blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Krajské kolo CSNFT ČR Zruč n.S. › Filmy

fotoNázevKrajské kolo CSNFT ČR Zruč n.S.
Rok konání2019
Ročník66.
Termín konání26.04.2019 - 27.04.2019
Uzávěrka23.04.2019
AnotaceSoutěž
Místo konáníSpolkový dům, 5. května 510, Zruč n/S
OkresKutná Hora
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
15 let [A] Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:01:40
Ajrín [A] Václav Fořt Dokument 00:20:00
DOBRÁ FIRMA [A] Jaroslav Nykl Dokument 00:20:00
Grunau Baby IIb [A] Tomáš Jung Dokument 00:17:25
IZRAEL 2. díl [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 00:19:59
Já kačer [A] Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:01:40
Kámen a život 2018 [A] Stanislav Tomášek Dokument 00:12:30
Profesor [A] Václav Fořt Dokument 00:18:13
Sourozenci [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:18:41
Towen [A] Danuše Kubátová Dokument 00:14:59
Zavřete oči, odcházím [A] Stanislav Tomášek Dokument 00:23:55
Čenda [A] MUDr. Bohumír Novák Hraný dokument 00:03:00
02:52:02

Reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Čtyřlístek nebo trojlístek [A] Stanislav Tomášek Reportáž 00:18:05
DKV v České Třebové [A] Pavel Kubát Reportáž 00:06:53
Poutní místo Dobrohostov [A] Petr Berger Reportáž 00:08:16
Pštros a děda Krtek [A] Václav Fořt Reportáž 00:19:17
Putování s huculem [A] Bohumil Kheil Reportáž 00:10:35
Senior Fashion [A] Danuše Kubátová Reportáž 00:11:12
SIÓFOK [A] Petr Berger Reportáž 00:07:00
Velký slet malých letadel [A] Rudolf Čermák Reportáž 00:13:45
Vepřové hody [A] Stanislav Tomášek Reportáž 00:06:54
Ztracené město (Ciudad Perdida) [A] David Surý Reportáž 00:13:12
Žižkovská věž Praha [A] Tomáš Hordějčuk Reportáž 00:04:13
01:59:22

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Jednou takhle poránu [A] Milan Haškovec Hraný 00:00:56
Král Václav [A] Václav Veselý Hraný 00:21:20
Orikai [A] Danuše Kubátová Hraný 00:00:48
Pivo [A] Pavel Kubát Hraný 00:00:59
Pohádka o Ježíškovi [A] Jakub Sloup Hraný 00:04:22
Práce ve sněmovně [A] Václav Fořt Hraný 00:00:56
Vůně [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:36
Výlet do Středověku [A] Monika Nováková Hraný 00:15:14
00:46:11

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
02:58 [A] Milan Štajer Animovaný 00:04:17
Diskriminace [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
DŘEVĚNÝ PENZISTA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:05:25
00:10:42

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Experiment člověk [A] Petr Hejcman Experiment 00:03:42
Pod hladinou [A] Josef Svoboda Experiment 00:20:56
Sociální odpad [A] Jakub Sloup Experiment 00:02:11
Soumrak je hříšný básník [A] Milan Haškovec Experiment 00:05:21
00:32:10

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
CHIHUAHUA [A] MUDr. Bohumír Novák Klip 00:03:40
Morricone v Ústí [A] Edvin Svoboda Klip 00:04:12
Na letní plovárně [A] Tomáš Hordějčuk Klip 00:04:01
Petr Lüftner – Kareta [A] David Surý Klip 00:03:25
Valčík pro Charlese Chaplina [A] Bohumil Kheil Klip 00:02:53
When you tell me that you love me [A] David Surý Klip 00:04:07
00:22:18

Snímky filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Štěstí pod kloboukem [A] Jaroslav Beran Hraný 00:14:17
Ve vlastním světě [A] Jaroslav Beran Hraný 00:17:44
00:32:01

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank