blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2018
Ročník65.
Termín konání15.06.2018 - 16.06.2018
Uzávěrka17.05.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Dokumenty
Zlatá medaile111 [A]Bohumil Kheil
Zlatá medaileČlověku, který uviděl anděla [A]Petr Baran
Zlatá medailePapír nad zlato [A]Alena Krejčová
Stříbrná medaileJak se dělá SÁGO [A]Miroslav Trudič
Stříbrná medaileGrajcar [A]Zdeněk Zbořil
Stříbrná medaileS úctou, Karle [A]Jan Vačlena
Bronzová medaileMůj strýc Oskar [A]Arnošt Lukeš
Bronzová medaileŽlutický kancionálJosef Hradecký
Bronzová medaileViděno rukama 2Jaromír Schejbal
Bronzová medaileBrusnik [A]David Morgenstein
Bronzová medaileTalent [A]Danuše Kubátová
Čestné uznáníZámek LibliceJana Čermáková
Čestné uznáníMařatické vinohrady [A]Lubomír Hájek
Soutěžní kategorie: Reportáže a publicistika
Zlatá medaileDanakil [A]Lubomír Hájek
Zlatá medaileUtajená výstava [A]Alena Krejčová
Stříbrná medaileJeden záběr [A]Václav Fořt
Stříbrná medaileTajemství skalní věže [A]Václav Šimek
Bronzová medaileJak se stát hrabětem [A]Václav Šimek
Čestné uznáníElektra opět v Otrokovicích [A]Arnošt Lukeš
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
Zlatá medaileMůžu dál? [A]Tomáš Krauz
Stříbrná medaileVýprodej [A]Martin Bohadlo
Bronzová medaileTrojče [A]Petr Mašín
Bronzová medaileTiskárna [A]Pavel Kubát
Bronzová medaileKopačky [A]Martin Doležal
Bronzová medailePokecEdvin Svoboda
Bronzová medaileSvědomí [A]Daniel Dandul
Čestné uznáníMAX [A]Václav Veselý
Čestné uznáníKurrikulum, víte?Jiří Dittmann, Dominik Zbořil
Čestné uznáníWait or Live [A]Martin Sojka
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky
Zlatá medailePo stopách dobrodružství [A]Michal Martinek
Zlatá medaileHřbitov bláznů [A]Petr Baran
Stříbrná medaileŽena s klavírem [A]Josef Svoboda
Bronzová medaileDerecho [A]Václav Šimek
Čestné uznáníKdo po člověku [A]Lubomír Hájek
Soutěžní kategorie: Animované snímky
Zlatá medaile4 + 1 [A]Jaroslav Nykl
Stříbrná medaileDej míru šanci [A]Bohumír Novák
Soutěžní kategorie: Videoklipy
Stříbrná medaileDobrá zpráva [A]Stanislav Domanský
Čestné uznáníHoralské hry [A]Michal Martinek
Soutěžní kategorie: Minuta film
Zlatá medaileSusedská výpomocJán Kuska
Stříbrná medaileDůležitá schůzkaJán Kuska
Bronzová medaileMiluji tě [A]Eduard Pech
Bronzová medaileInformaceMilan Haškovec
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena starosty Města Ústí nad OrlicíŽlutický kancionálJosef Hradecký

Porota
PhDr. Lenka Poláková
Milan Šebesta
Bedřich Ludvík
Zdeněk Všelicha
Leoš Ryška

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank