blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře


Komentáře k filmu: Newyorská rapsodie
rok natočení: 2021

Komentář ze dne: 04.02.2021 09:44:44     Reagovat
Autor: [PeteR] -
Titulek: iracionální nesmysl
K čemu se zde (na stránkách FilmDATu) uvádí film(y), který(é) nelze shlédnout? Chtěl bych se na ten film podívat - skutečně by mě to zajímalo. To, co se tady o filmu uvádí, mě (upřimně) až tak nezajímá.

Komentář ze dne: 18.09.2022 13:54:37     Reagovat
Autor: [sika] - Jaroslav Šika (sika@seznam.cz)
Titulek: Re: iracionální nesmysl
To, jestli se tu filmy dají zhlédnout (některé se opravdu dají) závisí pouze na autorovi. Pouze autor může dát souhlas k veřejné projekci tím, že uvede odkaz na umístění filmu. Pokud autor nemá technické možnosti, může nám film poslat a pokud neporušuje autorský zákon, tak můžeme projekci zprostředkovat my.

Komentář ze dne: 29.04.2021 12:56:01     Reagovat
Autor: [Josef Strubl] - Josef Strubl (josef.strubl@seznam.cz)
Titulek: Nesmysl
Váš požadavek je sice logický, ale s filmy je to tak. Stejně nesmyslně byste se mohl zeptat na ČFD proč se tam píše o filmech, na které se nemůžete podívat, když nejsou zrovna v kinech nebo ve vysílání, pokud je někde nelegálně nestáhnete. Nahoře máte napsáno, že je Filmdat registr, nikoli filmový server typu Jůtůb.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank