blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Filmy

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2017
Ročník59.
Termín konání15.09.2017 - 17.09.2017
Uzávěrka15.08.2017
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
...manchmal bete ich auch (... někdy se i modlím) [A] Wolfgang BECKER, Dietmar SCHÜRTZ Dokument 00:09:14
MEZiPROSTOR Ondřej Martinec Dokument 00:07:29
Bitva u Zborova - rekonstrukce Ing. Jaroslav Kolčava Reportáž 00:09:07
Bokami Západných Tatier Milan Ohurniak Reportáž 00:07:56
Danakil [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:11:24
Dva se perou, třetí bere Miroslav Trudič Reportáž 00:06:40
Sultanát Omán [A] David Surý Reportáž 00:19:00
01:10:50

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Compose your world Filip Alex Svoboda Dokument 00:03:40
Chlapi na hoře [A] Bohuslav Cihla Dokument 00:20:00
Ján Kudlička - transformácie Ing. Ján Kuska Dokument 00:19:57
Krčmov • Feldkretschen [A] Lukáš Rybka Dokument 00:16:57
Kristýnka [A] Danuše Kubátová Dokument 00:09:45
Maminky [A] Petr Baran Dokument 00:16:00
Mrazivá poezie na Jasankách [A] Michal Martinek Dokument 00:16:57
Na folklórní niti [A] Mgr. Marie Kadlčíková Dokument 00:13:13
OHLÉDNUTÍ [A] Bohumil Kheil Dokument 00:14:45
Oves míru=O vesmíru Mnoháčka Zgublačenka [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:17:50
Pára v srdci [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:18:09
Protržená [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:11:30
Sběratel Miroslav Šolc Dokument 00:19:47
Stovka Karel Pokorný Dokument 00:14:28
Truhlář [A] Robert Janda Dokument 00:14:00
Života Myšmaš Ondřeje Suchého [A] Václav Fořt Dokument 00:20:00
04:06:58

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Casanova [A] Danuše Kubátová Hraný 00:02:33
Dětská hra [A] Jan Žahour Hraný 00:03:31
Důvod nepřítomnosti [A] Martin Modrý Hraný 00:21:36
GUANTANAMO BABY Dieter Primig Hraný 00:03:00
Jeden ze statečných [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:19:02
Keď musíš... Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
Kopačky [A] Martin Doležal Hraný 00:07:42
Lampička [A] Nikolas Letzel Hraný 00:02:16
NEBENVERDIENST!? (Vedlejšák!?) [A] Wolfgang BECKER, Dietmar SCHÜRTZ Hraný 00:01:35
Smyčka [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:09:20
Sousedem proti své vůli [A] Jaroslav Červinka Hraný 00:17:20
Trojče [A] Petr Mašín Hraný 00:11:11
01:40:06

Ostatní tvorba (Animované, experimentální, klipy)
Název filmu Autor Kategorie Délka
BREI FÜR ZWEI (Kaše pro dva) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:05
DIE LICHTUNG (Lesní mýtina) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:03:07
HORST IM GLÜCK (Horst má štěstí) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:05:02
KAUZA ČERVENÁ KARKULKA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:15:30
O starém hradě [A] Stanislav Domanský MPSA Animovaný 00:01:00
Televize [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
KOLEM NÁS [A] Filip Alex Svoboda Dokument 00:07:13
Na pařezu [A] Jaromír Schejbal Experiment 00:10:00
Tvář čarovné zahrady [A] Stanislav Domanský MPSA Experiment 00:03:20
Petr Lüftner – Vlasy šedivý [A] David Surý Klip 00:04:15
Toxic People – Vykoupej bábu [hudební videoklip] [A] David Surý Klip 00:03:26
00:55:58

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Tvor Petr Sychra Animovaný 00:03:46
Gas&Oil David Tolar Dokument 00:10:16
Lhostejnost Magdaléna Dubnová Dokument 00:15:50
Deset kafí, to už je moc Klára Nováková, Kateřina Hroníková Experiment 00:10:11
Adaptation Bartosz Kruhlik Hraný 00:24:50
Do hrobu [A] David Bumbálek Hraný 00:14:23
Figura [A] Adam Černich, Štěpán Uždil Hraný 00:09:01
Soukromé lekce [A] Patrik Ulrich Hraný 00:15:33
Stalker [A] Kristián Ganobjak Hraný 00:10:48
01:54:38


Nepřijaté filmy

Reportáž a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Gurmánská veselice [A] Pavel Kubát Reportáž 00:04:11
Krátká zpráva o dlouhém suchu Milan Kaňák Reportáž 00:16:03
Na úzkých kolejích Milan Kaňák Reportáž 00:20:01
PANtastický festival Ing. Ján Kuska Reportáž 00:25:15
01:05:30

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dětská opera Praha [A] Václav Fořt Dokument 00:13:02
Kořeny Ondřej Martinec Dokument 00:13:00
Můj život s Kamilem [A] Lukáš B. Citnar Dokument 00:05:18
Poezie ve Středomoří Edvin Svoboda Dokument 00:24:34
00:55:54

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Domácí vězení [A] Tomáš Cedivoda Hraný 00:12:17
GUTER TIPP (Dobrý tip) [A] Wolfgang BECKER, Dietmar SCHÜRTZ Hraný 00:01:15
Muž se zjizvenou tváří [A] Lukáš Rybka, Lukáš Číhař Hraný 00:44:59
Za zády Šimon Syrovátka Hraný 00:01:32
01:00:03

Ostatní tvorba (Animované, experimentální, klipy)
Název filmu Autor Kategorie Délka
MIETZEKATZE (Kočička) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:01:32
Pověst o Bílé paní / The tale of White lady [A] Jan Stěhule Animovaný 00:06:13
WC [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:02:20
Hodina mého života [A] MUDr. Bohumír Novák Experiment 00:01:00
Klekánice [A] Stanislav Domanský MPSA Experiment 00:03:00
Pouť smíření [A] Petr Baran Experiment 00:08:00
Za oknem [A] MVDr. Lubomír Hájek Experiment 00:13:53
ŽIVOTopis [A] Josef Svoboda Experiment 00:15:41
00:51:39

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hubertův muž Anna Roubalová Dokument 00:11:20
Polyporus Anna Petruželová Dokument 00:16:04
Za svým snem až za hranice Anna Gorbušinová Dokument 00:13:48
Jáma Filip Kilián Hraný 00:27:58
Legendárna Partia [A] Kristián Ganobjak Hraný 00:09:31
Predtým, ako som ťa poznala [A] Kristián Ganobjak Hraný 00:15:06
Void Jan Rajmont Hraný 00:13:59
01:47:46

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank