blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Filmy

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2016
Ročník58.
Termín konání16.09.2016 - 18.09.2016
Uzávěrka18.08.2016
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníPelclovo divadlo Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Webhttp://sites.google.com/site/r…
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumentární filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
30 000 Jaro Ondo Dokument 00:17:45
Fašiangy v Jamníku Ing. Ján Kuska Dokument 00:15:00
Harmonie života [A] Radek Hochman Dokument 00:28:28
Hory, batoh, kamera II Stanislav Kováč Dokument 00:19:50
Jak se budí řemeslo [A] Danuše Kubátová Dokument 00:12:52
Na začiatku bola vízia [A] Ing. Ľubor Patsch Dokument 00:19:20
Návrat zubrů a koní do české krajiny [A] Ing. Jaroslav Kolčava Dokument 00:10:26
Odsouzena za vlastizradu [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:18:48
Pan Josef Hauk - podnikatel Miroslav Šolc Dokument 00:22:43
Po stopách Karla IV. [A] Bohumil Kheil Dokument 00:20:15
Poklad Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:12:30
Střípky ze života (ne)obyčejné školy [A] Jan Vojáček Dokument 00:15:55
Vršovické košer blues Václav Fořt Dokument 00:17:17
Ženy naší rodiny [A] Petr Baran Dokument 00:17:00
04:08:09

Reportážní filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bahňáci Jaromír Schejbal Dokument 00:13:30
Příběh jedné lepičky [A] Bohuslav Cihla Dokument 00:03:30
Letní tábor [A] Miroslav Trudič Reportáž 00:08:00
00:25:00

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Delirium [A] Lukáš Horáček, Martin Doležal Experiment 00:13:18
Beran na klíček [A] Anna Korecká Hraný 00:15:08
Návštěvníci [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:50
Překvapení Ivo Procházka Hraný 00:01:25
Rozchod [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:20
Samosvet Tomáš Šrámek Hraný 00:07:26
Sousedská rada [A] Jaroslav Šika, Jiří Nebos Hraný 00:02:15
Kafíčko [A] Pavlína Taubingerová Klip 00:05:20
00:48:02

Ostatní (Animované, experimentální, klipy)
Název filmu Autor Kategorie Délka
Biograf U staré turbíny [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:05:55
Chýbaš ... Katarína Amrichová Animovaný 00:04:39
Jakub Jan Ryba dětskýma očima Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:16:28
Jasně stručně [A] Stanislav Domanský MPSA Animovaný 00:00:40
Kouzelník [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Rande [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:02:50
VACCAM [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:11:00
Žlutá - červená - modrá (2015) [A] Josef Svoboda Experiment 00:18:24
Bubnování Lenka Krejčová Klip 00:02:07
Jožin z bažin [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:02:40
Potmehút – Dymno Tomáš Telepák Klip 00:03:00
Kamarádi [A] Radka Nyklová Nezjištěno 00:03:00
01:11:43

Školní filmové práce
Název filmu Autor Kategorie Délka
Animovaná tvorba Adela Križovenská Animovaný 00:01:41
Tenebris Adela Križovenská Animovaný 00:03:50
Hora Anežka Horová Dokument 00:10:01
Loutka Dennis-David Procházka Dokument 00:14:37
Nevidím Denisa Reimannová Dokument 00:12:31
Aj van tů bí e jůťůbr [A] Amálie Kovářová Hraný 00:04:30
EXPOZICE [A] David Bumbálek Hraný 00:07:35
Fall [A] Valér Futej, Jakub Jožio Hraný 00:07:47
Noční hráč [A] Martin Kostelník Hraný 00:07:53
Po špičkách Martin Kostelník Hraný 00:03:45
Podle představ [A] Patrik Ulrich Hraný 00:06:00
Rusák [A] Efim Groutskij Hraný 00:10:32
Výměna Teodor Alabozov Hraný 00:09:48
01:40:30


Nepřijaté filmy

Dokumentární filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ach, synku [A] Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:00:59
Domácí chléb Libor Ludvíček Dokument 00:05:00
Duch svatý [A] Ing. David Březina Dokument 00:20:00
Jardovo muzeum Libor Ludvíček Dokument 00:20:00
Ľubor Patsch, muzikant s kamerou Ing. Ján Kuska Dokument 00:27:45
Moje město Ing. Ladislav Ženožička Dokument 00:09:00
Stretnutie s pĺtnikmi Jaro Ondo Dokument 00:13:01
Život nejen s kytarou [A] Vladimír Chudomel Dokument 00:19:10
01:54:55

Reportážní filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Modrý den [A] Mgr. Alena Krejčová Reportáž 00:09:00
00:09:00

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Inak Jaro Ondo Hraný 00:02:58
Jednoročná dovolenka Jaro Ondo Hraný 00:02:26
Jóga po slovensky Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
Kvalitní materiál [A] Martin Doležal Hraný 00:11:04
S*áči MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:03:45
Tereza na mašine Emil Chlebničan Hraný 00:09:00
Zmena názoru Emil Chlebničan Hraný 00:02:00
00:32:13

Ostatní (Animované, experimentální, klipy)
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta svetla Tomáš Bucher Animovaný 00:04:55
Májina 13. komnata Katarína Amrichová Animovaný 00:01:16
Planktonáda Katarína Amrichová Animovaný 00:02:02
Rybí polévka [A] Vladimír Chudomel Klip 00:03:45
The Backwards Peter Poch Klip 00:04:54
TomFrom - Metafora Tomáš Telepák Klip 00:03:03
00:19:55

Školní filmové práce
Název filmu Autor Kategorie Délka
Lazar Adela Križovenská Animovaný 00:03:11
Cassovia [A] Jan Rybář Dokument 00:15:38
Dobrá světla Karla Čabrádka [A] Martin Kostelník Dokument 00:13:07
Musíš umět žít [A] David Bumbálek Dokument 00:15:26
Nad námi [A] Amálie Kovářová Dokument 00:20:00
Záchranář z hlubiny Martin Novotný Dokument 00:13:16
Uhol pohľadu [A] Valér Futej Experiment 00:02:12
Každou vteřinu [A] Amálie Kovářová Hraný 00:22:22
NALEZENÁ ŽENA [A] Patrik Ulrich Hraný 00:07:17
ONE SQUARE STORY [A] Martin Kostelník Hraný 00:05:41
Journey of the film [A] Valér Futej, Jakub Jožio Klip 00:04:30
02:02:40

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank