blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: Zemřel Petr Lášek
ze dne 31.08.2018, autor článku: Ing. Emil Pražan

Komentář ze dne: 31.08.2018 16:26:28     Reagovat
Autor: [sika] - Jaroslav Šika (sika@seznam.cz)
Titulek: Smutek v srdci
Odešel člověk, který mě přivedl mezi amatérské filmaře, a na to se nezapomíná. Stále nemohu uvěřit, že už není mezi námi, a že už se nikdy nikde nepotkáme. Petr pro amatérský film film udělal hodně a proto je jeho odchod velkou ztrátou. Upřímnou soustrast rodině.

Komentář ze dne: 31.08.2018 17:06:24     Reagovat
Autor: [sika] - Oskar Siebert (oskar@sir-siebert.com)
Titulek: Můj poslední pozdrav
Se smutkem v srdci jsem si přečetl zprávu o tom, že nás navždy opustil, ne jenom znamenitý kamarád, ale otec, manžel, syn a znamenitý filmař a organizátor. S Petrem jsem se seznámil na Rychnovské osmičce a později mi technicky pomáhal při střihu mého filmu o Guernsey. Bohužel nenacházím slov uznání, ale ani vhodných slov na rozloučení. Petře ty zůstaneš v našich srdcích ne jenom jako kamarád ale i jako Legenda Českého neprofesionálního filmu. Čest Tvé památce.

Komentář ze dne: 03.09.2018 09:53:26     Reagovat
Autor: [impuls] - Impuls HK (video@impulshk.cz)
Titulek: Zármutek nad odchodem
Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a přátelům Petra, jeho nečekaná ztráta nás zasáhla. Odešel milý a všestranný člověk. Jeden z největších hybatelů amatérského filmu za posledních 30 let. Je zbytečné vyjmenovávat, co vykonal pro stovky, ba tisíce filmařů. Byl neúnavným inovátorem, zakladatelem Amatfilmu, pečlivým organizátorem přehlídek, zasloužilým dokumentaristou oboru v pravidelných pořadech. Zasadil se pro nekomerční film jako nikdo jiný, byl nepřehlédnutelnou spojnicí mezi generacemi. Jeho nápady a myšlenky s námi budou stále, přesto však, odešel brzy a bude nám chybět. Za Impuls Hradec Králové a filmaře regionu Ondřej Krejcar

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank