blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2018
Ročník15.
Termín konání13.04.2018 - 15.04.2018
Uzávěrka09.03.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategorii
Hlavní cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaWILD GREECE [A]Mikuláš Hrbáček, Tadeáš Pultar
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaBLESKOVÝ ÚKLID [A]Ondřej Bortlík, Barbora Doležílková, Petra Ožanová, Anna Schindlerová
1.cenaTajemství bílé tašky (2017)Simona Škamradová
2.cenaCARNIS PULLUM [A]Sára Nikol Janušková, Matěj Mihula, Barbora Stochová, Petr Vaněk
3.cenaChalupa [A]Zuzana Berná
3.cenaČasoprostor [A]Tadeáš Topinka
Čestné uznáníVÍTEJ V MÉM TĚLE [A]Sofie Helembaiová, Kristýna Chorovská, Klára Pavlištíková, Lucie Štafová
Čestné uznáníIQ [A]Hugo Hynčica, Viktorie Vymazalová
Čestné uznáníDĚTSKÉ VÁLKY [A]Běla Kurečková, Aneta Pavlínová, Alice Schindlerová
Čestné uznáníGO and PLAY [A]Robin Jarůšek
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaKočetr (2017)Dominik Doležel
2.cenaNárody mějte se rády [A]Kolektiv ZUŠ Karolínka
3.cenaBosá Bohyně a červené střevíčky [A]Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Čestné uznáníGumoví méďové (2017)Václav Koudelka
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experiment a videoklip
1.cenaAby tě čert vzal [A]Martin Opršal
2.cenaCena neudělena-
3.cenaČeské lidové písně [A]Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Čestné uznání7.A - Jednou (2017)Marek Šebesta
Čestné uznáníMůj kámoš [A]Zuzana Berná
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníPevnost Boyard [A]Tomáš Milostný
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaTransport krabice s kozlem [A]Aidan Macready, Ondřej Vítek
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaOna (2017)Filip Faja
2.cenaZtracená panenka (2017)Lukáš Gomola
3.cenaFonotropMichal Boháč
Čestné uznáníTři králíčciLucie Kůrková
Soutěžní kategorie: B/H (16 - 19 let) - Experiment a videoklip
1.cenaPaní Čápová [A]Karolína Kunová
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-

Vyjádření poroty
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank