blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Soutěžní bloky

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2023
Ročník29.
Termín konání05.05.2023 - 06.05.2023
Uzávěrka31.03.2023
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěžní projekce  05.05.2023 15:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nebezpečný jump Štěpán Servánek Animovaný 00:00:33
Čarovné počasie Karolína Gurníková Animovaný 00:01:20
Halloween s kamarády Lea Pohlová Animovaný 00:01:36
Vesmírne motovidlá Michal Gemza , Sebastián Harcsár Animovaný 00:02:20
Marťan Jonatan Freund Animovaný 00:01:05
Narození dráčka Zlata Pavlyshyn Animovaný 00:00:54
Priateľstvo Lianka Babiaková Animovaný 00:03:20
Čajíček pro Šimona Šimon Král Animovaný 00:00:55
Vláček Daniel Goodsett Animovaný 00:00:47
Čarovná krajina Dominika Cibíková , Zara Račeková Animovaný 00:01:56
Had Kristián Štěpán Animovaný 00:00:40
Dve kamarátky Katarína Lukačková , Lea Skokan Animovaný 00:01:50
Sladký sen Tereza Košková , Hedvika Kurzová Animovaný 00:01:40
Přejetej smajlik Dominik Štěpán Animovaný 00:01:19
Hudobný súboj Sebastián Šavel Animovaný 00:04:16
Bonbónová mise Mikoláš Hynek Animovaný 00:00:41
Malá morská víla Katarína Leskovjanská Animovaný 00:04:00
Ptáček Ladislav Václavek Animovaný 00:00:39
Panda Anděla Benáková Animovaný 00:01:01
Ako chcel slon stučnieť Hana Barošová , Kristína Kolmoková Animovaný 00:02:47
Ptáčekdráček Ondřej Svoboda Animovaný 00:00:27
Vánoční pohlednice Matěj Kraus Animovaný 00:00:27
Madona Soňa Janíčková Animovaný 00:01:50
Loupež Matyáš Rola Animovaný 00:02:01
Running sushi Zuzana Bednářová , Barbora Schovancová Animovaný 00:00:30
Architekt Maximilián Lazor , Martin Leskovjanský Animovaný 00:02:20
Švestky a mandarinky prchají před duhou Daniel Fikar Animovaný 00:00:40
Záchrana pokladu Ema Rolová Animovaný 00:02:09
Červená Panda Kristýna Malinová Animovaný 00:01:13
Léto 42 [A] Sofia Geislerová Animovaný 00:03:23
Robot David Brachňák Animovaný 00:01:50
Tančící kostičky Jakub Knespl Animovaný 00:00:27
Titanic Dominika Špitková , Alžběta Teťáková Animovaný 00:01:50
Skončí panenky v ráji? [A] Sofia Geislerová Animovaný 00:03:41
The revenge Matyáš Rola Animovaný 00:01:18
Vánoční pohlednice Nela Bínová , Klára Kristiánová Animovaný 00:00:40
Délka bloku01:10:05
 
II. blok soutěžní projekce  05.05.2023 16:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Tři oříšky pro veverku Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:26
Padá oheň, něco si přej Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:34
Zlatokop Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:25
Pod Hladinou Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:40
Mačky na výletě Kolektív ZUŠ Ľ. Rajtera Bratislava Animovaný 00:03:49
Továrna na katastrofy Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:45
Psí Gauč Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:37
Igor a oslík Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:33
Alfonzo Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:27
Kapsa Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:06:12
Boj o Blaník Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:18
Konečná Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:39
Denverská zkáza Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:55
Sestry Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:04:29
Jiné Světy Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:47
Výpravčí Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:44
Legenda O Ráji Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:05:17
Změna trasy Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:03:44
Naložím tě Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:57
Šnečí případ Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:05:34
Nemocná Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:59
Tajemství Marsu Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:16
Délka bloku01:23:07
 
III. blok soutěžní projekce 05.05.2023 19:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Vzhledomet [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:33
Jean Gaspard Deburau Kolín 5. ZŠ Dokument 00:07:37
Na konci zemře Kolektiv Animánie o.s., z.s. Hraný 00:04:10
Minizubař [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:02:56
Klíč SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:09:42
Štěstí v pleně [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:03:57
Pět ježibab Kolín 5. ZŠ Klip 00:01:21
Na stopě Kolektiv Animánie o.s., z.s. Hraný 00:01:42
Primus 2000 [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:13
DELTA - stáže Slovensko 2022 Martin Fiebinger Dokument 00:02:35
Chutná to? [A] Eliška Klusalová Hraný 00:08:09
Rituál Kolektiv Animánie o.s., z.s. Hraný 00:05:14
Délka bloku00:53:49
 
IV. blok soutěžní projekce  06.05.2023 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Deník Blesk Anna Králová Dokument 00:05:53
Houbař II. Ruben Jakub Freund , Martin Hlad Animovaný 00:06:25
Fotografie Anna Králová Reportáž 00:02:25
Houpám Charlize Perkins , Štěpán Sigmund Klip 00:04:22
Sestry Tereza Štambacherová Hraný 00:06:16
Hronovská hokejová hymna Jakub Šefc Klip 00:02:23
Moje ráno Jiří Zeman Experiment 00:02:13
Defekt [A] Jan Patzak Experiment 00:04:11
Obálka SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Petr Flosman Hraný 00:07:25
Kvetino-vanie Ema Ivanová Klip 00:02:30
Člověk v tísni: AFRIKA Tomáš Bořil , Milan Zocher Dokument 00:09:33
Inspektor Koníček & Bludička korálových ostrovů Jan Kočí Hraný 00:30:53
Seznamovací den 1. ročníků Filip Kodet , Michael Maidr Reportáž 00:02:18
Debito Estinto Frederik Černík , Jaroslav Růžička Hraný 00:03:52
Dopisy Eliška Brabencová , SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Laura Kotková Hraný 00:05:09
Nothing Lasts Forever Zuzana Fersterová Animovaný 00:04:37
Užitý design Jakub Česák , Adéla Stárková Reportáž 00:01:58
Dvě babičky [A] Anežka Havrdová Animovaný 00:04:08
Délka bloku01:52:11
 
V. blok soutěžní projekce 06.05.2023 11:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nebezpečí z vesmíru Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:52
Jak šel Karel do Tramtárie Kolín 5. ZŠ Animovaný 00:02:38
Potápěč Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:55
O praotci Čechovi Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:44
DinoFilm Slatina MŠ Animovaný 00:01:26
Roboti mají talent Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:28
V barvách 2 Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:02:30
Proč nemají medvědi ocas Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:12
Robot, který měl srdce Kolín 5. ZŠ Animovaný 00:01:20
Proč na Borneu nežijí tygři Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:05
Jak nás vidí děti? Vimperk ZUŠ Animovaný 00:03:57
Tajemná skříň Kolektiv Animánie o.s., z.s. Hraný 00:00:45
Volby prezidenta 2023 - očima reportérů z 5. a 6. třídy! Kolín 5. ZŠ Reportáž 00:05:21
Pabloj Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:14
Délka bloku00:38:47
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank