blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Soutěžní bloky

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2020
Ročník17.
Termín konání18.09.2020 - 20.09.2020
Uzávěrka15.03.2020
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěže 18.09.2020 17:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
940 Valerie Vítů Dokument 00:09:00
Crowface Štěpán Šimek Hraný 00:05:17
Důležitý závod Vojtěch Urbanec Animovaný 00:01:53
Hvězda na vrbě Miroslav Zdeněk Rozinka Animovaný 00:01:41
Girlfriend Karolina Hovězáková Klip 00:03:26
Lovestory z tábora Zuzana Berná Hraný 00:05:37
Ochutnávka Štěpán Křížka Animovaný 00:02:07
Skořápkář II. - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Hraný 00:03:38
Úklid vesmíru Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:00
Zodiac Markéta Šándorová Dokument 00:02:10
Nevědomí Nicolas Gospič Hraný 00:03:44
Nonsence Zuzana Berná Animovaný 00:05:00
Délka bloku00:52:03
 
II. blok soutěže 19.09.2020 09:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bleskový výstup Michal Suchomel Dokument 00:04:13
Broken Dreamers Pavlína Havlínová Klip 00:02:00
Kouzelný koncert Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:24
Květináč David Skoták Hraný 00:08:10
O Bivojovi Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:14
SNY Andrej Mathis Reidinger Experiment 00:05:55
Šibenice Martina Němečková Dokument 00:01:23
The deal kolektiv ZŠ Holzova 1 , Brno Líšeň Hraný 00:07:51
Trpaslík Jaroslav Beránek Dokument 00:03:07
Hřbitov Leontýna Jílková Dokument 00:03:07
Strašidlo skříňové Jan Levíček Animovaný 00:02:03
Délka bloku00:49:27
 
III. blok soutěže 19.09.2020 10:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bůh Karolina Hovězáková Dokument 00:08:54
I believe Adriana Nečasová Klip 00:02:45
Modrý klobouk Adéla Hudcová Animovaný 00:00:43
Zero Waste(d) Natali Bublová Dokument 00:14:30
Portalie Tobiáš Dvořák Animovaný 00:01:31
Strážci svobody Kolektiv FK Lávka Hraný 00:08:36
Instakamarád - SOŠ multimediální a propagační EDUSO Klip 00:02:38
Georges Braque Nicola Romer Tučková Animovaný 00:01:07
Kouzelný klobouk Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:29
Odpadlík ze Záhřebu Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:18
PF 2020 Tobiáš Dvořák Animovaný 00:00:33
Délka bloku00:53:04
 
IV. blok soutěže 19.09.2020 13:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Děda v akci Eliška Blechtová Animovaný 00:00:58
Adele Rostislav Šebesta Klip 00:05:30
Moře plastů Vendula Zezulková Animovaný 00:01:24
Interakce Sára Sliwková Hraný 00:08:34
Top Secret Milan Hradil Hraný 00:05:01
Polepšený černokněžník Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:04:02
Židlostolovsko a Kulinie [A] Tadeáš Topinka Animovaný 00:07:34
Krajina budoucnosti Barbora Niebrojová Animovaný 00:01:42
Sladkosti nedělají dobrotu Adéla Macourková Animovaný 00:01:58
Záměna Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:15
Brokendeck Andrej Mathis Reidinger Hraný 00:05:55
Za zrcadlem Max Rabštejnek Hraný 00:05:05
Délka bloku00:55:28
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank