blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce › Soutěžní bloky

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce
Rok konání2018
Ročník15.
Termín konání07.06.2018 - 08.06.2018
Uzávěrka15.04.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníKino, Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

1. soutěžní blok 07.06.2018 08:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Lásky (ne)čas [A] Kristýna Loubalová Hraný 00:06:19
Taková normální hodinka... [A] Nikolas Letzel Reportáž 00:04:30
Ztracená panenka (2017) Lukáš Gomola Animovaný 00:02:33
Časoprostor [A] Tadeáš Topinka Hraný 00:08:04
Houbaři Kolektiv TS Večernice Animovaný 00:03:24
Pevnost Boyard [A] Tomáš Milostný Reportáž 00:05:33
Kouzelné Vaření [A] Jan Geisler , Kryštof Pýcha Animovaný 00:01:43
Únik [A] Petr Wolf Hraný 00:05:38
Kočetr (2017) Dominik Doležel Animovaný 00:01:33
1984 [A] Darina Klímová Klip 00:01:30
Můj kámoš [A] Zuzana Berná Klip 00:04:21
Délka bloku00:50:08
 
2. soutěžní blok 07.06.2018 09:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
7.A - Jednou (2017) Marek Šebesta Klip 00:02:43
VÍTEJ V MÉM TĚLE [A] Sofie Helembaiová , Kristýna Chorovská , Klára Pavlištíková , Lucie Štafová Hraný 00:19:20
Tři králíčci Lucie Kůrková Animovaný 00:02:17
Létání bez letenky... [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:12:00
Odpaďáci: odplata rošťákovi Kolektiv Nářez štětcem Animovaný 00:07:58
WILD GREECE [A] Mikuláš Hrbáček , Tadeáš Pultar Dokument 00:11:02
Délka bloku00:57:50
 
3. soutěžní blok 07.06.2018 10:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
GO and PLAY [A] Robin Jarůšek Hraný 00:04:11
Hrdina Herkules Jan Čermák Animovaný 00:00:48
DĚTSKÉ VÁLKY [A] Běla Kurečková , Aneta Pavlínová , Alice Schindlerová Hraný 00:12:54
Xin Čau [A] Kateřina Kubecová Hraný dokument 00:06:35
IQ [A] Hugo Hynčica , Viktorie Vymazalová Hraný 00:14:40
Ona (2017) Filip Faja Animovaný 00:07:45
Kousek Snu [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:09:00
Délka bloku00:58:53
 
4. soutěžní blok 07.06.2018 13:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Gumoví méďové (2017) Václav Koudelka Animovaný 00:01:48
CARNIS PULLUM [A] Sára Nikol Janušková , Matěj Mihula , Barbora Stochová , Petr Vaněk Hraný 00:15:01
Fonotrop Michal Boháč Animovaný 00:02:58
Aby tě čert vzal [A] Martin Opršal Experiment 00:02:55
Pandy Eliška Kalašová Animovaný 00:01:18
Paní Čápová [A] Karolína Kunová Klip 00:02:13
Bosá Bohyně a červené střevíčky [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:00:57
BLESKOVÝ ÚKLID [A] Ondřej Bortlík , Barbora Doležílková , Petra Ožanová , Anna Schindlerová Hraný 00:19:42
Délka bloku00:50:22
 
5. soutěžní blok 07.06.2018 14:50
Název filmu Autor Kategorie Délka
Chalupa [A] Zuzana Berná Hraný 00:04:17
Smích Agáta Jasmína Topinková Dokument 00:19:56
Národy mějte se rády [A] Kolektiv ZUŠ Karolínka Animovaný 00:02:31
Tajemství bílé tašky (2017) Simona Škamradová Hraný 00:05:25
Obstojná trafika Kristýna Jelínková Animovaný 00:03:41
České lidové písně [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:13:50
Délka bloku00:52:10
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank