blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Filmy

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2017
Ročník23.
Termín konání24.03.2017 - 25.03.2017
Uzávěrka26.02.2017
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddm1.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Autoři do 10 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Co to z barev vykouklo [A] Jiří Karban, Tomáš Lakatoš, Roman Holub Animovaný 00:01:38
Nečakané stretnutie Adrián Nemec, Emil Tomáš Faban Animovaný 00:01:18
Rybí legendy Julie Schwarcová, Anna Kalašová Animovaný 00:02:48
Smrťák [A] Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:55
Stratený v ľudskom svete Stanislava Hozzová, Sofia Ella Kornajčíková Animovaný 00:01:40
Vesmírný fotbal Metoděj Poieta Animovaný 00:02:00
Nestarej se, ženo má [A] Šimon Pelikán Klip 00:01:24
00:13:43

Autoři 11 - 14 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
100+1–95 spôsobov... [A] Hugo Michalík Animovaný 00:01:39
Baletný sen Martina Kvaková Animovaný 00:03:40
Cukráreň [A] Vanda Michalková Animovaný 00:04:36
Divoké sny Veronika Kozáková, Eliška Kalašová Animovaný 00:03:24
Fóbia Jakub Mereš Animovaný 00:02:10
HOSŤ [A] Roman Rakytiak Animovaný 00:03:12
Chameleon Matouš Felkel, Kryštof Härtel Animovaný 00:01:20
Kdo je predátor? Vítek Fleischmann, Daniel Smola Animovaný 00:02:39
Keď nastane sucho [A] Zina Smižanská Animovaný 00:02:52
Nikdy nie si sám Barbora Šustrová Animovaný 00:03:17
NOS [A] Michal Šlampa Animovaný 00:02:23
OVOCIE NA ÚTEKU [A] Tamara Matrková Animovaný 00:01:28
Ovocný příběh Eliška Turková, Klára Koldová Animovaný 00:04:37
Parník Magdalena Křístková Animovaný 00:01:15
Po rysí stopě Anna Tomášková, Bára Kučerová Animovaný 00:07:29
Rybár a monštrum Gréta Galajda Animovaný 00:03:20
Tajomná jaskyňa Jakub Mereš Animovaný 00:02:30
Vysnívaná Afrika Lenka Krempaská Animovaný 00:02:20
1. pomoc v roce 2026 [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:01:17
7 D kino [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:02:31
Elements (živly) [A] Viktorie Marečková Hraný 00:05:20
Klauni [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:01:56
LOĎ [A] Hugo Michalík Hraný 00:01:39
Náhody neexistujú [A] Bronka Trcková, Eliška Knoppová Hraný 00:05:16
Nebojsa [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:04:23
Stretneme sa [A] Erik Kmeť, Ema Kúšiková Hraný 00:02:58
Škrpál [A] Daniel Locker Hraný 00:06:48
Tři bratři [A] Radovan Zajíc Hraný 00:04:19
Vasilovka [A] Martin Opršal Hraný 00:04:39
Vražda ve studiu [A] Aidan Macready Hraný 00:09:10
Zkáza rodiny Anderssonových [A] Tadeáš Topinka Hraný 00:05:30
Zverimex [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:02:53
Život na jedno tlesknutí [A] Jan Jarolím Hraný 00:04:02
Bílé Vánoce [A] Lukáš Badura Klip 00:02:09
60 let Erbenky [A] Michal Kubík, Richard Skoták Reportáž 00:14:27
Hudba a Obraz vo Filme 2016 [A] Martina Durčáková, Bronka Trcková Reportáž 00:04:18
Vianočné trhy [A] Bronka Trcková, Tamara Iglárová Reportáž 00:03:15
Volíme si zdravie a bezpečnosť [A] Martina Durčáková, Timotej Ziman Reportáž 00:02:55
02:23:56

Autoři 15 - 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bez názvu [A] Šimon Roubal Animovaný 00:01:15
Druhy pohybu [A] Patrik Bongilaj, Patrik Libiš Animovaný 00:02:38
Malá morská víla Alžbeta Kulichová Animovaný 00:05:50
Pakůň [A] Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:00:54
Pověst o Bílé paní / The tale of White lady [A] Jan Stěhule Animovaný 00:06:13
V Zelenej krajine [A] Hugo Klein Animovaný 00:03:20
Vznik Země Anna Kučerová Animovaný 00:02:44
Žiarovka Barbora Kyselová Animovaný 00:00:00
Moje oči viděly [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:07:00
Všechny barvy Kostelce [A] Petr Hejzlar Experiment 00:13:00
Asylum [A] Adéla Haňurová Hraný 00:09:02
Bojovník s deštěm [A] František Petrů Hraný 00:03:10
Naděje v beznadějích [A] Tomáš Milostný, František Petrů Hraný 00:12:45
Spolu navždy [A] Helena Smetanová Hraný 00:07:30
The Trees Will Remember [A] Ash Sumpter Hraný 00:18:30
Vpád Tatarů [A] Vojtěch Svoboda Hraný 00:02:46
01:36:37

Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Národy mějte se rády [A] Kolektiv ZUŠ Karolínka Animovaný 00:02:31
Páteční překvapení [A] Josef Rajchert Animovaný 00:01:09
Přísloví 2 [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:06:41
Přísloví 3 [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:07:10
S rosničkou napříč biotopy Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:17:00
Stroj času [A] Kolektiv Nářez štětcem Animovaný 00:16:06
Ukradený gauč [A] Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:28
Zvířátka v ohrožení [A] Štěpánka Horáková, Erika Fléglová, Jan Charvát, Michal Tesař, Lenka Horáková, Daniel Havel Animovaný 00:01:19
Hledáme dvě stejné modelky [A] Kolektiv DDM Sova Cheb Experiment 00:01:25
Vánoce nyní a dříve [A] Kolektiv DDM Sova Cheb Experiment 00:03:30
Dívčí válka [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:02:33
Krádež [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:03:50
Utřeno! [A] Nela Benešová Hraný 00:09:10
Zvěrolékař [A] FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany Hraný 00:02:59
01:16:51

Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
Název filmu Autor Kategorie Délka
Housenka [A] Bc. Alena Hušková Animovaný 00:00:32
Karaoke [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
WC [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:02:20
Sen malého děvčátka [A] Kolektiv TS Večernice Klip 00:12:03
00:15:55


Nepřijaté filmy

Autoři do 10 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Autoři 11 - 14 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Autoři 15 - 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Muž se zjizvenou tváří [A] Lukáš Rybka, Lukáš Číhař Hraný 00:44:59
00:44:59

Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pochod komediantů, aneb putování s Huculem [A] Bohumil Kheil Reportáž 00:13:40
00:13:40

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank