blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Komentáře

ke článku: Otevřený dopis NIPOS Artama Praha
ze dne 18.06.2017, autor článku: Jaroslav Šika

Komentář ze dne: 19.06.2017 10:50:07     Reagovat
Autor: [Wolfik] - Wolfgang BECKER (w.becker@volny.cz)
Titulek:
Plně souhlasím s názorem Slávky Šika. Informaci jsem na závěr Videosalonu samozřejmě také slyšel, ale považoval jsem ji spíše za nepovedený vtípek, nebo nějaký zvláštní druh pochvaly pro autory perfektně fungujícího a všemi kladně přijatého systému. Tento způsob hlasování jsem viděl poprvé se Slávkem, myslím, že na Unice v Piešťanech a byli jsme z něj nadšeni, což vedlo i k k vytvoření systému pro VIDEOSALON. Co vedlo k jeho dalšímu nepoužívání na UNICE nevím (zda nějaké inzultace na sociálních sítích nelíbivého rozhodnutí některých porotců, nebo přemrštěná ochrana osobnosti), ale proč rozhodnutí o způsobu hlasování na UNICE ovlivní i používání tohoto způsobu hlasování na ČESKÉ soutěži je dost těžko pochopitelné. To se musíme přizpůsobovat všemu co přijde ze zahraničí, stejně jako různé blbosti které nařizuje EU, bez ohledu na národní zájmy a zvyklosti? Wolfgang Becker.

Komentář ze dne: 19.06.2017 11:39:27     Reagovat
Autor: [sika] - Jaroslav Šika (sika@seznam.cz)
Titulek: Re: Na vysvětlenou
Jen na vysvětlenou. Můj názor není za každou cenu zachovat veřejné hlasování. Jen si myslím, že jeho zrušení by mělo projít nějakou veřejnou diskuzí a závěr by měl pořadatel udělat i s ohledem na názory autorů a odborné rady. Tedy kritizuji jen postup, nikoliv vlastní zrušení.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank