blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 115

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce
Rok konání2017
Ročník14.
Termín konání08.06.2017 - 09.06.2017
Uzávěrka08.04.2017
AnotaceSoutěž
Místo konáníKino, Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Zlatá medaileCena neudělena-
Stříbrná medaileCena neudělena-
Bronzová medaileLEGUÁN ZELENÝ [A]Mikuláš Hrbáček
Čestné uznání60 let Erbenky [A]Michal Kubík, Richard Skoták
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hrané snímky
Zlatá medaileLampička [A]Nikolas Letzel
Stříbrná medaileNa vlastní pěsti [A]Antonín Švarc
Stříbrná medailePozor láska [A]Patrik Polák
Bronzová medaileRovnátková Petra [A]Zuzana Berná
Bronzová medaileŠkrpál [A]Daniel Locker
Čestné uznáníNebojsa [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
Čestné uznáníZkáza rodiny Anderssonových [A]Tadeáš Topinka
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animované snímky
Zlatá medaileParníkMagdalena Křístková
Stříbrná medaileVesmírný fotbalMetoděj Poieta
Bronzová medailePřísloví 3 [A]Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Bronzová medaileZ Česka až do HimalájíVeronika Křístková, Viktorie Křístková
Čestné uznáníAmon DwarfJan Marhoul, David Procházka, Patrik Procházka
Čestné uznáníChameleonMatouš Felkel, Kryštof Härtel
Čestné uznáníLetadlo nad řekou [A]Tobiáš Pajdla
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální snímky a vidoklipy
Zlatá medaileKloboučník v domě strašidel [A]Martin Opršal
Stříbrná medaileNestarej se, ženo má [A]Šimon Pelikán
Bronzová medaileElements (živly) [A]Viktorie Marečková
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Zlatá medaileKrčmov • Feldkretschen [A]Lukáš Rybka
Stříbrná medaileCena neudělena-
Bronzová medaileSebevědomí [A]Zuzana Zavadilová
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hrané snímky
Zlatá medaileCena neudělena-
Stříbrná medaileONA A ON [A]Studio Pod čarou
Stříbrná medaileUtřeno! [A]Nela Benešová
Bronzová medaileCena neudělena-
Čestné uznáníNikolasův červený balónek [A]NAŠA TV ZUŠ Police nad Metují
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animované snímky
Zlatá medaileCena neudělena-
Stříbrná medailePakůň [A]Kolektiv Animánie o.s., z.s.
Bronzová medailePáteční překvapení [A]Josef Rajchert
Bronzová medailePověst o Bílé paní / The tale of White lady [A]Jan Stěhule
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experimentální snímky a videoklipy
Zlatá medaile9.A - Sexy cool driver [A]Kateřina Jarošová
Zlatá medaileMoje oči viděly [A]Jakub Gabrhel
Stříbrná medaileCena neudělena-
Bronzová medaile9.B - Příběh nekončí [A]Zbyněk Špička

Porota
PhDr. Lenka Poláková
Milan Šebesta
Vladimír Beran
Jaroslav Nykl
Michael Carrington

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank