blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Dvůr Králové › Filmy

fotoNázevZlaté Slunce Dvůr Králové
Rok konání2019
Ročník16.
Termín konání21.03.2019 - 22.03.2019
Uzávěrka04.03.2019
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníDvůr králové n/L , Safari park
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

A (do 15 let) - Dokumentární film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Hraný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta za babičkou [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:01:10
Hra Kolektiv Aeroškola Praha Hraný 00:04:18
Krvavý prachy Kolektiv Aeroškola Praha Hraný 00:04:04
Oživlé muzeum [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:00:22
Spolužačka Tamara Zúdorová Hraný 00:13:25
Výměna manželů [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:05:11
Ztráty v hereckém muzeu [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:00:24
00:28:54

A (do 15 let) - Animovaný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Astronaut Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:00:51
Boží gól Vilém Kalous Animovaný 00:01:46
Cesta životem Vimperk ZUŠ Animovaný 00:03:38
Co se děje po výtvarce Soběslav ZUŠ Animovaný 00:05:48
Čaj Adéla Růžičková, Adéla Vandová Animovaný 00:00:35
Dva havrani Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:03
Dvě tetičky Julie Martínková, Kateřina Píbalová Animovaný 00:01:03
Emil Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:05:00
Fotografování Albert Štochl Animovaný 00:02:50
Jak najít přítele Markéta Žertová Animovaný 00:01:19
Jedlík Julie Nováková Animovaný 00:00:42
Kubálek Strakonice ZUŠ Animovaný 00:05:01
Kuře Michael Kazmirowski Animovaný 00:00:24
Lavina Viktorie Křístková, Veronika Křístková Animovaný 00:02:15
Markova máma Daniel Sacher Animovaný 00:01:10
Na rozloučenou pohádka nádražní čekárny Strakonice ZUŠ Animovaný 00:01:39
Naši Italové Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:11:12
Nenastoupili Josefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ Animovaný 00:10:48
Povídá se Zuzana Sellnerová, Nikola Voržáčková Animovaný 00:00:24
Psí záchrana Denis Horáček, Matěj Horáček Animovaný 00:01:14
Romantický výbuch Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:49
Rudá brambora a rohlík Kryštof Sobotka Animovaný 00:01:18
Řehoř Anežka Krásová Animovaný 00:00:47
Sen Sára Smolíková Animovaný 00:01:13
Šílené stroje kolektiv Animatěj Animovaný 00:03:51
Útěk do přírody Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:28
Velká pardubická Jaroslav Pech Animovaný 00:01:05
Vláček [A] Mgr. Alena Krejčová Animovaný 00:02:14
Voda Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:09
Všude dobře doma nejlíp Jan Čermák Animovaný 00:02:48
Vznik ohně Rakovník 1. ZŠ Animovaný 00:02:25
Vznik periodické tabulky prvků aneb Mendělejeva barevná teorie Rakovník 1. ZŠ Animovaný 00:02:48
Vznik sněhuláka Bětka Kaplanová Animovaný 00:01:08
Westérn Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:21
Želví putování Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:42
Slizík a pan profesor Rakovník 1. ZŠ Nezjištěno 00:03:00
01:37:48

A (do 15 let) - Experimentální film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Poslouchej světlo Růžena Pekařová, Pavel Pekař Experiment 00:02:23
Tygří příběh [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:08
Tyrkysová Karkůlka [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:35
Ztraceni v džungli [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:18
00:06:24

A (do 15 let) - Videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nech mě nadechnout Kolektiv Aeroškola Praha Klip 00:07:04
00:07:04

B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Osmnáctého první [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:15:00
Pěšky na Sněžku [A] Filip Kaplan, Vojtěch Rajchert Reportáž 00:17:20
00:32:20

B/H (16 - 19 let) - Hraný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Druzí na drátě - SOŠ multimediální a propagační EDUSO, Vilém Zavadil Hraný 00:03:01
Nový žák [A] David Jabůrek Hraný 00:12:56
Pivo pro štěstí - SOŠ multimediální a propagační EDUSO, Vít Modrák Hraný 00:03:19
Rande [A] Filip Matějka Hraný 00:10:00
Skořápkář - SOŠ multimediální a propagační EDUSO, Jan Pokorný Hraný 00:01:46
00:31:02

B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Elvíra Roztoč, z.s. Sdružení Animovaný 00:01:39
Rudá krajina Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:02:54
00:04:33

B/H (16 - 19 let) - Experimentální film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ticho hluku [A] Karolína Šrámková Experiment 00:02:52
Voda... Jana Vitáková, Petr Mann Klip 00:04:46
00:07:38

B/H (16 - 19 let) - Videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
Tico-tico no fubá aneb co se může přihodit [A] Zdeněk Picpauer Experiment 00:02:50
Far from the fame Kolektiv Aeroškola Praha Klip 00:03:54
00:06:44


Nepřijaté filmy

A (do 15 let) - Dokumentární film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Hraný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Animovaný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Experimentální film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Hraný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Experimentální film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Beze Slova [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:09:45
00:09:45

B/H (16 - 19 let) - Videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank