blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 98

Soutěže › Zlaté Slunce Dvůr Králové › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Dvůr Králové
Rok konání2017
Ročník64.
Termín konání24.03.2017
Uzávěrka08.03.2017
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr králové n/L , Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddm1.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumentární film a reportáž
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaLampička [A]Nikolas Letzel
2.cenaŠkrpál [A]Daniel Locker
3.cenaZverimex [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
Čestné uznání s postupemNebojsa [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaParníkMagdalena Křístková
2.cenaZ Česka až do HimalájíVeronika Křístková, Viktorie Křístková
3.cenaVesmírný fotbalMetoděj Poieta
Čestné uznání s postupemAmon DwarfJan Marhoul, David Procházka, Patrik Procházka
Čestné uznání s postupemZvířátka v ohrožení [A]Erika Fléglová, Daniel Havel, Lenka Horáková, Štěpánka Horáková, Jan Charvát, Michal Tesař
Čestné uznání s postupemStroj času [A]Kolektiv Nářez štětcem
Čestné uznání s postupemS rosničkou napříč biotopyKolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby
Čestné uznání s postupemChameleonMatouš Felkel, Kryštof Härtel
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experiment a videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film a reportáž
1.cenaKrčmov • Feldkretschen [A]Lukáš Rybka
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaUtřeno! [A]Nela Benešová
2.cenaNikolasův červený balónek [A]NAŠA TV ZUŠ Police nad Metují
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaPakůň [A]Kolektiv Animánie o.s., z.s.
2.cenaPověst o Bílé paní / The tale of White lady [A]Jan Stěhule
3.cenaPáteční překvapení [A]Josef Rajchert
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experiment a videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznání s postupemJak běží čas...Marcela Klicperová, Denisa Střihavková
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena Zoo Dvůr Králové nad LabemS rosničkou napříč biotopyKolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby
Cena Českého rozhlasu Hradec KrálovéKrčmov • Feldkretschen [A]Lukáš Rybka

Porota
předseda porotyMgr. Miroslav Tuščák
porotcePhDr. Lenka Poláková
porotceMilan Šebesta
porotceJaroslav Nykl
porotceVladimír Beran
Mgr. Jarmila Šlaisová

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank