blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Book The Film festival

fotoNázevBook The Film festival
Rok konání2018
Ročník2.
Termín konání03.11.2018
Uzávěrka01.10.2018
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníKavárna Liberál, Heřmanova 6, 170 00 Praha 7
OkresPraha
StátČeská republika
Webhttp://www.mlp.cz/bookthefilm

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Anotace
Book the Film je jednodenní filmový festival krátkometrážní hrané tvorby pořádaný Městskou knihovnou v Praze. Cílem není primárně zvítězit, ale zúčastnit se a sdílet své zkušenosti mezi jednotlivými účastníky prostřednictvím otevřených diskusí. Svůj snímek mohou přihlásit amatérští tvůrci, studenti filmových škol, ale také profesionální filmaři. Letošní ročník proběhne v Kavárně Liberál.
Výzva: Recyklujte své filmy

Filmy přijaté na Book the Film festival neomezují tvůrce striktními pravidly ohledně jejich dřívější působnosti. Byl váš film zveřejněn na jiném festivalu? Zkoušeli jste nějakou soutěž již předtím? Měl snímek úspěch anebo naopak smůlu, ale vy jste přesvědčeni, že stojí za to ho znovu prezentovat? Rádi přivítáme jakéhokoliv tvůrce, kterého baví točit.
Co je nového?

Po prvním úspěšném ročníku jsme se rozhodli festival přestěhovat do Kavárny Liberál, která se vyznačuje dvěma sály, příjemným prostředím a výbornou kávou. Za možnost využití prostorů kavárny děkujeme panu Jakubu Štorkovi.

Další novinkou je vzniklé logo Book The Film festivalu. Motivem je origami Motýlek, který má symbolizovat šťastný filmařský vzlet a správnou cinechemii = tj. chuť, energii a nadšení do točení.

Film přihlaste zde.
foto
Kontaktní adresa
Film přihlaste zde.


Kontakty
Jaroslava Dvorská jaroslava.dvorska@mlp.cz


Komentáře k soutěži: Book The Film festival
rok konání: 2018

K této soutěži nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank