blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Soutěžní bloky

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2016
Ročník58.
Termín konání16.09.2016 - 18.09.2016
Uzávěrka18.08.2016
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníPelclovo divadlo Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Webhttp://sites.google.com/site/r…
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I.BLOK 16.09.2016 14:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bahňáci Jaromír Schejbal Dokument 00:13:30
Pan Josef Hauk - podnikatel Miroslav Šolc Dokument 00:22:43
Potmehút – Dymno Tomáš Telepák Klip 00:03:00
Návštěvníci [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:50
Rusák [A] Efim Groutskij Hraný 00:10:32
Výměna Teodor Alabozov Hraný 00:09:48
Délka bloku01:03:53
 
II.BLOK 16.09.2016 16:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
30 000 Jaro Ondo Dokument 00:17:45
Návrat zubrů a koní do české krajiny [A] Jaroslav Kolčava Dokument 00:10:26
Fašiangy v Jamníku Ján Kuska Dokument 00:15:00
Střípky ze života (ne)obyčejné školy [A] Jan Vojáček Dokument 00:15:55
Délka bloku01:00:36
 
III.BLOK 17.09.2016 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Na začiatku bola vízia [A] Ľubor Patsch Dokument 00:19:20
Bubnování Lenka Krejčová Klip 00:02:07
Po stopách Karla IV. [A] Bohumil Kheil Dokument 00:20:15
Příběh jedné lepičky [A] Bohuslav Cihla Dokument 00:03:30
Rande [A] Bohumír Novák Animovaný 00:02:50
Aj van tů bí e jůťůbr [A] Amálie Kovářová Hraný 00:04:30
Samosvet Tomáš Šrámek Hraný 00:07:26
Jasně stručně [A] Stanislav Domanský Animovaný 00:00:40
Beran na klíček [A] Anna Korecká Hraný 00:15:08
Délka bloku01:19:46
 
IV.BLOK 17.09.2016 10:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ženy naší rodiny [A] Petr Baran Dokument 00:17:00
Vršovické košer blues Václav Fořt Dokument 00:17:17
Hory, batoh, kamera II Stanislav Kováč Dokument 00:19:50
Jak se budí řemeslo [A] Danuše Kubátová Dokument 00:12:52
Odsouzena za vlastizradu [A] Alena Krejčová Dokument 00:18:48
Délka bloku01:27:47
 
V.BLOK 17.09.2016 12:10
Název filmu Autor Kategorie Délka
Delirium [A] Martin Doležal , Lukáš Horáček Experiment 00:13:18
Biograf U staré turbíny [A] Bohumír Novák Animovaný 00:05:55
Kafíčko [A] Pavlína Taubingerová Klip 00:05:20
Sousedská rada [A] Jiří Nebos , Jaroslav Šika Hraný 00:02:15
VACCAM [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:11:00
Žlutá - červená - modrá (2015) [A] Josef Svoboda Experiment 00:18:24
Délka bloku00:58:42
 
VI.BLOK 17.09.2016 14:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hora Anežka Horová Dokument 00:10:01
Animovaná tvorba Adela Križovenská Animovaný 00:01:41
EXPOZICE [A] David Bumbálek Hraný 00:07:35
Fall [A] Valér Futej , Jakub Jožio Hraný 00:07:47
Nevidím Denisa Reimannová Dokument 00:12:31
-
Podle představ [A] Patrik Ulrich Hraný 00:06:00
Po špičkách Martin Kostelník Hraný 00:03:45
Loutka Dennis-David Procházka Dokument 00:14:37
Tenebris Adela Križovenská Animovaný 00:03:50
Délka bloku01:12:17
 
VII.BLOK 17.09.2016 16:05
Název filmu Autor Kategorie Délka
Chýbaš ... Katarína Amrichová Animovaný 00:04:39
Jožin z bažin [A] Stanislav Domanský Klip 00:02:40
Kamarádi [A] Radka Nyklová Nezjištěno 00:03:00
Kouzelník [A] Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Jakub Jan Ryba dětskýma očima Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:16:28
Poklad Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:12:30
Překvapení Ivo Procházka Hraný 00:01:25
Letní tábor [A] Miroslav Trudič Reportáž 00:08:00
-
Harmonie života [A] Radek Hochman Dokument 00:28:28
Délka bloku01:22:40
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank