blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Sudslavské filmové léto › Propozice

fotoNázevSudslavské filmové léto
Rok konání2020
Ročník1.
Termín konání21.08.2020 - 22.08.2020
Uzávěrka31.07.2020
AnotaceSoutěž
Místo konáníFara Sudslava, Kulturní památka
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.sudslava.webnode.cz

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Propozice
Pořádající organizací je spolek Genius loci Sudslava z.s. Partnerem akce Centrum uměleckch aktivit. Cílovou skupinou jsou amatérští filmaři natáčející krátké filmy s různorodou tematikou.

Památky ve filmu - Film v památce je 1. ročníkem této nevšední filmové události pro kulturní dědictví. Jedná se o dvoudenní přehlídku vybraných filmů, které akcentují kulturní památky. Organizátoři si od dvoudenní akce slibují probuzení zájmu veřejnosti o méně známé historické objekty s cílem zvýšení cestovního ruchu v lokalitě Podorlicka. Filmová minipřehlídka je organizována jako neziskový projekt. Program je sestaven pro všechny věkové skupiny.

1. den filmové přehlídky – krátké filmy s tematikou ochrany kulturního dědictví.
2. den filmové přehlídky – krátké filmy tematicky nezařazené.

Přihlásit své filmy k projekci na Sudslavském filmovém létě může jakákoliv osoba prezentující alespoň jeden a maximálně tři krátké amatérské filmy s délkou filmu do 30 minut zařazené v rámci pořadatelem tematicky určeného či volného festivalového bloku. Vstupné na filmovou minipřehlídku je dobrovolné.

Všichni zúčastnění amatérští filmaři budou oceněni čestným uznáním za účast na nesoutěžní přehlídce Sudslavské filmové léto.

Propagace projektu bude zajištěna formou webové prezentace na webových stránkách spolku Genius loci Sudslava z.s.; dále: impulshk.cz, mistnikultura.cz, propamatky.cz a v lokálním periodiku (Orlický deník).

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank