blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Filmy

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2016
Ročník63.
Termín konání17.06.2016 - 18.06.2016
Uzávěrka14.05.2016
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Costarica [A] David Surý Dokument 00:10:29
Duch svatý [A] Ing. David Březina Dokument 00:20:00
Hallvad [A] Danuše Kubátová Dokument 00:16:09
Harmonie života [A] Radek Hochman Dokument 00:28:28
JAN HUS 1415-2015 [A] Jiří Moravčík Dokument 00:29:38
Křídlo aneb jak se loví kapři... Edvin Svoboda Dokument 00:17:05
Na folklórní niti [A] Mgr. Marie Kadlčíková Dokument 00:13:13
Odsouzena za vlastizradu [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:18:48
Po stopách Karla IV. [A] Bohumil Kheil Dokument 00:20:15
Simienské hory [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:13:14
Splněné přání Petr Vorlíček Dokument 00:09:52
Štukatér Radim Janík Dokument 00:20:40
Televize Vladimír Procházka Dokument 00:02:23
Vršovické košer blues Václav Fořt Dokument 00:17:17
Wilson David Morgenstein Dokument 00:20:00
Ženy naší rodiny [A] Petr Baran Dokument 00:17:00
04:34:31

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Příběh jedné lepičky [A] Bohuslav Cihla Dokument 00:03:30
Výstava [A] Eduard Pech Dokument 00:07:58
Horami i pouští Ing. Arnošt Lukeš Reportáž 00:14:43
Jmelí 2015 [A] Václav Šimek Wetu Reportáž 00:03:50
Kávový obřad [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:04:09
Letní tábor [A] Miroslav Trudič Reportáž 00:08:00
Modrý den [A] Mgr. Alena Krejčová Reportáž 00:09:00
00:51:10

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Delirium [A] Lukáš Horáček, Martin Doležal Experiment 00:13:18
Argument Ing. Arnošt Lukeš Hraný 00:00:59
Druhá šance Martin Mercl Hraný 00:06:20
Jóga po slovensky Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
Kača [A] Barbora Adamcová Hraný 00:26:10
Kvalitní materiál [A] Martin Doležal Hraný 00:11:04
Pomsta [A] David Balda Hraný 00:44:22
Projekt Černá Voda Jiří Česák Hraný 00:32:00
Sousedem proti své vůli [A] Jaroslav Červinka Hraný 00:17:20
V zajetí letokruhů [A] Jaroslav Beran Hraný 00:12:11
02:44:44

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Different [A] Pavla Vaňková Experiment 00:01:37
QUO Vadis Jiří Rozumek, Vladimír Přibyl Experiment 00:07:35
Vnitřnost Gabriela Palijová Experiment 00:15:43
Žlutá - červená - modrá (2015) [A] Josef Svoboda Experiment 00:18:24
00:43:19

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Biograf U staré turbíny [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:05:55
Jakub Jan Ryba dětskýma očima Matylda Šestáková Animovaný 00:17:00
Kouzelník [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Rande [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:02:50
00:26:45

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Balada o podzimní Rozkoši [A] Václav Šimek Wetu Experiment 00:02:40
Bubnování Lenka Krejčová Klip 00:02:07
Jožin z bažin [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:02:40
Kafíčko [A] Pavlína Taubingerová Klip 00:05:20
Toxic People – Vykoupej bábu [hudební videoklip] [A] David Surý Klip 00:03:26
00:16:13

Minuta film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00


Nepřijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
CHIASMATIC Šárka Hánová Dokument 00:26:00
Jára [A] Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:07:00
Krajánek Tomáš Jung Dokument 00:15:49
Lásky Ládi B. [A] Vladimír Hosnedl, Jiří Kotas Dokument 00:08:10
Ludmila a Stanislav Bartůškovi Petr Berger Dokument 00:14:00
Malínská tragédie Vladimír Císař Dokument 00:18:00
Malíř Zdeněk Pešánek Ing. Lenka Císařová, Vladimír Císař Dokument 00:15:00
Moje město Ing. Ladislav Ženožička Dokument 00:09:00
Musíš umět žít [A] David Bumbálek Dokument 00:15:26
Nezůstaneš sama Roman Mazánek Dokument 00:18:50
Nový Zéland 2015 - část 1. Tomáš Jung Dokument 00:17:14
Poklad Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:12:30
Stopy války Jiří Flaška Dokument 00:10:17
Výstřely v Černínách Vladimír Císař Dokument 00:13:00
Život nejen s kytarou [A] Vladimír Chudomel Dokument 00:19:10
Freeze 2015 [A] Václav Šimek Wetu Reportáž 00:02:40
03:42:06

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Historie chodských slavností Jan Novák Dokument 00:16:20
COVADONGA Ing. Arnošt Lukeš Reportáž 00:08:34
Hyjta Karel Tvrdík Reportáž 00:19:01
Návštěva ateliéru Jan Novák Reportáž 00:13:10
Petrohradské leporelo Ing. Ladislav Františ Reportáž 00:11:23
Pozdrav z Kolovče Jan Novák Reportáž 00:05:20
Studnicí jdou maškary Ladislav Dvořák Reportáž 00:14:50
Tibor - umění pohybu [A] Václav Baron Reportáž 00:04:06
Z Marseille do Lurd Ing. Arnošt Lukeš Reportáž 00:09:29
01:42:13

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dálkový mikrofon Vladimír Císař Hraný 00:04:00
EXPOZICE [A] David Bumbálek Hraný 00:07:35
Inside Kamil Rochl Hraný 00:19:16
Jeden ze statečných [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:19:02
Jiný svět Jakub Sloup Hraný 00:18:35
Natrium Jiří Macháň Hraný 00:44:54
Peřina Dominik Kalivoda Hraný 00:10:15
Pohlcen stínem [A] Lukáš Plaček Hraný 00:10:03
Povedený koncert [A] Eduard Pech Hraný 00:06:01
Restart [A] Pavla Vaňková Hraný 00:12:40
Rozchod [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:20
Rusák [A] Efim Groutskij Hraný 00:10:32
Slib [A] Pavel Kubát Hraný 00:00:59
Šenkýřka [A] Danuše Kubátová Hraný 00:00:57
Ve vlaku [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:05
Žena v červeném [A] Andrea Primusová Hraný 00:15:37
03:02:51

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Mezi nebem a námi [A] Zuzana Zavadilová Experiment 00:09:05
Mým národům [A] Petr Baran Experiment 00:06:20
Petrohradské Boat Movie Ing. Ladislav Františ Experiment 00:06:29
00:21:54

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Morální vítěz [A] Milan Štajer Animovaný 00:07:45
00:07:45

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
BLUESTARS_69 [A] Rostislav Švarc Klip 00:06:58
Była svaďba, była Petr Pavlinec Klip 00:08:44
Míříme vysoko - 375 let gymnázia v Litomyšli Dominik Kalivoda Klip 00:05:07
Montgomery Stanislav Tomášek Klip 00:03:24
Outdorový ples 2016 David Morgenstein Klip 00:05:59
Zlá neděle Ing. Arnošt Lukeš Klip 00:03:50
00:34:02

Minuta film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank