blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › Mladá kamera › Soutěžní bloky

fotoNázevMladá kamera
Rok konání2011
Ročník37.
Termín konání10.03.2011 - 12.03.2011
Uzávěrka23.02.2011
AnotaceSoutěž
Místo konáníUničov, Městské kulturní zařízení
OkresOlomouc
StátČeská republika
Webhttp://www.mkzunicov.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. Blok soutěžní projekce 11.03.2011 18:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Malá pražská víla FAMO POPOJEDEM Hraný 00:30:00
František [A] Matěj Brothánek Hraný 00:10:51
Theodorova vesmírná patálie [A] Kristýna Klodnerová Hraný 00:17:00
Objevitelé [A] Vladimír Daťka Animovaný 00:01:55
Dnes budeme ticho [A] - Hraný 00:10:00
Dokument o hypnóze Jan Chramosta Hraný 00:26:00
Délka bloku01:40:46
 
II. Blok soutěžní projekce 11.03.2011 20:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
Robinsonův VÝLET [A] Kolektiv NAŠA TV Hraný 00:08:30
Útěky [A] Martin Mach Hraný 00:08:41
Otec NEZVĚSTNÝ [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:12:30
WOODSTROKE [A] Jan Haluza Hraný 00:31:00
Binární bedna [A] Tomáš Kotlant Animovaný 00:04:35
Odsouzenec [A] Lukáš Masner Hraný 00:18:00
Délka bloku01:28:16
 
III. Blok soutěžní projekce 11.03.2011 22:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
Balada o duhové kuličce [A] Vladimír Daťka Animovaný 00:02:58
Automatic for the people [A] Jan Vejnar Hraný 00:30:00
Z vany ven [A] Miloš Kameník Klip 00:05:00
Za sklem [A] Vít Šaroun Hraný 00:10:57
Propast [A] David Březina , Pavel Kopp Hraný 00:18:55
Director Cut [A] Viktor Genčur Experiment 00:05:05
Délka bloku01:17:55
 
IV. Blok soutěžní projekce 12.03.2011 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Letařovice - Z deníku legionářova [A] Jan Havelka Hraný 00:45:00
Procitnutí [A] Martin Doležal Hraný 00:12:53
Somnipathia [A] Dominik Dušek Hraný 00:06:36
Na fonus [A] Rosana Zvelebilová Hraný 00:07:40
Smích z vedlejšího pokoje [A] Vít Šaroun Klip 00:07:40
Ozvěna minulosti [A] Pavlína Taubingerová Hraný 00:05:54
Délka bloku01:30:43
 
V. Blok soutěžní projekce 12.03.2011 11:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dům holubí [A] Radoslav Horák Dokument 00:17:09
Chalupníček a rádio [A] Jakub Kadera Animovaný 00:08:32
Život na kolečkách [A] Martin Gažar Dokument 00:18:30
Neříkej hop Jiří Sádek Hraný 00:07:53
Sudá J3 David Mencl Hraný 00:08:00
Starobahenní apokryf Jan Kulka Hraný 00:06:20
Der Absolute Richter Matěj Strnad Hraný 00:03:00
Utři rohlíky Tomáš Polenský Hraný 00:11:00
Délka bloku01:27:24
 
Projekce filmů nezařazených do soutěže 12.03.2011 13:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
O královské stolici [A] Rosana Zvelebilová Hraný 00:07:20
Betlémářky [A] Miloš Kameník Dokument 00:29:00
Žalm [A] Milan Otto Hraný 00:05:17
Zajíček je kanón a má pásový opar [A] Jan Princ , Jiří Urban Hraný 00:19:00
Pandemie [A] Lukáš Masner Hraný 00:35:46
ŠKLEB [A] Jan Haluza Hraný 00:14:00
Délka bloku01:55:23
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank