blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › KRAŤASY › Ocenění

fotoNázevKRAŤASY
Rok konání2017
Ročník2.
Termín konání01.09.2017 - 03.09.2017
Uzávěrka11.08.2017
AnotaceFestival
Místo konáníPelhřimov, kino
OkresPelhřimov
StátČeská republika
Webhttp://www.festivalkratasy.cz

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Ocenění

Vyjádření poroty
Festival Kraťasy je soutěžní přehlídkou krátkometrážních filmů, letos jsme rozdávali hned tři ocenění :) Kdo zvítězil?

Udělena byla hned tři ocenění. Hlavní cenu festivalu (cena odborné poroty) získal režisér Jan Míka s animovaným snímkem Jsme přece lidi. Snímek je zasazen do kruté zimy, kdy zajíc je vystaven mrazu, čelí hladu a nebezpečí ze strany lovců i jiných zvířat. Jednoho dne zjistí, jak pohodlný a bezpečný život mají králíci v králíkárně.

Pro porotu bylo obtížné zvolit mezi filmy jen jeden výherní, a tak se rozhodli udělit ještě čestná uznání filmům Domovoj, Lesapán, Benny a Terra 2084.

Druhou cenu udělovali samotní návštěvníci. Těm se nejvíce líbil animovaný film Temptation o nenasytném medvědovi, který byl zaslán z francouzské produkce. I město Pelhřimov hodnotilo jednotlivé filmy.

Čestné uznání pak získal film Martina Kostelníka s názvem Dobrá světla Karla Čabrádka. Hlavním dárkem pro tři oceněné autory byl poukaz na zapůjčení fotografické a filmové techniky od firmy Biofilms a sošky, které můžete vidět na fotografii :)

kratasy_ceny

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank