PROGRAM 22. RODINNÉ VIDEO – FILMFEST HRÁDOK 2019
Kategórie:
I – filmári začiatočníci,
II – mládež 11 až 19 rokov,
III – pokročilí filmári: 1 – film o rodine, 2 – portrét, 3 – cestovanie, šport, aktivity, 4 – videoklip do 5 min
IV – mojím mobilom
Piatok 22. 2. 2019
1. blok - 14,00 – 14,45 hod. (cca 42 min.)
01. Cesta piva - E. Knoppová, K. Lepeňová I. 2:34
02. Útek - A. Vaňová I. 1:38
03. Ranné prebudenie - T. Bucher II. 5:00
04. Hračky - K. Gertli II. 1:42
05. We Love Horrors - E. Kúšiková, E. Kmeť I. 2:15
06. Disconnected - B. Vandová, N. Frandorferová II. 2:59
07. Ako to bolo doslova 2 - E. Knoppová I. 1:51
08. Niečo málo zo spomienok na rok 2018 - Ľ. Ligocká I. 4:37
09. Na stole - M. Kips II. 2:07
10. 5 faktov o SPŠ Svidník - B. Vandová, D. Kocurová I. 5:56
11. Swing E. Kúšiková, - S. Procnerová I. 2:43
12. Vynášanie Moreny - T. Ziman I. 2:44
2. blok - 15,00 – 15,40 (cca 40 min.)
13. Motýľ - M. Gajdošová II. 0:53
14. Happy Birthday, Inga - D. Štalmachová, I. Kopačková II. 5:18
15. Magická škola - H. Eliášová II. 1:48
16. Noc hradov a zrúcanín - T. Ziman, L. Lepeňová I. 2:35
17. Modelovanie - T. Lešková II. 1:05
18. Nápad - T. Bucher II. 6:38
19. Stoned - N. Kirigovská a kol. II. 4:25
20. Socha sv. Vavrinca - D. Dobrík II. 9:00
21. Zahráme sa - E. Kúšiková, E. Kmeť I. 3:09
3. blok - 15,50 – 16:45 (cca 63 min.)
22. Cesta vlakom - L. Biznár III – 1 3:00
23. Poličák - M. Šolc III – 2 20:50
24. Izrael, 1. diel - J. O. Pípla III – 3 19:33
25. Modrobiela tradícia - M. Mačička III – 2 3:48
26. Psáno na vodě - S. Domanský III – 4 4:00
27. Tri ostrovy Jadranu - E. a M. Chlebničanovci III – 3 8:30
4. blok - 17,30 – 19,15 (cca 107 min.)
28. Kovář - Z. Zbořil III – 2 11:27
29. Utajená výstava - A. Krejčová III – 1 9:00
30. LEK-áci v Bratislave - P. Rybín III – 3 7:13
31. Rodina - P. Baran III – 1 20:00
32. Ľadový maratón - J. Zibura III – 3 2:50
33. Francúzsko, kraj radosti a umenia - M. Ohurniak III – 3 23:00
34. From Bohemia´s Woods and Fields - I. Woodward III – 2 30:50
Sobota 23. 2. 2019
5. blok - 8,30 – 9,40 (cca 67 min.)
35. Vlakom okolo Slovenska - M. Kalach III – 3 13:24
36. S úctou, Karle - J. Vačlena III – 2 17:54
37. Izrael - A. Kasanická III – 3 3:12
38. Liptovské ľadové medvede - Ľ. Patsch III – 3 3:29
39. Vojtěch Otto Pípla jde do školy - J. O. Pípla III – 1 18:11
40. Pieseň budúcnosti - P. Turoň III – 4 4:42
41. Zvončeky Márie Škutovej - P. Rybín III – 2 3:09
6. blok - 9,50 – 11,00 (cca 68 min.)
42. G. A. Štollmann, farár belujský - M. Kalach III – 1 9:45
43. Modlitba v skle - J. Kuska III – 2 17:35
44. New York nejsou jenom mrakodrapy - J. O. Pípla III – 3 17:51
45. Dobrá zpráva - S. Domanský III – 4 2:30
46. Můj strýc Oskar - A. Lukeš III – 1 11:03
47. Ruženka - Ľ. Patsch III – 2 8:28
7. blok - 11,15 – 12,10 (cca 58 min.)
48. Medzibodrožie - P. Rybín III – 3 11:00
49. Zo života horského meteorológa - M. Ohurniak III – 2 21:46
50. Želkove filmové triky - M. Kalach III – 3 4:30
51. Filmárska koncoročná kapustnica - P. Rybín III – 3 10:40
52. Barlatonci na snehu - Ľ. Patsch III – 3 7:26
8. blok - 13,30 – 14,45 (cca 57 min.)
53. Šesť dní v Izraeli - L. Matonoha III – 1 19:00
54. Zrcadlo - S. Domanský III – 2 1:00
55. Malý folklorista - L. Ženožička IV. 2:30
56. Příběh stromu - S. Domanský III – 3 7:00
57. Škótske diáre - A. Kasanická III – 3 6:44
58. Dovolenka v Tatrách - E. Chlebničan III – 3 12:00
59. SES 2018, nedeľňajšie význ. udalosti - P. Rybín III – 3 6:11
|