blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2016
Ročník63.
Termín konání17.06.2016 - 18.06.2016
Uzávěrka14.05.2016
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Dokumenty
Zlatá medaileHarmonie života [A]Radek Hochman
Zlatá medaileWilsonDavid Morgenstein
Stříbrná medailePo stopách Karla IV. [A]Bohumil Kheil
Bronzová medaileŠtukatérRadim Janík
Bronzová medaileSimienské hory [A]Lubomír Hájek
Bronzová medaileVršovické košer bluesVáclav Fořt
Bronzová medaileHallvad [A]Danuše Kubátová
Bronzová medaileŽeny naší rodiny [A]Petr Baran
Čestné uznáníOdsouzena za vlastizradu [A]Alena Krejčová
Čestné uznáníNa folklórní niti [A]Marie Kadlčíková
Čestné uznáníDuch svatý [A]David Březina
Soutěžní kategorie: Reportáže a publicistika
Zlatá medaileKávový obřad [A]Lubomír Hájek
Stříbrná medaileLetní tábor [A]Miroslav Trudič
Bronzová medaileVýstava [A]Eduard Pech
Bronzová medaileModrý den [A]Alena Krejčová
Čestné uznáníJmelí 2015 [A]Václav Šimek
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
Zlatá medailePomsta [A]David Balda
Stříbrná medaileDelirium [A]Martin Doležal, Lukáš Horáček
Bronzová medaileProjekt Černá VodaJiří Česák
Bronzová medaileV zajetí letokruhů [A]Jaroslav Beran
Bronzová medaileKača [A]Barbora Adamcová
Čestné uznáníKvalitní materiál [A]Martin Doležal
Čestné uznáníSousedem proti své vůli [A]Jaroslav Červinka
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky
Zlatá medaileŽlutá - červená - modrá (2015) [A]Josef Svoboda
Stříbrná medaileVnitřnostGabriela Palijová
Bronzová medaileQUO VadisVladimír Přibyl, Jiří Rozumek
Čestné uznáníDifferent [A]Pavla Vaňková
Soutěžní kategorie: Animované snímky
Zlatá medaileBiograf U staré turbíny [A]Bohumír Novák
Stříbrná medaileKouzelník [A]Bohumír Novák
Bronzová medaileRande [A]Bohumír Novák
Bronzová medaileJakub Jan Ryba dětskýma očimaMatylda Šestáková
Soutěžní kategorie: Videoklipy
Zlatá medaileKafíčko [A]Pavlína Taubingerová
Stříbrná medaileToxic People – Vykoupej bábu [hudební videoklip] [A]David Surý
Bronzová medaileBubnováníLenka Krejčová
Čestné uznáníJožin z bažin [A]Stanislav Domanský
Čestné uznáníBalada o podzimní Rozkoši [A]Václav Šimek
Soutěžní kategorie: Minuta film
Zlatá medaileArgumentArnošt Lukeš
Stříbrná medaileKouzelník [A]Bohumír Novák
Bronzová medaileJóga po slovenskyJán Kuska
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena starosty města Ústí n/OJAN HUS 1415-2015 [A]Jiří Moravčík

Porota
PhDr. Lenka Poláková
Mgr. Simona Oktábcová
Silvie Dymáková
Petr Bělík
Patrik Ulrich

Vyjádření poroty
Nejlepší film slovenské kolekce
Hory, batoh, kamera - Stanislav Kováč

Nejlepší film české kolekce
Po stopách Karla IV. - Bohumil Kheil

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank