria)
Namcecebi/Crumbs - Nino Tortladze (Georgia)


Filmové školy

Zlatá medaile

Heart Saver/Heart Saver - Park Yong-Jae, Kwak Sae-Mi (South Korea)
Ametniku Surm/The Death of a Government Clerk - Rebeka Rummel (Estonia)
Меча Услуга/Unbearable - Margarita Stamenova (Bulgaria)

Stříbrná medaile


Rođendan/Birthday - Tadija Tadić (Croatia)

Bronzová medaile

Imbiss/Snack Bar - Christoph Eder, Jonas Eisenschmidt (Germany)
A Life of Emptiness/A Life of Emptiness - William Johannesson (Sweden)
Kroki/Travelling - Karolina Zalesczuk (Poland)
Early Summer/Early Summer - Yoo Yoon-Hee (South Korea)
Camises Cap Al Sel/Shirts to Heaven - Jordi Ferré Batalla (Spain)

Čestné uznání


Şi Băieţii Câteodată/Even Boys Sometimes - Matei Lucaci-Grunberg (Romania)
Plavi Teretni Voz/Blue Cargo Train - David Doljanica (Macedonia)
Портрет/Portrait - Alexandra Elezova (Bulgaria)


Nejlepší film mladého autora
Verticale/Verticals - Lorna Kunčić (Croatia)

Prix INTERNATIONAL CICT-UNESCO "Delmiro de CARALT"

Orkestris Repetitsia/Orchestra Rehearsal - Nini Dumbadze (Georgia)

Prize of Sparkasse Dortmund

The Song of the Shells/The Song of the Shells - Lukas Grevis (Luxembourg)

Nejlepší národní kolekce

Ukraine


World Minute Movie Cup

1. cena: Case Study - Viktor Kaluza
2. cena: Keep the Exit Clear - Reza Shakoty
3. cena: Cream Slice - Frank Dietrich
3. cena: Where is Home - Asad Nazari

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank