blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 45

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Filmy

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2011
Ročník17.
Termín konání18.03.2011 - 19.03.2011
Uzávěrka
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové, Kino Svět
OkresHradec Králové
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Animace Loga Junior TV Plzeň [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Animovaný 00:00:51
Binární bedna [A] Tomáš Kotlant Animovaný 00:04:35
Hviezdy Vladimír Illichman, Diana Babicová Animovaný 00:02:50
Chalupníček a rádio [A] Jakub Kadera Animovaný 00:08:32
Kúpeľ [A] Alexandra Pančíková Animovaný 00:01:51
Lietajúca vločka Tamara Iglárová Animovaný 00:01:12
Malíř [A] Ondřej Beránek Animovaný 00:00:26
Moje rodina [A] Dorotka Kaustová Animovaný 00:03:19
O Bumbálkovi [A] Mikuláš Krutský Animovaný 00:07:53
Počítačový červ Diana Babicová, Matej Lepeň, Denisa Gluzeková, Vladimír Illichman Animovaný 00:02:42
Šedé město [A] Matěj Forejt Animovaný 00:05:45
Škaredé kačiatko Denisa Gluzeková, Ria Stančíková, Diana Babicová Animovaný 00:04:33
Technická [A] Petr Cejpek Animovaný 00:01:30
Traja vlci a jedno prasa [A] Katka Chmelárová Animovaný 00:01:34
Vánoční stromeček [A] Emma Recová Animovaný 00:00:50
... s trsátkem v zubech [A] Adam Novotný Dokument 00:14:20
Dům holubí [A] Radoslav Horák Dokument 00:17:09
Otec NEZVĚSTNÝ [A] NAŠA TV ZUŠ Police nad Metují Dokument 00:12:30
Podmořská setkávání Martina Balzarová, Kamil Balzar Dokument 00:20:00
Stalking Jitřenka Dětská TV Dokument 00:05:14
Život na kolečkách [A] Martin Gažar Dokument 00:18:30
Měsíční Ostrava [A] Martin Skarka Experiment 00:07:00
Čas [A] Matěj Brothánek Hraný 00:09:19
Čert aby to vzal! [A] Radoslav Horák Hraný 00:05:10
František [A] Matěj Brothánek Hraný 00:10:51
Groteska šmíráckého kauboje Jacka [A] Jan Veselý Hraný 00:03:08
Intr mění [A] Luboš Konečný Hraný 00:09:39
Na fonus [A] Rosana Zvelebilová Hraný 00:07:40
Odraz zítřka [A] Petr Lukášek Hraný 00:10:37
Prohra [A] Milan Letocha Hraný 00:15:41
Přízrak z údolí Jitřenka Divadelní soubor Hraný 00:18:54
Stan [A] David Rudolf Hraný 00:13:50
The RING [A] Kryštof Petrásek Hraný 00:04:09
Tichá sudba [A] Michal Kanca Hraný 00:17:30
Voliteľný predmet - Láska [A] Dill Kelson Hraný 00:03:20
ZEMĚ VĚČNÉ TEMNOTY [A] Jan Veselý Hraný 00:20:05
Ach, keby si bol môj Mária Knoppová, Šárka Kassová Klip 00:04:04
El tango de Roxanne Lukáš Novák Klip 00:05:59
Navostro - Tell me ma Lukáš Novák Klip 00:05:41
Waltr, Tommy, Ute & Marry ...Daniela Landy [A] Petr Cejpek, Jan Veselý Klip 00:04:04
LIDL 18:30 Daniel Vrána, Karolína Ulrichová Nezjištěno 00:06:26
Rytmy přírody Kolektiv VO ZUŠ Brno Nezjištěno 00:08:14
Slavnosti svobody [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Reportáž 00:07:26

Nepřijaté filmy

3 prasátka 2 Jitřenka Divadelní soubor Animovaný 00:22:23
Ako sa lienka zaľúbila Bronka Trcková, Richard Lauko Animovaný 00:00:56
Drakoland Diana Valachová Animovaný 00:02:14
Geometrie [A] Šimon Král Animovaný 00:00:37
Hladný pagáč Šimon Ziman Animovaný 00:00:44
Chytré odpadky [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Animovaný 00:00:48
Jack v NewYorku [A] Šimon Michalčík Animovaný 00:01:40
Kamaráti z Afriky Diana Valachová Animovaný 00:01:17
Kdo z koho? [A] Radovan Cechel Animovaný 00:00:41
Obraz [A] Anna Spillerová Animovaný 00:00:46
Orlia pomsta [A] Ema Klučovská Animovaný 00:02:26
Pocta Hossovi Boris Iglár Animovaný 00:01:36
Pochúťka [A] Lydka Chrobáková Animovaný 00:00:34
Poslední z rodu [A] Matěj Forejt Animovaný 00:07:09
Potopa Filip Kos Animovaný 00:00:08
Příběh figurky Daniel Halamka Animovaný 00:00:22
Splašená Tatra [A] Vratislav Tobola Animovaný 00:00:30
Strašidlo Šimon Ziman Animovaný 00:00:42
Škrečok [A] Alžbetka Levárska Animovaný 00:01:07
Zázračná čiapka [A] Danielle Ferreira Animovaný 00:01:55
Bábkové divadlo 1.časť [A] Slavomír Siska Dokument 00:10:15
Bábkové divadlo 2.časť [A] Slavomír Siska Dokument 00:10:37
Vozatajové v Polici [A] Jakub Voves Dokument 00:28:00
Big Shock [A] Luděk Brhel Hraný 00:04:10
Brambo vrací úder Daniel Stopka Hraný 00:03:50
Důtka [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Hraný 00:02:00
FORBES [A] Jan Veselý Hraný 00:02:46
Chipsarena [A] Jakub Jančička, Kolektiv DDM Chomutov Hraný 00:04:25
James Bond - Ztracen v překladu [A] Kryštof Petrásek Hraný 00:05:30
Jeden ztracen! Medvěde? Zdeňka Kučerová Hraný 00:19:59
Klasik [A] Jan Veselý Hraný 00:04:00
MAFIE, 3.díl [A] Dalibor Mráz, Jiří Otipka Hraný 00:02:05
O královské stolici [A] Rosana Zvelebilová Hraný 00:07:20
Olizovač prstů [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Hraný 00:00:58
Otesánek Jitřenka Divadelní soubor Hraný 00:17:42
Poker [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Hraný 00:02:15
Poslední jabko Kolektiv DDM Sova Cheb Hraný 00:05:36
Projímadlo [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Hraný 00:00:43
Puberťáci [A] Aleš Michal Hraný 00:05:37
Robinsonův VÝLET [A] NAŠA TV ZUŠ Police nad Metují Hraný 00:08:30
Scéna - Hypermarket [A] Milan Letocha Hraný 00:02:19
Scéna - Supermarket [A] Milan Letocha Hraný 00:01:44
Slepá kolej [A] Petr Lukášek Hraný 00:17:37
Somnipathia [A] Dominik Dušek Hraný 00:06:36
Šošoň [A] Adam Novotný Hraný 00:03:41
Už vyplouvá loď John B [A] Kolektiv DDM Chomutov, Jakub Jančička Hraný 00:03:44
Žalm [A] Milan Otto Hraný 00:05:17
Paródia WAKA - WAKA Lívia Gažiová, Lukáš Oslanec Klip 00:02:24
Svitavský čas radosti [A] Marek Fedrsel Klip 00:07:33
What a feeling [A] Kryštof Petrásek Klip 00:03:55
Capoiera [A] Marek Fedrsel Reportáž 00:06:50
Carnot, čas diskuse! Jan Kolář Reportáž 00:11:39
Koledování 2010 [A] Marek Fedrsel Reportáž 00:11:17
Svět zvířat [A] Kolektiv Junior TV Plzeň Reportáž 00:02:20

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank