blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › Pražský filmový kufr › Ocenění

fotoNázevPražský filmový kufr
Rok konání2017
Ročník1.
Termín konání11.11.2017
Uzávěrka17.09.2017
AnotaceSoutěž
Místo konáníPraha 6, Kino Dlabačov
OkresPraha
StátČeská republika
Webhttp://www.prazskyfilmovykufr.…

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Ocenění

Vyjádření poroty
VÝSLEDKY 2017 - Pražský filmový kufr 2017

NEJLEPŠÍ FILM

FILM DO MINUTY


93. stupeň (kategorie B 11–15 let)
Zpět (kategorie C 16–20 let)

HRANÝ FILM

Kosmetičky podlahových krytin (kategorie B 11–15 let)
VOID (kategorie C 16–20 let)
FALL (kategorie C 16–20 let)

ANIMOVANÝ FILM


Jak se to všechno upeklo (kategorie A 5–10 let)
Bílá smrt (kategorie B 11–15 let)
Příběh Evy Duškové (kategorie C 16–20 let)

DOKUMENT A REPORTÁŽ

DRDS (kategorie A 5–10 let)
Boty (kategorie B 11–15 let)
Deset kafí, to už je moc (kategorie C 16–20 let)

ČESTNÉ UZNÁNÍ POROTY

FILM DO MINUTY

Dominick Ross, za námět a scénář filmu Pozadu
Eliáš Pojar, za krásný formát obrazu, kameru, střih a zvuk filmu Take it easy
Josef Kvasnička, za kameru filmu Lipno
Kryštof Perry, za kameru, střih a výtvarně experimentální práci s filmovým obrazem filmu 93. stupeň
Anna Umlaufová, za námět a scénář filmu Zpět

HRANÝ FILM

Josef Macek, s pocitem naděje do budoucna, za námět a práci s pointou filmu Číšníkova patálie
Agátka Grmelová, za imaginaci a herecké výkony filmu Růženka
Anna Mercedes Čtvrtníčková, za kreativitu, humorné využití nadsázky a silný herecký výkon ve filmu Kosmetičky podlahových krytin
Ema Střítežská, za kreativitu, humorné využití nadsázky a silný herecký výkon ve filmu Kosmetičky podlahových krytin
Marie Smutná, za výtvarnou kameru filmu Kosmetičky podlahových krytin
Victorie Jadavanová, za střih filmu Kosmetičky podlahových krytin
Autorský tým brněnského studia Scala (Simona Škamradová, Ludmila Trundová, Vojtěch Trunda, Adéla Horáková, Anna Pezlarová, Matyáš Straka, Jonáš Vaněk, Šimon Vaněk…) za přesvědčivý vypravěčský styl němé grotesky a choreografii postavy pan Holuba ve filmu Tajemství bílé tašky
Františka Bakošová, za kameru a poetiku ve vyprávění ve filmu Sám
Alžběta Urbanová, za výrazné herecké výkony ve vypjatých scénách ve filmu Znova
Anna Serédi, za výrazné herecké výkony ve vypjatých scénáchve filmu Znova
Johana Kasalická, za výrazné herecké výkony ve vypjatých scénách ve filmu Znova
Matěj Kučera, za herecký výkon ve filmu Kamil
Kroužek Filmové tvorby DDM Prahy 6, za závažnost tématu filmu Kamil
Filmová dílna dětí 2. stupně při ZŠ J. Gočára v Hradci Králové (pod lektorským vedením Milana Smetany) za vizuální zpracování a výrazné obrazové nápady ve filmu Výleťáci
Filmový tábor Aertěk (Anna Serédi, Savelij Chmelnickij, Jakub Machát, Zachariáš Andrle, Líza Přikrylová, Berenika Ulíková, pod lektorským vedením Lenky Watersové), za námět a scénář filmu Karkulka
Jan Rajmont, za režii, silný námět a skvěle zvládnutou filmovou řeč filmu Void
Ondřej Kudrna, za výtvarnou kameru filmu Void
Honza Ruttner, za výtvarnou kameru filmu Void
Michal Šindelář, za výtvarnou kameru filmu Void
Václav Futej, za silné téma, námět a střih filmu Fall
Jakub Jožia, za kameru filmu Fall
Kroužek Filmové tvorby DDM Prahy 6, za výtvarné pojetí, členění obrazu a včleňování grafických prvků do filmového obrazu filmu To se mi nelíbí
Středisko volného času dětí a mládeže v produkci Junior TV Plzeň… za výborný casting, stylovou lokaci a dobovou výpravu ve filmu Bílá růže
Eliáš Pojar, za scénář, odvážnou fabulaci a překvapivé zvraty ve filmu V hlavě scénáristy
Šimon Duba, za scénář, odvážnou fabulaci a překvapivé zvraty ve filmu V hlavě scénáristy
Tobiáš Frýdl, za scénář filmu Tabule modrá jako nebe
Matyáš Kovář, za herecký výkon ve filmu Tabule modrá jako nebe

ANIMOVANÝ FILM

MŠ Arabská Praha 6 (Vendelín Lukeš, David Caletka, Oskar Kovář, Vincent Přibiš, Max a Emma Kesnerovi… pod vedením Rebeky Hájkové a Pavly Štěpánkové) za obrovské nasazení a výtvarný přínos filmu Jak se to všechno upeklo
Bára Blehová, za režii, nadsázku a smysl pro humor ve filmu Emoji má talent
Kačka Kačenová, za režii, nadsázku a smysl pro humor ve filmu Emoji má talent
Filmový tábor Aertěk (Ana Pavkov, Matyáš Holna, Markéta Dercsényiová, Aidan Spousta, Markéta Kantorová, Valentýna Hájková, pod vedením Evy Vyškovské) za výtvarné zpracování, střih a zvuk filmu Bílá smrt
Andrea Janovská, za scénář filmu Voňavka
Animační tábor Aertěk (Adam Svěcený, Emma Zelenková, Kristýna Vindušková, Mateo Schilders, Matilda Nielsen, Matouš Sedlák, pod vedením Hany Dočekalové) za práci s loutkou a využití přírodní kulisy, která umocňuje atmosféru příběhu ve filmu Marjánka
Kroužek Filmové animace DDM Prahy 6, za námět a scénář filmu Galerie
Anna Hušková, za námět a scénář filmu Příběh Evy Duškové
Tereza Gorenčíková, za námět a scénář filmu Příběh Evy Duškové
Barbora Havlíčková, za originální výtvarné pojetí filmu V rouře
Tereza Sloupová, za originální výtvarné pojetí filmu V rouře
Tereza Havlíková, za originální výtvarné pojetí filmu V rouře
ZUŠ ve Frýdku-Místku (pod vedením Marcely Polochové) za výtvarný přínos, obrazotvornost a bohatost v kombinaci animačních technik a přístupů ve filmu Cesta městem
Eliška Müllerová, za námět a scénář filmu O koblížkovi

DOKUMENT A REPORTÁŽ

Františka Bakošová, za námět, zvědavé oko kamery, čistotu provedení a střih filmu Boty
Jirka Zeman, za využití různých technologií při natáčení a střídání žánrů ve výsledné dynamické koláži ve filmu Ptáci
Majda Dusíková, za námět a práci s jazykem ve filmu Úsloví
ZŠ Norbertov, za námět filmu Příběh pana Sochůrka
Klára Nováková, za kameru, střih a výtvarně experimentální pojetí filmu Deset kafí, to už je moc
Kateřina Hroníková, za kameru, střih a výtvarně experimentální pojetí filmu Deset kafí, to už je moc
Jan Piskač, za zaujetí tématem a režii filmu Gas and Oil
Jan Kolář, za kameru filmu Gas and Oil
David Tolar, za kameru filmu Gas and Oil
Františka Jesenská, za citlivost v režii a kameře filmu Z5
Magdalena Dubnová, za námět filmu Lhostejnost
Honza Černý, za zvuk filmu Polyporus
Anna Petruželová, za režii, střih a osobitý pokus o portrét vnitřního světa hrdiny filmu Polyporus
Filip Kettner, za kameru filmu Hubertův muž
Ondřej Kudrna, za kameru filmu Hubertův muž
Dětská televize TV PROSTOR z Frýdku-Místku, za využití ankety uprostřed reportáže filmu Parkour

SPECIÁLNÍ CENA FESTIVALU


Dětská televize TV PROSTOR z Frýdku-Místku, za kritické myšlení a práci reportérů dětské televize
SPŠ Evropská Praha 6, za hojné využívání filmových technologií a audiovizuálního jazyka při výuce

CENA DIVÁKA

Výleťáci, sekce Hraný film
93. stupeň, sekce Film do minuty
Podivné sny velmi chytrých chlapců, sekce Filmová animace
Animefest 2017, sekce Dokument a reportáž

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank