blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Dvůr Králové › Soutěžní bloky

fotoNázevZlaté Slunce Dvůr Králové
Rok konání2019
Ročník16.
Termín konání21.03.2019 - 22.03.2019
Uzávěrka04.03.2019
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníDvůr králové n/L , Safari park
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I.blok soutěžní projekce 21.03.2019 20:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Psí záchrana Denis Horáček , Matěj Horáček Animovaný 00:01:14
Spolužačka Tamara Zúdorová Hraný 00:13:25
Emil Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:05:00
Čaj Adéla Růžičková , Adéla Vandová Animovaný 00:00:35
Kuře Michael Kazmirowski Animovaný 00:00:24
Vznik ohně Rakovník 1. ZŠ Animovaný 00:02:25
Boží gól Vilém Kalous Animovaný 00:01:46
Vznik sněhuláka Bětka Kaplanová Animovaný 00:01:08
Dvě tetičky Julie Martínková , Kateřina Píbalová Animovaný 00:01:03
Cesta za babičkou [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:01:10
Vznik periodické tabulky prvků aneb Mendělejeva barevná teorie Rakovník 1. ZŠ Animovaný 00:02:48
Hra Kolektiv Aeroškola Praha Hraný 00:04:18
Jedlík Julie Nováková Animovaný 00:00:42
Astronaut Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:00:51
Ztráty v hereckém muzeu [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:00:24
Voda Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:09
Jak najít přítele Markéta Žertová Animovaný 00:01:19
Povídá se Zuzana Sellnerová , Nikola Voržáčková Animovaný 00:00:24
Markova máma Daniel Sacher Animovaný 00:01:10
Westérn Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:21
Délka bloku00:55:06
 
II. blok soutěžní projekce 21.03.2019 21:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nenastoupili Josefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ Animovaný 00:10:48
Naši Italové Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:11:12
Všude dobře doma nejlíp Jan Čermák Animovaný 00:02:48
Ztraceni v džungli [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:18
Kubálek Strakonice ZUŠ Animovaný 00:05:01
Fotografování Albert Štochl Animovaný 00:02:50
Želví putování Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:01:42
Rudá brambora a rohlík Kryštof Sobotka Animovaný 00:01:18
Slizík a pan profesor Rakovník 1. ZŠ Nezjištěno 00:03:00
Na rozloučenou pohádka nádražní čekárny Strakonice ZUŠ Animovaný 00:01:39
Cesta životem Vimperk ZUŠ Animovaný 00:03:38
Lavina Veronika Křístková , Viktorie Křístková Animovaný 00:02:15
Oživlé muzeum [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:00:22
Délka bloku00:53:51
 
III. soutěžní blok projekce 22.03.2019 08:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Poslouchej světlo Pavel Pekař , Růžena Pekařová Experiment 00:02:23
Co se děje po výtvarce Soběslav ZUŠ Animovaný 00:05:48
Dva havrani Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:03
Krvavý prachy Kolektiv Aeroškola Praha Hraný 00:04:04
Šílené stroje kolektiv Animatěj Animovaný 00:03:51
Tygří příběh [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:08
Útěk do přírody Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:28
Vláček [A] Alena Krejčová Animovaný 00:02:14
Řehoř Anežka Krásová Animovaný 00:00:47
Sen Sára Smolíková Animovaný 00:01:13
Tyrkysová Karkůlka [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:01:35
Romantický výbuch Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:02:49
Velká pardubická Jaroslav Pech Animovaný 00:01:05
Výměna manželů [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Hraný 00:05:11
Nech mě nadechnout Kolektiv Aeroškola Praha Klip 00:07:04
Délka bloku00:53:43
 
IV. blok soutěžní projekce 22.03.2019 09:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nový žák [A] David Jabůrek Hraný 00:12:56
Osmnáctého první [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:15:00
Rudá krajina Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:02:54
Pivo pro štěstí - SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Vít Modrák Hraný 00:03:19
-
Rande [A] Filip Matějka Hraný 00:10:00
Délka bloku00:46:39
 
V. blok soutěžní projekce 22.03.2019 10:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Far from the fame Kolektiv Aeroškola Praha Klip 00:03:54
Skořápkář - SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Jan Pokorný Hraný 00:01:46
Ticho hluku [A] Karolína Šrámková Experiment 00:02:52
Elvíra Roztoč, z.s. Sdružení Animovaný 00:01:39
Voda... Petr Mann , Jana Vitáková Klip 00:04:46
Druzí na drátě - SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Vilém Zavadil Hraný 00:03:01
Pěšky na Sněžku [A] Filip Kaplan , Vojtěch Rajchert Reportáž 00:17:20
Délka bloku00:38:18
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank