blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rodinné video › Propozice

fotoNázevRodinné video
Rok konání2020
Ročník23.
Termín konání06.03.2020 - 07.03.2020
Uzávěrka07.02.2020
AnotaceSoutěž
Místo konáníDom kultúry, Liptovský Hrádok
OkresLiptovský Mikuláš
StátSlovenská republika
Webhttp://www.lks.sk

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Program
Projekčné bloky

Piatok 6. 3. 2020


BLOK 1. 13,00 – 13,45


01. VÝLET DO BOTANICKÉ ZAHRADY - Zdeněk Picpauer (II / 5) 3:41 min.
02. STOROČNÍ - Ivan Čepek a kol. Detí (III / 2) 2:28 min.
03. SNOVA - Ema Diehelová (III / 4) 2:55 min.
04. FISKER - Adam Križovenský (II / 2 ) 1:09 min.
05. BANIČ - Peter Daďulák (III / 2) 4:13 min.
06. VTEDY - Veronika Verbovská (III / 1) 1:15 min.
07. SUSEDIA - Milan Nedbálek (II / 1) 3:09 min.
08. AKO SME SA UČILI FILMOVAŤ - Ľubica Ligocká a kol. (I / 3) 4:37 min.
09. TELEFÓN NAVŽDY - Dávid Šiša (II / 3) 2:40 min.
10. NIEČO KONČÍ - Patrik Bihuň (II / 4) 2:16 min.
11. MOJE VIANOCE - Richard Slovák (II / 1) 3:46 min.
12. NŠOČI V PRÁČOVNI - Ladislav Biznár (III / 1) 1:00 min.

BLOK 2. 14,00 - 14,50

13. HLADNÝ SYSTÉMU NEVERÍ - Stella Šuranská (II / 3) 8:43 min.
14. SPOLU - Patrik Hospodár (II / 1) 1:57 min.
15. STRETNUTIE V PARKU - Timotej Trochta (III / 3) 1:49 min.
16. TAKY ŠVET - Adam Križovenský (II / 5) 0:38 min.
17. TICO - TICO - Zdeněk Picpauer (II / 3) 3:00 min.
18. POČARBANCI - Ivan Čepek a kol. detí (II / 2) 1:18 min.
19. LETO JE PREČ - Andrej Kováč (II / 4) 1:56 min.
20. PÍSNIČKA PRO ROMČU - Lenka Poláčková (I / 1) 8:40 min.
21. PIXELMAPPING - Ivan Čepek a kol. detí (II / 4) 2:30 min.
22. VIANOCE A NOVÁ ROK 2015 - Ján Ďurica (I / 1) 14:00 min.

BLOK 3. 15,05 - 16,05

23. MOSTY - Stanislav Domanský (III / 4) 4:00 min.
24. GAZDINKY Z ÍVEČKA - Emil Chlebničan (III / 3) 9:07 min.
25. RYBínovÝM OKOM - Peter Rybín (III / 2) 3:14 min.
26. GAUJA 2019 - Milan Rybár (I / 5) 2:55 min.
27. TŘI TETY - Zdeněk Picpauer (II / 4) 2:39 min.
28. OKAMIH VÝRAZU - Miroslav Kalach (III / 5) 3:37 min.
29. VLKOLÍNSKE SPOMIENKY - Ján Kuska a kol. (III / 2) 6:51 min.
30. POCTA RENOIROVI - Ján GREŠ (III / 5) 4:48 min.
31. NÁŠ SVET - Miroslav Ciglian (III / 4) 5:06 min.
32. BUDOUCÍ PRVÁČCI - Ladislav Ženožička (III / 1) 9:49 min.

BLOK 4. 16,20 - 17,00

33. JAKYJ TY MIJ MILEŇKYJ - Vasil Feckanič (III / 4) 3:20 min.
34. HLAS ZVONU - Jan Křivý (III / 3) 13:08 min.
35. VŠE PRO ZDRAVÍ - Jan Vačlena (III / 4) 3:21 min.
36. PETANQUE 2019 - I. Vojtek, R. Bíro (III / 3) 3:43 min.
37. TOWEN - Danuše Kubátová (II / 2) 14:52 min.

BLOK 5. 17,15 - 18,00

38. SAFARI MILOVICE - Petr Dědek (III / 3) 7:13 min.
39. CASTLE COMBE STEAM RALLY - Ľubomír Kompiš (III / 5) 5:50 min.
40. DOVOLENKA V ELIATE - Libor Matonoha (I / 3) 19:18 min.
41. DIORÁMA LIPNÍK - Arnošt Lukeš (III / 5) 6:57 min.
42. NEVER GIVE UP - Vasil Feckanič (III / 4) 1:55 min.
  
PRESTÁVKA NA VEČERU
 
BLOK 6. 19,00 - 20,10

43. TRPEZLIVOSŤ - František Babin (III / 2) 7:12 min.
44. TOUR DU GRAN PARADISO - Milan Ohurniak (III / 3) 13:29 min.
45. INFRALAND - Ján Greš (III / 5) 4:10 min.
46. ÚLE EDA HOGLA - Ján Kuska (III / 2) 16:51 min.
47. TOKAJ - Peter Rybín (III / 3) 12:02 min.
48. FILATELISTA JOZEF OŠKO - Ľubor Patsch (III / 2) 10:56 min.
  
ROZBOROVÝ SEMINÁR K ODPREMIETANÝM FILMOM

SOBOTA 7.3.2020


BLOK 7. 9,00 - 10,00

49. TAK PRICHÁDZA VLAK - Denis Kollár (II / 3) 3:04 min.
50. PASTVINA - Josef Dvoŕák (III / 1) 13:00 min.
51. ŽIVOT NÁS BAVÍ - Stanislav Domanský (III / 3) 5:00 min.
52. TAJOMNÉ MIESTA HORNEJ ORAVY - Petr Turoň (III / 3) 25:21 min.
53. KEDYSI DÁVNO - Patrik Šalata (III / 2) 4:25 min.
54. NARODENINY - Andrej Bödi (III / 5) 1:51 min.

BLOK 8. 10,15 - 11,05

55. AUTISMUS JAKO DAR - Josef Dvořák (III / 1) 26:10 min.
56. EGYPT 2019 - Pavol Kráľ (III / 3) 14:00 min.
57. BLATNICA - Ján Ďurica (I / 1) 9:17 min.

BLOK 9. 11,20 - 12,05

58. eBIKOM NA HRAD LIPTOV - Peter Rybín (III / 3) 6:51 min.
59. RGB - Stella Šuranská (II / 4) 3:22 min.
60. AME TUHA - Petr Dědek (I / 2) 9:11 min.
61. FILMÁRIK 2019 ČADCA, ANKETA - Ľubica Ligotská a kol. (I / 3) 6:32 min.
62. VOJNA JE SVINSTVO - Ľubor Patsch (III / 2) 15:06 min.
  
SPOLOČNÝ OBED - KAPUSTNICA

BLOK 10. 13,15 - 14,15

63. LENKIN VLOG - Peter Rybín (III / 3) 11:49 min.
64. SLOVINSKO - Zdeněk Zbořil (III / 3) 17:41 min.
65. KRK 2019 - Pavol Kráľ (III / 3) 10:00 min.
66. ŽENY NAŠÍ RODINY - Petr Baran (III / 1) 17:00 min.

BLOK 11. 14,30 - 15,25

67. ODRAZ DUŠE - Stanislav Domanský (III / 5) 3:30 min.
68. ANDĚLSKÁ - Zdeněk Zbořil (III / 4) 3:48 min.
69. VIA FERRATA - M. a E. Chlebničanovci (III / 3) 6:09 min.
70. ČO NEZMYL ČAS - Miroslav Ciglian (III / 5) 4:59 min.
71. BARCELONA - PO STOPÁCH GAUDÍHO - Miroslav Kalach (III / 3) 10:00 min.
72. LAZNÍCI Z HRIŇOVEJ - Ľubor Patsch (III / 1) 15:55 min.
73. FOTO CURRICULUM VITAE 60 - Ján Kuska (III / 5) 6:40 min.
 
CELKOVÝ ČAS PROJEKCIE 555 min. (9:15 hod.)
 
VYSTÚPENIE FOLKLÓRNEHO SÚBORU 15,30 - 17,00, V TOM ČASE ZASADNUTIE POROTY
 
ROZBOROVÝ SEMINÁR K ODPREMIETANÝM FILMOM ZO SOBOTY 17,00 - 18,15
 
VYHODNOTENIE, ODOVZDANIE CIEN A ZÁVER od 18,30

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank