blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Blansko › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Blansko
Rok konání2019
Ročník16.
Termín konání06.06.2019 - 07.06.2019
Uzávěrka10.05.2019
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníKino, Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumentární film
1.cenaNedotčená příroda [A]Michal Kubík
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaPsí ušiSCALA Studio
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníKámenMartin Opršal
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaNenastoupiliJosefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ
2.cenaNaši ItalovéKolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby
2.cenaNad míru [A]Zuzana Berná
3.cenaDva havraniKolektiv Animánie o.s., z.s.
Čestné uznáníCesta životemVimperk ZUŠ
Čestné uznáníSenSára Smolíková
Čestné uznáníŽlutý dynamitSCALA Studio
Čestné uznáníNa rozloučenou pohádka nádražní čekárnyStrakonice ZUŠ
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální film
1.cenaVodaVimperk ZUŠ
2.cenaV bílé malběZUŠ Arthura Nikische
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film
1.cenaTomáš Pětník [A]Natali Bublová
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníPěšky na Sněžku [A]Filip Kaplan, Vojtěch Rajchert
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaStíny barev [A]Daniel Dandul
2.cenaREFERÁT [A]Ondřej Bortlík, Sofie Helembaiová, Helena Henžlíková, Lucie Štafová
3.cenaRande [A]Filip Matějka
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaBubákSUŠ Ostrava Poděbradova
2.cenaRudá krajinaKolektiv Aeroškola Praha
3.cenaTečkaSUŠ Ostrava Poděbradova
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experimentální film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníTico-tico no fubá aneb co se může přihodit [A]Zdeněk Picpauer
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníFind MeKarolína Kunová
Čestné uznáníVoda...Petr Mann, Jana Vitáková
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění

Vyjádření poroty
Porota:

Milan Šebesta – předseda poroty
Mgr. et MgA. Tereza Czesany Dvořáková, Ph.D.
Mgr. Linda Arbanová, Ph.D.
Mgr. Pavel Bednařík
Doc. RNDr. MgA. Martin Čihák

V soutěži byly dále uděleny tyto ceny:

Cena Borise Jachnina za přínos v oblasti filmové a audiovizuální výchovy: "Čestmír Církva in memoriam"
Cena Asociace pro filmovou a audiovizuální výchovu: "Jiřína Fleischmanová, pedagožka ZUŠ Vimperk"

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank