blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Filmy

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2021
Ročník63.
Termín konání24.09.2021 - 26.09.2021
Uzávěrka20.08.2021
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Webhttp://www.rychnovska8.cz
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty a reportáže
Název filmu Autor Kategorie Délka
Anatomie designu [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:13:20
Bludička [A] Danuše Kubátová Dokument 00:19:23
Fotografka lidských duší [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:17:17
Kalábová [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:14:22
Krčma 300 let Miroslav Šolc Dokument 00:14:50
Kryty CO [A] Lukáš Rybka Dokument 00:23:10
Lenkin vLog [A] Peter Rybín Dokument 00:11:49
Léto v lesostepi [A] Ing. Jaroslav Kolčava Dokument 00:10:14
MARINKA [A] Ing. Ľubor Patsch Dokument 00:15:23
Milan Kašuba muzikant a učitel Petr Baran Dokument 00:17:16
Psí oddanost Jaromír Schejbal Dokument 00:08:30
Vychovatelem v Pestré Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:06:23
Železnô Ing. Ján Kuska Dokument 00:21:43
Adventure playground Ing. Vladimír Pasler Reportáž 00:09:56
Ambalavao trh ZEBU Miroslav Trudič Reportáž 00:07:00
Instalace sochy do České krajiny [A] Ing. Jaroslav Kolčava Reportáž 00:05:45
03:36:21

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
AŽ DO KONCE [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:14:25
Báječný život [A] Ing. Ladislav Ženožička Hraný 00:00:59
Brejkból [A] Ing. David Březina Hraný 00:01:47
Byznys [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:05:06
Láska je všude kolem nás Eduard Pech Hraný 00:02:40
Lockdown [A] Ing. David Březina Hraný 00:05:49
Město ve kterém žiji Karel Pokorný Hraný 00:09:10
Mlsoun [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:00
Snílek Nela Špechtnerová Hraný 00:03:29
Vedle sebe [A] MgA. Jana Hunterová Hraný 00:01:00
Vzkaz [A] Danuše Kubátová Hraný 00:02:51
00:48:16

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
JAK SE RODÍ KRESLENÝ FILM [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:11:20
Jasně, šéfe! [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:04:30
Na jehlách Jaroslav Nykl Animovaný 00:01:15
Odkloněná mise Milan Štajer Animovaný 00:07:30
Silvestrovský večer na Hutbergu Štěpán Šanc Animovaný 00:20:00
Spínací špendlík [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
00:45:35

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Occurrences of Questionable Significance Dave Lojek Experiment 00:09:00
Snění [A] Stanislav Domanský MPSA Experiment 00:05:00
Slepé rameno Ladislav Biznár Hraný 00:05:34
00:19:34

Juniorská tvorba - autoři do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hermína Týrlová Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:15:10
Hmota Michal Motyčka Animovaný 00:01:17
Kamarádi z lesa Lukáš Podzemský Animovaný 00:01:43
Kudy teče voda Helena Štajerová Animovaný 00:10:20
Robot Michal Motyčka Animovaný 00:01:30
Wiener Schnitzel Markéta Zikmundová Animovaný 00:03:14
00:33:14

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hlad Jáchym Svoboda Animovaný 00:04:44
Kuku Daniela Hýbnerová Animovaný 00:03:51
Vevnitř Viktorie Štěpánová Animovaný 00:05:40
Bezmoc [A] Roman Vašička Dokument 00:09:47
Bumerang Zdena Sýkorová Dokument 00:04:42
Holoseč Mikoláš Arsenjev Dokument 00:14:25
Májky Pavel Michalik Dokument 00:22:15
Naivní pohled Luďka Farkaše v jeho království Ondřej Dautovský Dokument 00:10:23
Zvíře bengálský Taťána Nováková Dokument 00:21:20
Kuropění Lucia Kulčárová Experiment 00:11:28
Koza [A] Josef Cach Hraný 00:15:34
Přihořívá Gabriela Sittová Hraný 00:17:05
Rande / Za keřím tma Martin Jeřábek Hraný 00:15:40
02:36:54


Nepřijaté filmy

Dokumenty a reportáže
Název filmu Autor Kategorie Délka
100 let novopackého skautingu Karel Pokorný Dokument 00:19:45
Bizarné víťazstvo [A] Peter Rybín Dokument 00:07:00
Emil trochu jinak Václav Fořt Dokument 00:20:40
Inčučuna Ladislav Biznár Dokument 00:10:08
Mal to byť Gerlach [A] Peter Rybín Dokument 00:12:25
Šmollovo kráľovstvo Milan Ohurniak Dokument 00:15:58
TRAST Vladimír Hamouz Dokument 00:15:11
Stádium Pavel Vávra Hraný 00:06:45
Cieľ - Ivan Kupal Ing. Ján Kuska Reportáž 00:28:14
Jeden den v Jeruzalémě [A] Jiří Kotas Reportáž 00:10:25
02:26:31

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta do Kandaháru Petr Vopěnka Hraný 00:23:40
Dřevěná mísa Vojtěch Kapounek Hraný 00:31:00
Karma Jan Krchňák Hraný 00:16:00
Last moment Tomáš Krauz Hraný 00:03:00
Opava [A] Miroslav Macega Hraný 00:01:03
Przybyłem z przyszłości Dave Lojek Hraný 00:04:00
Tečka Ivo Procházka Hraný 00:02:10
Ťuňťa Ivo Procházka Hraný 00:01:32
VITAMIN Branislav Kern Hraný 00:07:30
Vzkaz pro Tebe [A] Ing. David Březina Hraný 00:07:51
Zaklínač: Příběh Martyna z Rychnova – 3. díl Martin Nosek Hraný 00:11:59
Zaklínač: Příběh Martyna z Rychnova – 4. díl Martin Nosek Hraný 00:27:14
02:16:59

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Neprojdou! Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:04:25
Ztichlé vzpomínky [A] MgA. Jana Hunterová Experiment 00:03:37
Písnička pro Romču [A] Lenka Poláčková Hraný 00:08:45
Cesta k pramenu Kolektiv TS Večernice Klip 00:06:30
Soumrak bohů [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:05:30
Ústecké mosty [A] Vladimír Chudomel Klip 00:05:35
00:34:22

Juniorská tvorba - autoři do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Avoluce Jonáš Brožek Animovaný 00:01:43
Bodlák Veronika Podzemská Animovaný 00:01:29
Marie Terezie Lucie Bartošová Hraný 00:08:14
SEN - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:06:02
00:17:28

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Probuzení Filip Zangi Dokument 00:18:35
Ajznboňák Patrik Balonek Hraný 00:13:33
Inimical Tomáš Šťastný Hraný 00:04:34
Ještě nespíš? David Payne Hraný 00:21:23
Kain & Abel [A] Radim Grzybek Hraný 00:23:12
Magda Insar Shaken Hraný 00:18:24
Musí to být bolestivý David Semler Hraný 00:14:45
01:54:26

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank