blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Soutěžní bloky

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2019
Ročník16.
Termín konání12.04.2019 - 14.04.2019
Uzávěrka11.03.2019
AnotaceSoutěžní přehlídka
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěže 12.04.2019 17:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
DENÍK MLADÉHO FILMAŘE [A] Karin Kozelská , Nikol Kozelská Hraný 00:07:05
Gepardi versus lenochodi SZUŠ Universum Animovaný 00:01:11
Ghost´s Revenge [A] Petr Ondroušek Experiment 00:05:20
James Liška SCALA Studio Animovaný 00:01:48
Bubák SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:01:41
OSTRAVA [A] Natálie Anna Bigošová , Kristýna Jiříčková Reportáž 00:05:17
SPRAVEDLNOST [A] Petra Ožanová Hraný 00:17:44
PLANT FOR THE PLANET [A] Natálie Anna Bigošová , Kristýna Jiříčková Reportáž 00:02:35
REFERÁT [A] Ondřej Bortlík , Sofie Helembaiová, Helena Henžlíková , Lucie Štafová Hraný 00:17:34
Život ježka SZUŠ Universum Animovaný 00:03:40
Tečka SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:02:23
Žlutý dynamit SCALA Studio Animovaný 00:01:39
Kámen Martin Opršal Experiment 00:03:25
Neštěstí motýla SZUŠ Universum Animovaný 00:01:16
Psí uši SCALA Studio Hraný 00:07:31
Délka bloku01:27:09
 
II. blok soutěže 13.04.2019 09:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Kadeřnictví SCALA Studio Animovaný 00:02:04
Legální graffiti [A] Vít Naňák Dokument 00:06:48
Český rekord ve skládání lodiček [A] Tomáš Milostný Hraný 00:03:06
W.WIT [A] Karin Kozelská , Nikol Kozelská Hraný 00:08:23
NERDI NA TAHU [A] Lukáš Homola Hraný 00:15:57
Vyčistin [A] Adéla Hudcová Experiment 00:02:50
O Bledulce [A] Martin Šmíd Hraný 00:02:43
Nad míru [A] Zuzana Berná Animovaný 00:03:01
V bílé malbě ZUŠ Arthura Nikische Animovaný 00:01:47
Pohádka [A] Dominik Svoboda Klip 00:03:41
Když ožijí... Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno Animovaný 00:08:11
Matroš SCALA Studio Hraný 00:11:59
Most SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:01:15
The Spook [A] Zuzana Berná Klip 00:04:16
Délka bloku01:22:31
 
III. blok přehlídky 13.04.2019 11:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Medvěd, kočka a mravenec SZUŠ Universum Animovaný 00:01:22
Zblázněná hůlka SZUŠ Universum Animovaný 00:01:00
Stíny barev [A] Daniel Dandul Hraný 00:14:57
Kamera, klapka, pizza Patrik Polák Reportáž 00:06:04
Škola dobra a zla Klára Hejlíková Hraný 00:08:01
Gepardí vnuk SZUŠ Universum Animovaný 00:01:07
O(d)pojení Natali Bublová Hraný 00:05:39
V republice ČSR SZUŠ Universum Animovaný 00:02:46
Find Me Karolína Kunová Klip 00:03:19
Ples první republiky [A] František Petrů Experiment 00:03:03
BRZO...BOHATÝ [A] Tereza Mihulová Hraný 00:17:34
Lev a myš ZUŠ Arthura Nikische Animovaný 00:01:58
Nedotčená příroda [A] Michal Kubík Dokument 00:01:51
Život SUŠ Ostrava Poděbradova Animovaný 00:02:25
Délka bloku01:17:36
 
IV. blok soutěže 13.04.2019 14:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Opičí příhody ZUŠ Arthura Nikische Animovaný 00:01:45
Výbušné proměny SZUŠ Universum Animovaný 00:01:38
Škola a lidé v ní [A] Aidan Macready Hraný 00:07:01
Z Marsu [A] Vít Naňák Reportáž 00:06:54
Síla kávy SZUŠ Universum Animovaný 00:01:33
Liška a pizza SZUŠ Universum Animovaný 00:00:24
Karkulčiny prázdniny Mája Neužiolová Hraný 00:04:36
Co se děje na talíři? ZUŠ Arthura Nikische Animovaný 00:01:07
Beze Slova [A] Jakub Gabrhel Experiment 00:09:45
LAMA projektík [A] Natálie Anna Bigošová , Klára Čechová Experiment 00:02:41
Historka z našeho studia Vojtěch Mikolášek , Tadeáš Topinka Experiment 00:10:50
Parník SZUŠ Universum Animovaný 00:00:36
To máme mládež. 7.B [A] Daniel Fránek Klip 00:03:08
Les [A] Ondřej Vítek Hraný 00:05:59
The night we met SUŠ Ostrava Poděbradova Experiment 00:03:54
Sloní dobrodružství [A] Adéla Hudcová Animovaný 00:01:29
Tomáš Pětník [A] Natali Bublová Dokument 00:05:45
Myslivec SZUŠ Universum Animovaný 00:01:03
Délka bloku01:18:38
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank