blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce
Rok konání2018
Ročník15.
Termín konání07.06.2018 - 08.06.2018
Uzávěrka15.04.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníKino, Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Zlatá medaileWILD GREECE [A]Mikuláš Hrbáček, Tadeáš Pultar
Bronzová medaileTaková normální hodinka... [A]Nikolas Letzel
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hrané snímky
Zlatá medaileTajemství bílé tašky (2017)Simona Škamradová
Stříbrná medaileIQ [A]Hugo Hynčica, Viktorie Vymazalová
Bronzová medaileCARNIS PULLUM [A]Sára Nikol Janušková, Matěj Mihula, Barbora Stochová, Petr Vaněk
Čestné uznáníČasoprostor [A]Tadeáš Topinka
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animované snímky
Zlatá medaileNárody mějte se rády [A]Kolektiv ZUŠ Karolínka
Stříbrná medaileOdpaďáci: odplata rošťákoviKolektiv Nářez štětcem
Bronzová medaileKočetr (2017)Dominik Doležel
Čestné uznáníGumoví méďové (2017)Václav Koudelka
Čestné uznáníPandyEliška Kalašová
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální snímky a vidoklipy
Zlatá medaileAby tě čert vzal [A]Martin Opršal
Stříbrná medaile7.A - Jednou (2017)Marek Šebesta
Bronzová medaileMůj kámoš [A]Zuzana Berná
Čestné uznáníČeské lidové písně [A]Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Zlatá medaileKousek Snu [A]Jakub Gabrhel
Stříbrná medaileXin Čau [A]Kateřina Kubecová
Bronzová medaileLétání bez letenky... [A]Kolektiv NAŠA TV
Čestné uznáníSmíchAgáta Jasmína Topinková
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hrané snímky
Zlatá medaileÚnik [A]Petr Wolf
Bronzová medaileLásky (ne)čas [A]Kristýna Loubalová
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animované snímky
Zlatá medaileOna (2017)Filip Faja
Zlatá medaileZtracená panenka (2017)Lukáš Gomola
Stříbrná medaileObstojná trafikaKristýna Jelínková
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experimentální snímky a videoklipy
Zlatá medaile1984 [A]Darina Klímová
Stříbrná medailePaní Čápová [A]Karolína Kunová
Bronzová medaileHoubařiKolektiv TS Večernice
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena starosty města BlanskaÚnik [A]Petr Wolf

Porota
PhDr. Lenka Poláková
Jaroslav Nykl
Milan Šebesta
Vladimír Beran
Bedřich Ludvík

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank