blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 115

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2017
Ročník64.
Termín konání16.06.2017 - 17.06.2017
Uzávěrka17.05.2017
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Dokumenty
Zlatá medailePára v srdci [A]Zdeněk Zbořil
Zlatá medaileOves míru=O vesmíru Mnoháčka Zgublačenka [A]Alena Krejčová
Stříbrná medaileChlapi na hoře [A]Bohuslav Cihla
Stříbrná medaileMrazivá poezie na Jasankách [A]Michal Martinek
Stříbrná medaileJeden den v životě muže [A]Veronika Nováková
Stříbrná medaileOHLÉDNUTÍ [A]Bohumil Kheil
Stříbrná medaileŽivota Myšmaš Ondřeje Suchého [A]Václav Fořt
Stříbrná medailePoezie ve StředomoříEdvin Svoboda
Bronzová medailePan profesor [A]Jan Křivý
Bronzová medaileMaminky [A]Petr Baran
Bronzová medaileBásník dřevaEduard Mocek
Bronzová medaileDýchám pro své město [A]Jaroslav Beran, Tereza Velímská
Bronzová medaileVýznam hospodařní s vodou v krajině [A]Vladimír Přibyl
Čestné uznáníNEW YORK NEJSOU JENOM MRAKODRAPY [A]Jan Otto Pípla
Čestné uznáníPionýr LF 109 a kosmonaut Pelčák [A]Tomáš Jung
Čestné uznáníČeská poušť [A]Miloslav Jehlička
Čestné uznáníSběratelMiroslav Šolc
Čestné uznáníVe Zlaté uličce [A]Karel Kubišta
Čestné uznáníBahenní bublifuk - SOOSAntonín Hříbal
Čestné uznáníJak se budí řemeslo [A]Danuše Kubátová
Čestné uznáníDětská opera Praha [A]Václav Fořt
Soutěžní kategorie: Reportáže a publicistika
Zlatá medaileSultanát Omán [A]David Surý
Stříbrná medaileCEBU - ráj potápěčů [A]Robert Janda
Stříbrná medaileMasopust v obci Brná [A]Alena Krejčová
Bronzová medaileCena neudělena-
Čestné uznáníPo etiopských kostelích [A]Lubomír Hájek
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
Zlatá medaileSorry [A]Tomáš Krauz
Zlatá medaileVdovec [A]Barbora Adamcová
Bronzová medaileEmoce [A]Nikola Liberdová
Bronzová medaileSmyčka [A]Martin Bohadlo
Bronzová medaileBio [A]Martin Doležal
Bronzová medaileDračákPetr Neumann
Čestné uznáníDívka s knihouVáclav Veselý
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky
Zlatá medaileKOLEM NÁS [A]Filip Alex Svoboda
Stříbrná medaileStrach [A]Zuzana Zavadilová
Stříbrná medaileZa oknem [A]Lubomír Hájek
Bronzová medaileŽIVOTopis [A]Josef Svoboda
Čestné uznáníNa pařezu [A]Jaromír Schejbal
Čestné uznáníKlekánice [A]Stanislav Domanský
Čestné uznáníPouť smíření [A]Petr Baran
Soutěžní kategorie: Animované snímky
Zlatá medaileCastellorizon [A]Stanislav Šustr
Stříbrná medaileTelevize [A]Bohumír Novák
Bronzová medaileAť žije vláda! [A]Bohumír Novák
Bronzová medaileUfon [A]Vojtěch Surý
Soutěžní kategorie: Videoklipy
Zlatá medailePetr Lüftner – Vlasy šedivý [A]David Surý
Stříbrná medaileTajemství Amazonie [A]Václav Šimek
Bronzová medaileLimity vnímáníVáclav Baron
Bronzová medaileDáma v holínkách [A]Karel Kubišta
Soutěžní kategorie: Minuta film
Zlatá medaileKeď musíš...Ján Kuska
Stříbrná medaileTelevize [A]Bohumír Novák
Stříbrná medaileApril [A]Ladislav Ženožička
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění

Porota
PhDr. Lenka Poláková
Mgr. Simona Oktábcová
Silvie Dymáková
Petr Bělík
Bedřich Ludvík

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank