blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Blansko › Soutěžní bloky

fotoNázevZlaté Slunce Blansko
Rok konání2019
Ročník16.
Termín konání06.06.2019 - 07.06.2019
Uzávěrka10.05.2019
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníKino, Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

1. soutěžní blok 06.06.2019 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta životem Vimperk ZUŠ Animovaný 00:03:38
Pivo pro štěstí - SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Vít Modrák Hraný 00:03:19
Když ožijí... Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno Animovaný 00:08:11
Spolužačka Tamara Zúdorová Hraný 00:13:25
The Spook [A] Zuzana Berná Klip 00:04:16
Naši Italové Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:11:12
PLANT FOR THE PLANET [A] Natálie Anna Bigošová , Kristýna Jiříčková Reportáž 00:02:35
O Bledulce [A] Martin Šmíd Hraný 00:02:43
Fotografování Albert Štochl Animovaný 00:02:50
Bubák SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:01:41
Psí uši SCALA Studio Hraný 00:07:31
Délka bloku01:06:21
 
2. soutěžní blok 06.06.2019 10:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ticho hluku [A] Karolína Šrámková Experiment 00:02:52
Žlutý dynamit SCALA Studio Animovaný 00:01:39
Beze Slova [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:09:45
Voda Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:09
Karkulčiny prázdniny Mája Neužiolová Hraný 00:04:36
Sen Sára Smolíková Animovaný 00:01:13
Tomáš Pětník [A] Natali Bublová Dokument 00:05:45
Dva havrani Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:03
V bílé malbě ZUŠ Arthura Nikische Animovaný 00:01:47
Rande [A] Filip Matějka Hraný 00:10:00
Kadeřnictví SCALA Studio Animovaný 00:02:04
Z Marsu [A] Vít Naňák Reportáž 00:06:54
Far from the fame Kolektiv Aeroškola Praha Klip 00:03:54
The night we met SUŠ Ostrava Poděbradova Experiment 00:03:54
Délka bloku01:08:05
 
3. soutěžní blok 07.06.2019 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pohádka [A] Dominik Svoboda Klip 00:03:41
Dvě tetičky Julie Martínková , Kateřina Píbalová Animovaný 00:01:03
Kámen Martin Opršal Experiment 00:03:25
Nenastoupili Josefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ Animovaný 00:10:48
Stíny barev [A] Daniel Dandul Hraný 00:14:57
Rudá krajina Kolektiv Aeroškola Praha Animovaný 00:02:54
Legální graffiti [A] Vít Naňák Dokument 00:06:48
Tico-tico no fubá aneb co se může přihodit [A] Zdeněk Picpauer Experiment 00:02:50
Tečka SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:02:23
Hra Kolektiv Aeroškola Praha Hraný 00:04:18
Myslivec SZUŠ Universum Animovaný 00:01:03
Nedotčená příroda [A] Michal Kubík Dokument 00:01:51
Délka bloku01:01:31
 
4. soutěžní blok 07.06.2019 10:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Život SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:02:25
Pěšky na Sněžku [A] Filip Kaplan , Vojtěch Rajchert Reportáž 00:17:20
Historka z našeho studia Vojtěch Mikolášek , Tadeáš Topinka Experiment 00:10:50
Voda... Petr Mann , Jana Vitáková Klip 00:04:46
REFERÁT [A] Ondřej Bortlík , Sofie Helembaiová, Helena Henžlíková , Lucie Štafová Hraný 00:17:34
Na rozloučenou pohádka nádražní čekárny Strakonice ZUŠ Animovaný 00:01:39
Nad míru [A] Zuzana Berná Animovaný 00:03:01
Skořápkář - SOŠ multimediální a propagační EDUSO , Jan Pokorný Hraný 00:01:46
Find Me Karolína Kunová Klip 00:03:19
Délka bloku01:06:40
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank