blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Střekovská kamera › Filmy

fotoNázevStřekovská kamera
Rok konání2015
Ročník48.
Termín konání20.02.2015 - 21.02.2015
Uzávěrka30.01.2015
AnotaceSoutěž
Místo konáníKS Ústí nad Labem – Národní dům, Velká Hradební 33, Ústí n/L
OkresÚstí nad Labem
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dostih [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Pasta a kartáček [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Vodníkovo hospodářství [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:03:30
Bunkr Drnov [A] Emil NĚMEČEK Dokument 00:07:00
Dědeček Ing. Arnošt Lukeš Dokument 00:07:00
Dejme stromům šanci Jiří Mohaupt Dokument 00:12:10
Doteky času kamene [A] Petr Baran Dokument 00:17:30
Faust jak ho neznáte [A] Miloslav Jehlička Dokument 00:13:11
Jak se hladí ryby [A] Petr Chmela Dokument 00:10:20
Jsem jako mladá bláznivá holka [A] Mária de la RENOTIÉROVÁ Dokument 00:18:00
Komárka [A] Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:10:20
Môj vrabčací život Milan Leng Dokument 00:08:50
Odkaz Tóna Dobeše Milan Ohurniak Dokument 00:14:21
Směj se paňáco [A] Bohumil Kheil Dokument 00:07:00
Starý mlýn a jeho nový mlynář Bohuslav Cihla Dokument 00:09:20
ŠTEFÁNIČKA [A] Ing. Ľubor Patsch Dokument 00:15:29
V srdci anděl pláče [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:16:00
Varhany Týnského chrámu [A] Ing. Jaroslav Kolčava Dokument 00:12:41
Vítězové Radek Císař Dokument 00:10:57
Zoolog Vašek Beran [A] Jiří Preclík Dokument 00:09:06
Zvláštní znamení Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:15:10
Žijí mezi námi Karel Pokorný Dokument 00:15:00
Do Měsíce [A] Bohumil Kheil Experiment 00:03:13
2013 [A] Ing. David Březina Hraný 00:20:00
BLONDÝNA [A] Petr Chmela Hraný 00:01:00
Danajský dar Pavel Žďárek Hraný 00:05:15
Filmová škola Eduard Pech Hraný 00:09:00
Kouzelný náramek [A] Eduard Pech Hraný 00:03:11
Marcela [A] Danuše Kubátová Hraný 00:12:52
Nález [A] Danuše Kubátová Hraný 00:00:59
Pokrok [A] Marcel Švertšal Hraný 00:04:30
Procházka [A] Danuše Kubátová Hraný 00:00:49
V sauně [A] Petr Chmela Hraný 00:02:20
1995 [A] Vladimír Chudomel Klip 00:03:45
Nerez v Mostě [A] František Šmahel Klip 00:03:00
Jadranský kaleidoskop PhDr. Eduard Mocek Reportáž 00:05:00
UNICA 2014 Oskar Siebert Reportáž 00:05:00
Za perlou Toskánska Karel Pokorný Reportáž 00:05:58
Žně našich dědů [A] Jan Vojáček Reportáž 00:14:00

Nepřijaté filmy

Čalamacha Ing. Ján Kuska Dokument 00:25:30
Praha Jitky Molavcové Václav Fořt Dokument 00:23:57
Blázinec [A] David Jiřička Hraný 00:04:42
Příběh alchymisty [A] Ondřej Lovíšek Hraný 00:16:57

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank