blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Brno › Filmy

fotoNázevZlaté Slunce Brno
Rok konání2018
Ročník15.
Termín konání13.04.2018 - 15.04.2018
Uzávěrka09.03.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
WILD GREECE [A] Mikuláš Hrbáček, Tadeáš Pultar Dokument 00:11:02
UŽOVKA ČERVENÁ [A] Tadeáš Pultar, Mikuláš Hrbáček Reportáž 00:02:33
UŽOVKA OBOJKOVÁ [A] Mikuláš Hrbáček Reportáž 00:02:06
00:15:41

A (do 15 let) - Hraný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
BLESKOVÝ ÚKLID [A] Barbora Doležílková, Ondřej Bortlík, Petra Ožanová, Anna Schindlerová Hraný 00:19:42
CARNIS PULLUM [A] Petr Vaněk, Matěj Mihula, Barbora Stochová, Sára Nikol Janušková Hraný 00:15:01
Časoprostor [A] Tadeáš Topinka Hraný 00:08:04
DĚTSKÉ VÁLKY [A] Běla Kurečková, Aneta Pavlínová, Alice Schindlerová Hraný 00:12:54
DON A DON [A] Tereza Mihulová, Dominika Jansíková, Dorota Šamánková, Klára Gajdečková Hraný 00:19:27
GO and PLAY [A] Robin Jarůšek Hraný 00:04:11
Chalupa [A] Zuzana Berná Hraný 00:04:17
IQ [A] Viktorie Vymazalová, Hugo Hynčica Hraný 00:14:40
Moje třída [A] Lukáš Badura Hraný 00:04:03
OMAZTEK [A] Tereza Mihulová, Karel Bilčík, Adam Bědroň Hraný 00:15:37
Supermarket [A] Jakub Kala Hraný 00:04:43
Tajemství bílé tašky Simona Škamradová Hraný 00:05:25
VÍTEJ V MÉM TĚLE [A] Klára Pavlištíková, Kristýna Chorovská, Sofie Helembaiová, Lucie Štafová Hraný 00:19:20
Zámecké tajemství [A] Michal Kubík Hraný 00:06:07
02:33:31

A (do 15 let) - Animovaný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bílou cestičkou Štěpán Kříža Animovaný 00:01:53
Bosá Bohyně a červené střevíčky [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:00:57
Dobrodružství lišáka Ferdy a mývala Honzy Martina Chaloupková Animovaný 00:00:45
Gumoví méďové Václav Koudelka Animovaný 00:01:48
Kočetr Dominik Doležel Animovaný 00:01:33
MY BONNIE [A] Karin Kozelská, Nikol Kozelská Animovaný 00:00:42
Národy mějte se rády [A] Kolektiv ZUŠ Karolínka Animovaný 00:02:31
Tiger Martina Chaloupková Animovaný 00:01:20
Uzlíček [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:00:56
Živý fastfood Martina Chaloupková Animovaný 00:01:48
00:14:13

A (do 15 let) - Experiment a videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
České lidové písně [A] Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou Animovaný 00:13:50
Malagelo Martina Chaloupková Animovaný 00:03:40
Aby tě čert vzal [A] Martin Opršal Experiment 00:02:55
OKO [A] Lucie Štafová Experiment 00:02:07
Úklid Kateřina Nováková Experiment 00:08:55
UŠI [A] Sofie Helembaiová, Radim Jeřábek Experiment 00:02:21
NA VLÁSKU [A] Klára Pavlištíková, Petra Ožanová, Kristýna Chorovská Hraný 00:03:51
7.A - Jednou Marek Šebesta Klip 00:02:43
Můj kámoš [A] Zuzana Berná Klip 00:04:21
00:44:43

B/H (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Gekončík noční [A] Tadeáš Pultar, Mikuláš Hrbáček Dokument 00:02:53
Pevnost Boyard [A] Tomáš Milostný Reportáž 00:05:33
00:08:26

B/H (16 - 19 let) - Hraný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Transport krabice s kozlem [A] Aidan Macready, Ondřej Vítek Hraný 00:05:21
00:05:21

B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
Název filmu Autor Kategorie Délka
407 Marianna Wurzstová Animovaný 00:03:14
Fonotrop Michal Boháč Animovaný 00:02:58
O původu světla Veronika Fialová Animovaný 00:03:33
Ona Filip Faja Animovaný 00:07:45
Slepá schránka [A] Matěj Šak Animovaný 00:04:00
Stvoření světa Anna Sniegoňová Animovaný 00:03:15
Tři králíčci Lucie Kůrková Animovaný 00:02:17
Ze života tužek a pastelek Natalie Fišerová Animovaný 00:01:57
Ztracená panenka Lukáš Gomola Animovaný 00:02:33
00:31:32

B/H (16 - 19 let) - Experiment a videoklip
Název filmu Autor Kategorie Délka
Every corner [A] František Petrů Experiment 00:03:04
Slowdown [A] František Petrů Experiment 00:02:23
Stíny lesa [A] František Petrů, Pavla Mitašová Experiment 00:05:25
Paní Čápová [A] Karolína Kunová Klip 00:02:13
00:13:05

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank