blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce › Filmy

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce
Rok konání2018
Ročník15.
Termín konání07.06.2018 - 08.06.2018
Uzávěrka15.04.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníKino, Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
WILD GREECE [A] Mikuláš Hrbáček, Tadeáš Pultar Dokument 00:11:02
Taková normální hodinka... [A] Nikolas Letzel Reportáž 00:04:30
00:15:32

A (do 15 let) - Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
BLESKOVÝ ÚKLID [A] Barbora Doležílková, Ondřej Bortlík, Petra Ožanová, Anna Schindlerová Hraný 00:19:42
CARNIS PULLUM [A] Petr Vaněk, Matěj Mihula, Barbora Stochová, Sára Nikol Janušková Hraný 00:15:01
Časoprostor [A] Tadeáš Topinka Hraný 00:08:04
DĚTSKÉ VÁLKY [A] Běla Kurečková, Aneta Pavlínová, Alice Schindlerová Hraný 00:12:54
GO and PLAY [A] Robin Jarůšek Hraný 00:04:11
Chalupa [A] Zuzana Berná Hraný 00:04:17
IQ [A] Viktorie Vymazalová, Hugo Hynčica Hraný 00:14:40
Tajemství bílé tašky (2017) Simona Škamradová Hraný 00:05:25
VÍTEJ V MÉM TĚLE [A] Klára Pavlištíková, Kristýna Chorovská, Sofie Helembaiová, Lucie Štafová Hraný 00:19:20
01:43:34

A (do 15 let) - Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bosá Bohyně a červené střevíčky [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:00:57
Gumoví méďové (2017) Václav Koudelka Animovaný 00:01:48
Hrdina Herkules Jan Čermák Animovaný 00:00:48
Kočetr (2017) Dominik Doležel Animovaný 00:01:33
Kouzelné Vaření [A] Jan Geisler, Kryštof Pýcha Animovaný 00:01:43
Národy mějte se rády [A] Kolektiv ZUŠ Karolínka Animovaný 00:02:31
Odpaďáci: odplata rošťákovi Kolektiv Nářez štětcem Animovaný 00:07:58
Pandy Eliška Kalašová Animovaný 00:01:18
00:18:36

A (do 15 let) - Experimentální snímky a vidoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
České lidové písně [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:13:50
Aby tě čert vzal [A] Martin Opršal Experiment 00:02:55
7.A - Jednou (2017) Marek Šebesta Klip 00:02:43
Můj kámoš [A] Zuzana Berná Klip 00:04:21
00:23:49

B/H (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Létání bez letenky... [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:12:00
Smích Agáta Jasmína Topinková Dokument 00:19:56
Kousek Snu [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:09:00
Xin Čau [A] Kateřina Kubecová Hraný dokument 00:06:35
Pevnost Boyard [A] Tomáš Milostný Reportáž 00:05:33
00:53:04

B/H (16 - 19 let) - Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Lásky (ne)čas [A] Kristýna Loubalová Hraný 00:06:19
Únik [A] Petr Wolf Hraný 00:05:38
00:11:57

B/H (16 - 19 let) - Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Fonotrop Michal Boháč Animovaný 00:02:58
Obstojná trafika Kristýna Jelínková Animovaný 00:03:41
Ona (2017) Filip Faja Animovaný 00:07:45
Tři králíčci Lucie Kůrková Animovaný 00:02:17
Ztracená panenka (2017) Lukáš Gomola Animovaný 00:02:33
00:19:14

B/H (16 - 19 let) - Experimentální snímky a videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Houbaři Kolektiv TS Večernice Animovaný 00:03:24
1984 [A] Darina Klímová Klip 00:01:30
Paní Čápová [A] Karolína Kunová Klip 00:02:13
00:07:07


Nepřijaté filmy

A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

A (do 15 let) - Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Indiánský boj Jan Čermák Animovaný 00:01:34
Kolotoč [A] Jan Geisler, Amálie Pešková, Tomáš Jarolímek, Kryštof Sobotka, Michael Kazmirowski, Kryštof Pýcha, Erika Fléglová, Filip Holan Animovaný 00:01:01
Pustý ostrov [A] Filip Holan, Aneta Kühnelová, Jan Bím, Arnošt Jäger, Eduard Beneš, Veronika Fialová Animovaný 00:01:19
00:03:54

A (do 15 let) - Experimentální snímky a vidoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Transport krabice s kozlem [A] Aidan Macready, Ondřej Vítek Hraný 00:05:21
00:05:21

B/H (16 - 19 let) - Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

B/H (16 - 19 let) - Experimentální snímky a videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank