blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Blansko › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Blansko
Rok konání2014
Ročník61.
Termín konání24.04.2014 - 25.04.2014
Uzávěrka18.04.2014
AnotaceSoutěž
Místo konáníBlansko, Kino Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika
Webhttp://www.facebook.com/ZlateS…
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaCena neudělena-
2.cenaZaložení české školy v Nýřanech [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznání s postupemCirkus Berousek v Blansku [A]Adam Rejda
Čestné uznání s postupemInkluze, sběrný dokument [A]Kolektiv žáků ZŠ Ostrava-Mariánské hory
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaŠikana [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
2.cenaNičí [A]Adéla Ščuková
3.cenaPolibek [A]Richard Skoták
Čestné uznání s postupemDen otevřených dveří [A]Aleš Havelka
Čestné uznání s postupemPřevlekLukáš Hanák
Čestné uznání s postupemTajemný měšec [A]Jakub Smejkal
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaTýden lesních proměn [A]Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
2.cenaNávštěva muzea v Kopřivnici [A]Kryštof Malinka
3.cenaNepochopitelná pohádka [A]Tomáš Bílek
Čestné uznání s postupemPrázdniny 2012 [A]Kryštof Grendysa
Čestné uznání s postupemVesmír [A]Kolektiv žáků ZŠ Ostrava-Mariánské hory
Čestné uznání s postupemZOO mazlíci [A]Jana Langrová
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experiment a videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaMAMA - Růžová hlava [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Dokumentární film a re
1.cenaMalování jehlou [A]Radoslav Horák
2.cenaTenerife v modrožlutém oparu [A]Jakub Černošek
3.cenaTábor v RůženéPavlína Taubingerová
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznání s postupemČas démona [A]Pavel Malý
Čestné uznání s postupemKopretina [A]Karolína Nováková
Čestné uznání s postupemV cizí kůži [A]Kateřina Němcová
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaSir Picola [A]Tereza Kalivodová, Daniela Suchomelová
2.cenaKamarád [A]Zuzana Čupová
3.cenaŽroutMartina Tomková
Čestné uznání s postupemKontrast [A]Zdeněk Pavelek
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Experiment a videoklip
1.cenaKlubíčko, příběh provázkuKolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno
2.cenaSlavík a růže [A]Kateřina Němcová
3.cenaPlísně [A]Jakub Černošek
Čestné uznání s postupemMilostný výlev [A]Tomáš Daněk
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění

Porota
porotceBronislav Šmatera
porotceMilan Šebesta
předseda porotyMgr. Miroslav Tuščák

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank