blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Soutěžní bloky

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2020
Ročník62.
Termín konání11.09.2020 - 13.09.2020
Uzávěrka08.08.2020
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok 11.09.2020 14:40
Název filmu Autor Kategorie Délka
Říční 11 Klára Donné Dokument 00:12:01
Kouzlo laguny [A] Stanislav Domanský Klip 00:04:30
LAZNÍCI Z HRIŇOVEJ [A] Ľubor Patsch Dokument 00:15:55
Dobrodružství v horách Břetislav Stodola Animovaný 00:01:51
Home Video Tomáš Richtr Hraný 00:16:54
Inkaso Emil Chlebničan Hraný 00:01:00
5600 stupňů Kelvina Vladimír Pasler Dokument 00:11:30
Léta dozrávání Zdeněk Picpauer Klip 00:04:31
Délka bloku01:11:42
 
II. blok 11.09.2020 16:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
Tour du Grand Paradis Milan Ohurniak Dokument 00:13:29
Uomini (Muži) Rolf Mandolesi Reportáž 00:06:00
Pomalu a klidně [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:07
Zima sliny vypila Josef Dvořák Dokument 00:08:00
Hovor Ondřej Burda Hraný 00:17:59
Laco Déczi - malíř Václav Fořt Dokument 00:09:51
V parku [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:00
Podle Sylvie Verica Kordić - Pospíšilová Animovaný 00:12:24
Délka bloku01:13:20
 
III. blok 11.09.2020 19:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Příští zastávka Dominik György Hraný 00:13:30
02:58 [A] Milan Štajer Animovaný 00:04:17
Chtěl jsem být hvězdou [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:17:15
Ode to Closeness Lada Válková Experiment 00:02:04
To jsme byli my [A] Jaroslav Kolčava Hraný 00:14:48
Pusa David Kunc Animovaný 00:01:47
Bačová [A] František Soukup Dokument 00:12:05
Délka bloku01:08:46
 
IV. blok 12.09.2020 09:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Inža kouří Klejky Adriena Rollerová Dokument 00:14:30
Poslední rána [A] Martin Doležal Hraný 00:09:00
Zničeno Vladimír Slavíček Animovaný 00:03:22
Snad aby se zastavil čas [A] Alena Krejčová Dokument 00:16:43
101 tváří / 101 let Vladimír Pasler Experiment 00:02:59
Letušky Karolína Litschová Hraný 00:18:00
Délka bloku01:07:04
 
V. blok 12.09.2020 10:50
Název filmu Autor Kategorie Délka
Džudy Ján Kuska Dokument 00:22:33
Světlo Vimperk ZUŠ Experiment 00:03:40
Kút Jonáš Sudakov Esej 00:05:48
Kdo se se mnou zatočí Adela Križovenská Animovaný 00:06:53
Krivoklátské lúky [A] Lubomír Hájek Dokument 00:11:22
Rehabilitace [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:57
V barvách [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:03:14
Půl století čekání Karel Pokorný Dokument 00:11:31
Délka bloku01:10:28
 
VI. blok 12.09.2020 13:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
O Krejčíkovi Adam Vlach Hraný 00:13:09
Cesta vlakom [A] Ladislav Biznár Hraný 00:03:09
Konec polické mlékárny Miroslav Šolc Dokument 00:12:24
9,99 Bartosz Gajda Animovaný 00:01:22
Řezbáři Jaromír Schejbal Reportáž 00:09:30
Streight Record Marina Komárková Dokument 00:14:00
SAMA SŁODYCZ Dave Lojek Hraný 00:07:38
Délka bloku01:04:12
 
VII. blok 12.09.2020 15:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hrát si dovoleno [A] Petr Baran Dokument 00:20:00
Den 43 [A] Jana Hunterová Experiment 00:02:00
Pastvina Josef Dvořák Dokument 00:13:00
DER WURM (ČERV) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:53
Mimosa Daniel Tisoň Experiment 00:09:26
Kašpárkovo pozdní odpoledne [A] Ondřej Krejcar Dokument 00:17:00
Konkurz [A] Martin Bohadlo Hraný 00:07:00
Délka bloku01:14:19
 
VIII. blok 12.09.2020 16:35
Název filmu Autor Kategorie Délka
That Boy with Lucid Hair Sonja Večtomov Klip 00:04:54
Ďalšia Dominik György Hraný 00:15:05
CROWD [A] Rolf BIRN Animovaný 00:01:49
CYMERA, MAMINKA HVĚZD [A] Milan Formánek Experiment 00:12:34
NE děkuji [A] Miroslav Trudič Reportáž 00:06:30
O ZTRACENÉ ILUSTRACI [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:15:00
Délka bloku00:58:22
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank