blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2019
Ročník16.
Termín konání12.04.2019 - 14.04.2019
Uzávěrka11.03.2019
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumentární film
2.cenaNedotčená příroda [A]Michal Kubík
3.cenaPLANT FOR THE PLANET [A]Natálie Anna Bigošová, Kristýna Jiříčková
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaHistorka z našeho studiaVojtěch Mikolášek, Tadeáš Topinka
2.cenaKámenMartin Opršal
3.cenaPsí ušiSCALA Studio
Čestné uznáníMatrošSCALA Studio
Čestné uznáníW.WIT [A]Karin Kozelská, Nikol Kozelská
Čestné uznáníBRZO...BOHATÝ [A]Tereza Mihulová
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaNad míru [A]Zuzana Berná
2.cenaKadeřnictvíSCALA Studio
3.cenaV bílé malběZUŠ Arthura Nikische
Čestné uznáníKdyž ožijí...Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno
Čestné uznáníMyslivecSZUŠ Universum
Čestné uznáníŽlutý dynamitSCALA Studio
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální film
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Videoklip
2.cenaPohádka [A]Dominik Svoboda
2.cenaThe Spook [A]Zuzana Berná
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film
1.cenaLegální graffiti [A]Vít Naňák
2.cenaZ Marsu [A]Vít Naňák
3.cenaTomáš Pětník [A]Natali Bublová
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaREFERÁT [A]Ondřej Bortlík, Sofie Helembaiová, Helena Henžlíková, Lucie Štafová
1.cenaStíny barev [A]Daniel Dandul
2.cenaKarkulčiny prázdninyMája Neužiolová
3.cenaO Bledulce [A]Martin Šmíd
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaŽivotSUŠ Ostrava Poděbradova
2.cenaTečkaSUŠ Ostrava Poděbradova
3.cenaBubákSUŠ Ostrava Poděbradova
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experimentální film
3.cenaBeze Slova [A]Jakub Gabrhel
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Videoklip
1.cenaFind MeKarolína Kunová
2.cenaThe night we metSUŠ Ostrava Poděbradova
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění

Vyjádření poroty
 Čestná uznání u filmů: Když ožijí, Myslivec a Žlutý dynamit jsou udělena s právem postupu do celostátního kola.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank